Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

A méretekből tudsz viszonyítani, hogy kb. mennyit vitt le mondjuk a tiedhez képest.

Más sedanokhoz viszonyítva 3cm-rel van lejjebb a fara. A sógién 100cm az ajtó teteje.

De a régi telók már szinte halottak voltak, ezért most keményebbnek tűnik, de szerintem korrekt a rugózása.

Bár most kicsit több dolog zörög benne. :D Eddig a lágyság elvitte ezeket a zörejeket.

Link to comment
Megosztás:

Én fotóztam az Uno-t. (nekem is volt egy 1.1 Uno-m, 150km/h körül elég veszélyesnek tűnt)

Az egyik parkolóban állt a lakótelepen, gyorsan lekaptam.

Ma már meg van javítva, láttam. :wacko:

A bútort nem az enyém, csak összeraktam, meg beszereltem a gépeket, ill. bekötöttem a vizet.

Amúgy a fehér konyha nem igazán praktikus, bár világosit és nagyobbítja a teret, de sokat kell törölgetni, mert minden látszik rajta. :D

Bár akinek fehér autója van, ezt már tudja. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Én fotóztam az Uno-t. (nekem is volt egy 1.1 Uno-m, 150km/h körül elég veszélyesnek tűnt)

Az egyik parkolóban állt a lakótelepen, gyorsan lekaptam.

Ma már meg van javítva, láttam. :wacko:

A bútort nem az enyém, csak összeraktam, meg beszereltem a gépeket, ill. bekötöttem a vizet.

Amúgy a fehér konyha nem igazán praktikus, bár világosit és nagyobbítja a teret, de sokat kell törölgetni, mert minden látszik rajta. :D

Bár akinek fehér autója van, ezt már tudja. :wacko:

Szoktam is mesélni ismerősöknek hogy mikor autókat keresgéltem neten, akkor a fehéreket valahogy mindig kizártam, mert hogy annyira kényes szín szerintem (bár az tény hogy tudok ennél is kényesebb színt).. Ez az autó teljesen véletlenül jött képbe nálam, eleve egy másik autót mentem el megnézni amikor ezt megláttam.. Valahogy olyan "szerelem első látásra" szerű volt.. De azóta se bántam meg, bár persze még csak nem egészen 3 hónapja van meg, szóval majd évek távlatában lehet normális véleményt alkotni.

Link to comment
Megosztás:

Nah üdv újra Cartársak!

Sikeresen megjártam Görögországot, ma hajnal 4kor értünk haza :D

Veki tette a dolgát (majdnem) hiba nélkül. A fogyasztás valami eszméletlen, már már majdnem diesel :wacko: Kiszámolom pontosan mindjárt, de bőven a célként kitűzött 7 liter alatt van klímázva agyig rakva csomagokkal (ült a segge szegénynek) ;)

A hiba elég rémisztő volt elsőre... és hogy úgy mondjam még másodjára is :wacko:

Elindultunk vissza görögből tegnap reggel 10 körül. megálltunk a DutyFree Shopban a görög és a macedón határ kötött. Sacc 1 óra lehetett, amíg kint állt a tűző napon és a pörkölő aszfalton a kocsi. Indulás előtt kiszellőztetés, közben légkondi kapcsol, majd indulás... igenám, de 150 méter múlva dadogás és rövidesen megállás. Indítózás, de semmi. Az AC iszonyatosan síró magas hangon vernyákol, üzemanyag még néha néha van, de se alapjárat se semmi. Nah mondom f@sza, Asszony, meg Anyós a kocsiban, az otthon meg 900km még és itt állunk az 50(!!!) fokos levegőben és a ki tudja milyen forró aszfalton, árnyék sehol. A kocsit esélytelen akárhova is eltolni, mert domb mindenhol.

Nah elkezdtem matekozni, hogy mi lehet a gond (Asszonyékat elzavartam árnyékba :wacko: ) 20 liter benya volt még benne, mondom annak elégnek kell lennie, de mi van ha elgázosodott az Ac-ben? Hűteni kellene, de mivel (50fok+aszfalt)... Végül ellocsoltam 2 üveg tengervizet :P a tank alá, ha nem is ér sokat, legalább nem hevíti jobban a maradék benyát. Közben járnak az agytekervények (a víz az ugye szakadt rólam, 14:10 volt amikor indultunk volna), AC relé... megnézem... olyan forró, mint az állat... Kiszedtem nagy nehezen (jól bele volt gyógyulva). Közben jött egy macedón taxis, hogy mi a probléma, és mondja, hogy 10 euroért áthúz a határon egy szervizig. Mondom okés kérek még pár percet, mentem vissza túrni a relét. Kiszedtem megpucoltam és közben lehűlt.

