Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

http://i238.photobucket.com/albums/ff143/m...ti/DSCF0111.jpg

http://i238.photobucket.com/albums/ff143/m.../DSCF0105-1.jpg

Ez lenne a saját 90-es autómból kivett, első gyári Blau tizenhatfeles hangszóró. Élt 20 évet (tehát ennyi idősen vettem ki még tavaly) leglábbis én nyugdíjba küldtem... Nem tudom fotón mennyire láthatóak az elváltozások ilyen állapotban vettem ki, de erre írtad azt hogy FBS-el javítható hibáról van szó. Ez akkor a Te meglátásod szerint nem anyagfáradás következtében előállt hiba hanem magának a gumiperemnek a sérülése? Én se tudom pontosan ezért kérdezem csak annyit hogy borzasztó randa volt mikor kivettem és nem ezt raktam vissza az autóba... :-)

Visaton márkát ismered amúgy hallottál már róla ?

Nos azt írtam hogy kapható gumiperem és azt lehet FBS el felragasztani.

Az enyém is pont így nézett ki,s most régi fényében tündököl.

A VISATON márkárismerem. a 2000 es évek elejétől volt kapható először aszthiszem a NEDIS árulta akkori katalogusom is van valahol. Ha jól tévedek akkor egészen használható dolgokat csináltak. Mostanában nem hallottam szólni.

Valami olyannal vezették fel hogy valamelyik régi márka reinkarnációja.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nem azér, hogy beleszóljak, de az is reális, hogy nem szól szépen a másfajta új hangszóró a csere után. Gondolkodjunk csak el azon, hogy milyen tehnológiának mi a frekvenciaátvitele. Nem néztem most utána, de ha jól tudom, akkor a rádión az FM sáv nem tudja a hifi 20-20.000 Hz-es tartományt továbbítani, és szerintem a gyári blaupunkt magnó sem. Ergo nincs is nagy szükség minőségi cuccokra. Ellenben az ami akkor ebben a felállásban jól szólt, az egy cd-s fejegységgel már elég hurka tud lenni. Legalábbis én amikor még megvolt az összes gyári hangszóró beletettem a cd-t és elég gyengus volt. Az más kérdés, hogy most meg sok a magas, erre is biztosan van megoldás, csak bele kellene vetnem magam a témába.

Ha a 20 -20.000Hz et emlegetjük akkor maradjunk annyiban hogy te sem hallasz 15kHz nél magasabb hangokat.

A rádió amúgy akár tudhatja is tök mindegy. Volt az automban egy Alpine rádió plusz CD tár.Jó Cdvel a gyári hangszórókkal teljesen normálisan szólt. Igaz az a rádió egy vagyon volt anno.

Lehet erről napokat beszélni és tuti nem lesz igazság. A zene és hangzás izlés és fül dolga és teljesen szubiektív.

Link to comment
Megosztás:

Ha a 20 -20.000Hz et emlegetjük akkor maradjunk annyiban hogy te sem hallasz 15kHz nél magasabb hangokat.

A rádió amúgy akár tudhatja is tök mindegy. Volt az automban egy Alpine rádió plusz CD tár.Jó Cdvel a gyári hangszórókkal teljesen normálisan szólt. Igaz az a rádió egy vagyon volt anno.

Lehet erről napokat beszélni és tuti nem lesz igazság. A zene és hangzás izlés és fül dolga és teljesen szubiektív.

Ez így van, szakmák és cégek épülnek erre a kérdéskörre és Ők sem találtak olyan megoldást ami mindenki szerint "A Megoldás", így valószínüleg mi sem találjuk meg. Hallottam már több százezres cuccot szarul szólni, meg hallottam vaterán összeszedett szettet gyönyörűen . És természetesen ellenpéldát is tapasztaltam. Szóval mindenkinek külön ízlése van...

Link to comment
Megosztás:

Hát igen mindenben van kis igazság az autóhifi meg elég szubjektív, fül-fül, között is van különbség, hát még a különböző elektronikákban meg zenei ízlés éssatöbbi.. Pláne nem mindegy milyen autóba rakjuk bele a dolgokat.. A hangnyomás meg a verseny hifizés az megint más kategória, én se arra használtam eddig az autót és ezután se fogom. Igazából saját magamnak a saját ízlésemnek megfelelően keresem és rakom bele vagy épp veszem ki ami tetszik avagy sem..

