Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

KPM vizsga nagyon durva :S ott ha nem felel nekik meg valami akkor meg se adják az engedélyt, mindent átnéznek rendesen :S

Nem gondolnám "durvának"a vizsgát.

Az érvényben lévő előírásoknak megfelelő szempontok szerint vizsgáztatnak és az ott átment autók biztonságosabbak mint azok, amelyeknél a vizsgáztató "szemethuny".

Majd, ha (ne legyen így) 1 ilyen sunyi vizsga után a saját, de akár mások életével játszol, akkor lehet másképp gondolod mindezt.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hali! Az lenne a kérdésem, ha nincs meg a kocsi forgalmija, mert elvették a rendőrök, akkor kötéllel vontatható a kocsi?

Tegnap szembesültem ugyanis azzal, hogy hiába hittem, hogy szeptember elejéig jó a műszaki a kocsin, ha a forgalmiba két héttel ezelőtti dátum volt írva!

szerintem lehet vontatni, már ha van rajta érvényes vizsga, még ha nincs is meg a forgalmi a rendszám matricán látszik meddig jó.

Bár ha elvették a forgalmit egy dob miatt akkor lehet inkább trélerezni kéne..

Link to comment
Megosztás:

szerintem lehet vontatni, már ha van rajta érvényes vizsga, még ha nincs is meg a forgalmi a rendszám matricán látszik meddig jó.

Bár ha elvették a forgalmit egy dob miatt akkor lehet inkább trélerezni kéne..

Ha elveszik a forgalmit, akkor kaparásznak is nem ?

Hiszen kivülről úgy néz ki mintha ok lenne vizsga ha marad.

Link to comment
Megosztás:

Az én "BC-m" 42-nél megadja magát. :D

Az ilyen nyaralóhelyekkel csak annyi a gond, hogy nem tudsz elég messze menni, hogy ne legyen magyar a környékeden. :D

Ne tudd meg! Az első napon hú de "szenvedtem" attól, hogy 1200km jöttem és 60%ban magyarok vannak körülöttem ^_^

Több volt ott a magyar mint a Balatonnál :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem lehet vontatni, már ha van rajta érvényes vizsga, még ha nincs is meg a forgalmi a rendszám matricán látszik meddig jó.

Bár ha elvették a forgalmit egy dob miatt akkor lehet inkább trélerezni kéne..

Nem a dob miatt vették el a forgalmit hanem azért mert már levolt járva a müszaki

Link to comment
Megosztás:

A kocsi jó állapotban van. Két éven belül ki lett kasznizva, fékek rendberakva, az ablakok fóliásak, de van hozzá műbizi. Igaz V2000 lökösök és küszöbök kerültek rá, de azt mondták, hogy az nem zavar. Egyedül a sportdob amiről nincs papírom, bár igazából az sem hangos.

Egyszer részt vettem vele egy hangnyomás versenyen, és ott majdnem kiröhögtek, hogy szép-szép, de még a műszakin is megfelelne...

Igazából attól tartok, hogy egy 19 éves kocsin mindíg lehet valami kifogásolni valót találni, a kpm-nél, meg azt hallottam, hogy szeretnek találni ilyen hibákat! ^_^

Link to comment
Megosztás:

A kocsi jó állapotban van. Két éven belül ki lett kasznizva, fékek rendberakva, az ablakok fóliásak, de van hozzá műbizi. Igaz V2000 lökösök és küszöbök kerültek rá, de azt mondták, hogy az nem zavar. Egyedül a sportdob amiről nincs papírom, bár igazából az sem hangos.

Egyszer részt vettem vele egy hangnyomás versenyen, és ott majdnem kiröhögtek, hogy szép-szép, de még a műszakin is megfelelne...

Igazából attól tartok, hogy egy 19 éves kocsin mindíg lehet valami kifogásolni valót találni, a kpm-nél, meg azt hallottam, hogy szeretnek találni ilyen hibákat! :D

Hát attól függ, hogy milyen brigádot fogsz ki. Én tuti elvinném valahogy egy állapotfelmérésre egy másik vizsgáztatóhoz. Nálunk 3000Ft és így tuti nem ér meglepetés. De nem akarok a pénztárcádban kotorászni ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hütöt kell cserélnem, mert már elég sok helyen csepeg a víz :S

Meg amúgy is a ventilátor kapcsolót is kikellene cserélni és találtam ezt a hütöt a vaterán:

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels..._177919866.html

5e megvegyem? Már vásároltam ettől a sráctól a tápszivattyút és kifogástalan volt ^_^ megvan az e-mail cime küldöm a pénzt küldi a hütöt.

Ez 1.6-osba való de nekem 1.8as az autó, ugyanaz a a hütö??

Link to comment
Megosztás:

Elméletileg jó! Az az autó amit a srác bontott és amiből van a hűtő az nem volt klímás?

Azt nem tudom, hogy miben különbözik a klímás és nem klímás hűtő de mindenhol külön említik. Lehet, hogy a klímás hűtője vékonyabb?

Teljesen más :D Nagyobb a hűtőfelület, ha jól emlékszem ^_^

A termosztát és a hűtő közötti gumicső is más.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.