Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ma reggel (amolyan "reggeli tornaként") bekötöttük nevelőfaterommal a pótféklámpát, én így ünneplem a március 15.-ét! ;) :lol: Csini lett! :)

Amúgy nem mondanám azt hogy marha egyszerü volt.. :D Végülis a jobb hátsó lámpához lett hátravezetve, ott pedig a forrasztásos megoldást választottuk, így tünt a legésszerűbb megoldásnak. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha valakit érdekel a Vectra 4 kiló körül járok, annyiba van ijedtség, fáradtság, annyiért viheti! Képek pár oldallal visszább!

Nekem kellene, corsára elcserélhetnénk, ez is 400-450-be kerül az interneten bárhol. 1.6 16 szelep 109 lóerő GSI

Azért cserélném, mert fáj a szívem egy vectra miatt, megbántam hogy elcseréltem. de muszáj volt, szegény haldoklott :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem kellene, corsára elcserélhetnénk, ez is 400-450-be kerül az interneten bárhol. 1.6 16 szelep 109 lóerő GSI

Azért cserélném, mert fáj a szívem egy vectra miatt, megbántam hogy elcseréltem. de muszáj volt, szegény haldoklott :D

Eddig ok de megfogadtam, hogy a következő autóm egy egyszerű felépítésű elektronika mentes diesel autó lesz!

Link to comment
Megosztás:

Ebbe van bőven elektronika, de nem annyi mint a tiedbe.

Őninditót felújitom és utána mehetne a csere felőlem :D

Nem vagyok egy gnóm alkat, valamivel nagyobb autó kell nekem! Ez az autó nem egy szétlakott budi, 2 elektronikai problémája van, de ez nem mindig jelentkezik! Szóval ha igazán érdekel, add el a corsát, vedd meg a vectrát! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok egy gnóm alkat, valamivel nagyobb autó kell nekem! Ez az autó nem egy szétlakott budi, 2 elektronikai problémája van, de ez nem mindig jelentkezik! Szóval ha igazán érdekel, add el a corsát, vedd meg a vectrát! :D

Most azért én nem árulgatom, jó ez nekem, csak kizárolag vectrára cserélném, semmi másra!

Link to comment
Megosztás:

15" 195/60 :P , de érdekes módon 14"-ban is ugyanezt a méretet adják meg. <_< ill. 14" 175/70 :P

köszi Öcsibácsi!

nekem most 14" 185/70 es lemezfelni/gumi van fenn! :angry:

Alufelni és gumi vásárlás elött állok és nagy dillemába vagyok!ET számot és stb.illetöleg

Link to comment
Megosztás:

köszi Öcsibácsi!

nekem most 14" 185/70 es lemezfelni/gumi van fenn! <_<

Alufelni és gumi vásárlás elött állok és nagy dillemába vagyok!ET számot és stb.illetöleg

Van a neten mindenféle gumiméret váltó, azok mutatják az egyes méretek közti különbségeket is. Pl. km/h.

Az általad használt is jó, nagy eltérést nem okoz.

Válassz 15-öst az szebben mutat. 195/60 is gyári méret. :angry:

Link to comment
Megosztás:

köszi Öcsibácsi!

nekem most 14" 185/70 es lemezfelni/gumi van fenn! <_<

Alufelni és gumi vásárlás elött állok és nagy dillemába vagyok!ET számot és stb.illetöleg

Lehetőleg ET35től felfele vegyél (gyári azt hiszem Et49, de ilyesmit nem hiszem hogy találsz), alatta semmikép se. Ki is lóg meg, kirántja az ember kezéből a kormányt...

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek... ezek a Dunlopok iszonyat jók <_<

Még csak pár km van bennük, ergo még "bejáratósak", de már most meglepett a tudás :angry:

Reggel hideg, vizes csúszós aszfalton is brutálisan tapadtak egy lámpás combosabb indulásnál. Komolyan mondom olyan slick érzésem volt :P

Így kicsit könnyebb "megemészteni" a 17500-as darabárat. :P

Link to comment
Megosztás:

Miért rántaná ki?<_< Nekem 7" széles és et35ös felnik vannak fenn. Ez még pont jó. Ennél szélesebb lenne beleérne hátul a sárvédő ívbe, illetve elől is. Amúgy ezek oldalanként 3,5centivel vannak kijjebb mint a gyári felni, tehát 7centivel szélesebb a nyomtáv. Elég jól fekszi az utat.. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Miért rántaná ki?:P Nekem 7" széles és et35ös felnik vannak fenn. Ez még pont jó. Ennél szélesebb lenne beleérne hátul a sárvédő ívbe, illetve elől is. Amúgy ezek oldalanként 3,5centivel vannak kijjebb mint a gyári felni, tehát 7centivel szélesebb a nyomtáv. Elég jól fekszi az utat.. :P

Mert szakács volt előző életében. :P <_< :angry:

Link to comment
Megosztás:

Nah vettem astra pollenszűrő házat! <_< Öcsibácsi, te hogyan is oldottad meg vectrába hogy az ablaktörlő karja ne érjen bele a szűrőbe? :P

Vaterán lett volna calibra ház pollenszürövel újonnan 5e-ért, és azt csak be kellett volna tenni, rajzokkal mutatva :angry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.