Bár érdekes de a vw-ek gyári rendszere nekem hangzásra egyáltalán nem jön be, vagyis az a hang nem tetszik. Eddig ezt egy 4-es golfba és a sharanba volt alkalmam hosszabb távon hallgatni de nem az én világom. Mindkét esetben gyári hangszórókról és gyári fejegységről van szó.

Az előző Vectrámba egy itthon talán már nem forgalmazott márka volt, egy AudioBank komplett komponens szett egy régebbi Alpine fejegységről hajtva, azt a hangzást megszerettem nekem megfelelő volt. A Visaton márka létezik él és virul de nem nálunk itt nem kap akkora marketinget pedig egy olyan összeállítást is meghallgatnék szívesen. A másik dolog kevés cég maradt aki hű az eredetéhez azaz az elektronikát és minden mást is saját hazájában szerelne össze és nem a távol vagy bizonyos értelemben sajnos "közel"- keleten.. Mondjuk ez ellen nincs mit tenni erre halad a világ nem csak autóhifiben.

Link to comment
Megosztás:

ékszíjból milyen márkát ajánlotok? mindegy mennyibe kerül, csak a mostani valami 2500forintos, tavaly cseréltem, de már kivan belőle szakadva egy darab, és elég ronda hangja van... és hát minden évben nem akarok szíjat cserélni, mert x20xev nél a szíj között van a motortartó bak :S

Link to comment
Megosztás:

ékszíjból milyen márkát ajánlotok? mindegy mennyibe kerül, csak a mostani valami 2500forintos, tavaly cseréltem, de már kivan belőle szakadva egy darab, és elég ronda hangja van... és hát minden évben nem akarok szíjat cserélni, mert x20xev nél a szíj között van a motortartó bak :S

A Gates nálunk nagyon jól bevált, de Dayco is felsőkategóriás, csak nálunk kevesen ismerik.

Link to comment
Megosztás:

Még valami: Neked is csak 1 kisventi van a jobboldalon elől?

Ma megjött a klímahűtőm, szóval szerintem holnap nekiesek kicserélni és lefényképezem, hogy milyen is a rendszer.

De nekem 2 venti van összesen, de elöl csak 1 van (klímaventi) :D

Link to comment
Megosztás:

Ma megjött a klímahűtőm, szóval szerintem holnap nekiesek kicserélni és lefényképezem, hogy milyen is a rendszer.

De nekem 2 venti van összesen, de elöl csak 1 van (klímaventi) :D

Ha te bekapcsolod a klímát, 1es fokozaton pörög a nagy vízhűtő venti, és elől a klímahűtő venti is? Ez még oké, nálam is így van, de kb. 5-10perc klímázás után folyamat ki-be kapcsolgat a nagyventi 2es fokozatra. Most már cserélgettem a reléket is, hát kíváncsi leszek. Összes biztosíték is jó.

Link to comment
Megosztás:

Ha te bekapcsolod a klímát, 1es fokozaton pörög a nagy vízhűtő venti, és elől a klímahűtő venti is? Ez még oké, nálam is így van, de kb. 5-10perc klímázás után folyamat ki-be kapcsolgat a nagyventi 2es fokozatra. Most már cserélgettem a reléket is, hát kíváncsi leszek. Összes biztosíték is jó.

Hát, most üres a rendszer, ergo így nem használom (nincs kenés), de szerintem hétfőn már fel lesz töltve és megnézem a működést.

Link to comment
Megosztás:

Eddig még nem hagyott ott sehol. Bár az igazat megvallva a múlt héten 2x cseréltem rajta szelepdekli tömítést, a saját hülyeségem miatt. Meg pár apróságot cseréltem eddig, ami jórészt fillérekből megvolt.

A tömítés az nálam is feketelistás... Már 2X leszedtem a fedelet és már pasztával raktam össze, de még így is szivárog az olaj :D

Az a lényeg, hogy megy magabiztosan :icon4:

Akkor elmondható, hogy jó vétel volt, vagy ez még korai?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.