Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Közben megnéztem :D nem olyan vészes a helyzet :wacko:

4488 Ft a legdrágább tömítés (Victor Reinz).

ja nektek benyósra akörül vannak:D dezsőre több, igaz van 5000é is, de hát az ki tudja...:S:D nekem az ajusa pl. 14500-17600ig terjed, a glaser meg 21K, hans-pries 6000 huf.

Link to comment
Megosztás:

Hol? :D

Alig élek, fáj a karom, a vállam.

Már két napja "hegedülünk" 1 hajótestet.

Ez azt jelenti, hogy a test le van gittelve és mint a kőműves kartecsni (amivel simít a szaki), olyan eszközre csiszolópapír van felragasztva és ezzel átcsiszoljuk a hajót.

Aztán "flekkelés" (hibajavítás) és kezdük előről.

Holnap is ezt játszuk, :wacko: hogy szépen le lehessen festeni.

Link to comment
Megosztás:

ÉN kérdeztem, hogy bírja-e a tekergetést a cucc ? :D

nem igazán, nem tudom, hogy e miatt kell cserélnem most a hf-et, vagy már régebben kezdődött a betegsége, mondjuk mikor megvettem már akkor elég nagynak tűnt a hűtőrendszerben a nyomás, aztán lehet most adta meg magát. 2 hónapig használtam növelt nyomással, aztán ez történt, de most vissza áll egyenlőre az alap, egyedül az adagolón állítok. aztán c20xe:D:D vagy LET:D

Link to comment
Megosztás:

mit tudtok amúgy a hf- tuningról? csak bővítés meg polírozás meg ilyesmi? vagy lehet olyan, hogy megerősítik valahogy, vagy gyártatni kell komplett hf-et?

Benzinesre gondolsz? :D

Ahogy írtad polír, bővítés, nagyobb szelepek és ugye a legalapabb a vezérműtengely mókolása.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.