Gyújtásra adva, már ment a pumpa és már a hangja is egészséges volt :D Nah mondtam is a taxisnak, hogy nah most már be fog indulni, az meg csak nézett, hogy biztos napszúrást kapott ez a magyar ;) És láss csodát volt stabil alapjárat és terhelésnél is ok volt minden. A határon még átcsorogtunk, utána meg kifogtunk egy teherautót 50-el döcögve kb 10 autó kíséretében. Ott még egyszer majdnem leállt menet közben, de dühömben adtam neki egy kövér padlógázt és rendbejött úgy ahogy. Közben Asszonykán elkezdte jégakkuval hűteni a relét. A következő Makpetrol kútig (10km sacc) már csak apróbb rángatások voltak, ott rányomtam 10 litert. Utána már okés volt, egész addig amíg el nem fogyott ez a 10 liter is. Az Ac-nek megint sokkal magasabb volt a fordulata mint kellene és megint volt egy két apró rángatás. nah okés valahol falsot szív a cucc. A relé hűtése az jól szuperált, mert kézzel már meg lehetett fogni, de ez a 20 liter nem akart kijönni belőle ;) A kövi kúton telenyomtam és utána ment mint a doxa. Szerbeknél megint telenyomtam (30 liter OMV 95BMB+Spuri adalék) és vígan hazajöttünk gond nélkül. Az ereje megvolt, iszonyat keveset evett, nem volt rángatás és tartotta röhögve a 110-140-es utazót (mikor mennyivel lehetett menni).

Szóval most sem hagyott ott a Drága :D Meghálálja a sok gondoskodást :P

Link to comment
Megosztás:

Jó hosszúra sikerült :D

Biztos jól éreztétek magatokat Görögországban :wacko:

Hát ha azt nézzük majdnem ott hagyott a kocsi, ha nem értettél volna hozzá, akkor mehetett volna a szervízbe :D, de te megoldottad :wacko:

Egy kicsit kinylodtál, hogy hazaérjél, de sikerült :wacko: De amúgy a relé haldoklik vagy mi, hogy ha forró van akkor nem nagyon üzemel??? Ott Görögországba is vannak gondolom Vectrák, és fogadjunk azoknak nincs ilyen probléma

Link to comment
Megosztás:

Jó hosszúra sikerült :D

Biztos jól éreztétek magatokat Görögországban :wacko:

Hát ha azt nézzük majdnem ott hagyott a kocsi, ha nem értettél volna hozzá, akkor mehetett volna a szervízbe ;), de te megoldottad :wacko:

Egy kicsit kinylodtál, hogy hazaérjél, de sikerült :wacko: De amúgy a relé haldoklik vagy mi, hogy ha forró van akkor nem nagyon üzemel??? Ott Görögországba is vannak gondolom Vectrák, és fogadjunk azoknak nincs ilyen probléma

Hát, figyi 20 perc volt az egész művelet :D Én nem nevezném ezt jelentős problémának egy 15 órás úton :P persze ott anyáztam és elég sokminden átfutott a búrámon pár másodperc alatt... többekközt a vontatás, mentés, alkatrész trió :D De többeközött ezért is kerestem 1,5 évig ezt a kocsit ezzel a motorral ezzel a felszereltséggel, mert Asszonykának is X20XEV a cucc és ezt már úgyahogy ismerem :P

Nem láttam egyetlen egyet sem Görögben. A szerbeknél viszont volt 3is. Jah és egy brutálszép osztrákot az egyik határon, olyan CDX mint az enyém, csak sötétkék volt. Csilli villi volt ;) Majd szétszedem az AC-t és cserélem a relét, mert lehet mindkettőnek lett valami hibája.

Igen forró annyira, hogy a kezed már nem tudod rajta tartani.

Link to comment
Megosztás:

Hali! Az lenne a kérdésem, ha nincs meg a kocsi forgalmija, mert elvették a rendőrök, akkor kötéllel vontatható a kocsi?

Tegnap szembesültem ugyanis azzal, hogy hiába hittem, hogy szeptember elejéig jó a műszaki a kocsin, ha a forgalmiba két héttel ezelőtti dátum volt írva!

Link to comment
Megosztás:

Hali! Az lenne a kérdésem, ha nincs meg a kocsi forgalmija, mert elvették a rendőrök, akkor kötéllel vontatható a kocsi?

Tegnap szembesültem ugyanis azzal, hogy hiába hittem, hogy szeptember elejéig jó a műszaki a kocsin, ha a forgalmiba két héttel ezelőtti dátum volt írva!

Talán útvonalengedély kell hozzá...messze vinnéd? Lehet megkockáztatnám éjszaka hazamenni vele. ^_^

Link to comment
Megosztás:

A ház előtt áll a kocsi. A szerelőhöz kéne levinni mert papír nélküli sportdob van rajjta és ezesetben nekem a kpm-hez kell vinnem!

Egy bérházi parkolóban ezt lecserélni sajnos nehézkes!

Talán útvonalengedély kell hozzá...messze vinnéd? Lehet megkockáztatnám éjszaka hazamenni vele. ^_^
Link to comment
Megosztás:

A ház előtt áll a kocsi. A szerelőhöz kéne levinni mert papír nélküli sportdob van rajjta és ezesetben nekem a kpm-hez kell vinnem!

Egy bérházi parkolóban ezt lecserélni sajnos nehézkes!

Ha nincs összerohadva, egy bilincs, max. fél óra . Nekem össze volt, flexel végig kellett vágni a csövet, meg hegeszteni kampót az új dobra, mert ki tudja miért, de nem volt rajta. Én vagy elmennék vele, vagy ha forgalmas az útszakasz, akkor meg simán vontatnám, nem nagy az esély hogy megálíltanak egy vontató kocsit ellenőrzésre. Vagy haver megy előtted, és szól, ha valami van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.