Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Én ugy csinálnám hogy a gyári féklámpára kötném rá!megkeresném a féklámpához menö vezetéket,elvágnám és a pótféklámpa vezetékét arra kötném rá!nem bonyolult :D

A mai nap folyamán érdeklődtem rokonoknál hogy ők hogy oldanák meg ezt a feladatot s kb. ugyanezt a megoldást mondták nekem is, szóval majd szétnézek jövő hét hétvégén hogy ez hogyan oldható meg.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

A mai nap folyamán érdeklődtem rokonoknál hogy ők hogy oldanák meg ezt a feladatot s kb. ugyanezt a megoldást mondták nekem is, szóval majd szétnézek jövő hét hétvégén hogy ez hogyan oldható meg.. :D

Nekem is így van megoldva, én közvetlenül a hátsó búrától vittem a kábelezést, ott a legegyszerűbb megtalálni is meg hozzáférni is a féklámpához. De ha nem gyári akkor műszakira le kell szerelni.

Link to comment
Megosztás:

Akkor most már szinte teljesen kész a verda, nem?? Vagy maradt még valami hátra??

Pár apróság. ;) De az már ráér, ha jobb idő lesz. :D

Lett azért néhány ősz hajszálam az utóbbi pár hétben, mire minden összejött. :D

Nekem sajna úgy néz ki hogy lassan szerelőhöz kell vinnem a kocsit! :D Már tavaly nyár óta van olajfolyásom, de mostanság úgy néz ki hogy erősödött! Ma lemostuk (jó kis Brigéciollal) nevelőfaterral a motor olajos részét, hogy behatárolhatóbb legyen hogy honnan is folydogál az olaj.. :) Nagyon úgy néz ki viszont hogy hengerfej tömítés lesz a bibi, de 1 héten belül úgy is kiderül.. Kíváncsi leszek hogy ha tényleg ez lesz az mennyibe fog fájni javíttatás terén.. :lol:

A határ a csillagos ég.... :D

Ha csak tömítést kell cserélni olcsón megúszod. Ha nem muszáj és semmi sem indokolja ne bontsd meg a kelleténél jobban. ;)

Mekkora kartergázod van? (vedd le az olajsapit mikor jár a motor)

Link to comment
Megosztás:

Pár apróság. :) De az már ráér, ha jobb idő lesz. :D

Lett azért néhány ősz hajszálam az utóbbi pár hétben, mire minden összejött. :D

A határ a csillagos ég.... :D

Ha csak tömítést kell cserélni olcsón megúszod. Ha nem muszáj és semmi sem indokolja ne bontsd meg a kelleténél jobban. ;)

Mekkora kartergázod van? (vedd le az olajsapit mikor jár a motor)

Igazából nem én fogom csinálni ezt a "mókát" hanem van egy szerelő ismerősöm, nevelőfaterom is hozzá jár évek óta, nagyon megbízható ember s ő rá bíznám ezt a feladatot! ;) A kartergáz miért számít annyira?? Lehet hogy hülye kérdés tőlem de tényleg nem tudom..

A tömítésre visszatérve hát nagyon parázok én is hogy a szétbontás közben mik fognak kiderülni, mert hogy még ez is csak egy tipp hogy az, lehet hogy nagyobb a bibi... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is így van megoldva, én közvetlenül a hátsó búrától vittem a kábelezést, ott a legegyszerűbb megtalálni is meg hozzáférni is a féklámpához. De ha nem gyári akkor műszakira le kell szerelni.

Oké! Köszi a tippet neked is zotya, szerintem én is ezt a megoldást választom! ;) Viszont azt nem értem hogy miért kéne műszakira ezt levennem!? Elvileg az a kikötés hogy legyen E száma a féklámpának, nem?? Mert hogy ennek van ahogy néztem!

Az enyém is ilyen, :D de ezért nem szóltak műszakin. :lol:

Igazából eleve leszedtem, meg sem próbáltam azzal leműszakiztatni. :D

Szerintem én ezt úgy fogom feltenni hogy az életben le ne lehessen onnan "robbantani"! :) Amúgy ez a műszakis dolog tényleg érdekelne, hogy valóban beleköthetnek-e abba hogy ha én utólagosan teszek ilyet az autóba! Igazából Öcsibácsinak teljesen igaza van abban hogy miért kötnek olyanba bele ami a biztonságot szolgálja?? :D

Link to comment
Megosztás:

A kartergáz miért számít annyira??

Az is csak 1 jel a motor állapotáról. Pl. utalhat a szelepszár-szimeringek állapotára. Ha már kopottak több gáz szivárog mellettük fel.

Mérethetsz kompressziót is, 10 perc és okosabbak lesztek.

Bár a te motorod eddig jól muzsikált, nem hinném, hogy komoly meglepetést tartogatna. :D

Link to comment
Megosztás:

Oké! Köszi a tippet neked is zotya, szerintem én is ezt a megoldást választom! :D Viszont azt nem értem hogy miért kéne műszakira ezt levennem!? Elvileg az a kikötés hogy legyen E száma a féklámpának, nem?? Mert hogy ennek van ahogy néztem!

Szerintem én ezt úgy fogom feltenni hogy az életben le ne lehessen onnan "robbantani"! :lol: Amúgy ez a műszakis dolog tényleg érdekelne, hogy valóban beleköthetnek-e abba hogy ha én utólagosan teszek ilyet az autóba! Igazából Öcsibácsinak teljesen igaza van abban hogy miért kötnek olyanba bele ami a biztonságot szolgálja?? :D

Nem csak E száma kell legyen, de nem tükröződhet a fénye a hátsó szélvédőn! Tehát csak az a fajta a hivatalosan elfogadott, aminek körben teljes pereme van, aminél fogva felragasztod az üvegre. Ha olyan, mint az enyém, hogy van 2 kis talpa, aminél fogva rögzíted, az hivatalosan nem felel meg műszakin. Őszintén szólva jogosan, mert ha sötétben nyomom a féket, hátrafelé a tükörben nem nagyon lehet látni, olyan szépen bevilágítja a hátsó ablakot. Ha van közvilágítás, akkor nincs jelentősége. Műszakira kikötöttem, a fólia mögött meg nem látszik, nem foglalkoztak vele.

Link to comment
Megosztás:

Miért is kellene azt büntetni, aki a biztonságát akarja javítani azzal, hogy előbb észrevegyék a fékezését a hátrébb jövők. :D

Sose értettem.

Úgy tudom, ami nem gyári tartozék azzal kötöködni szoktak, tojnak rá, hogy a biztonságot szolgálja, vagy csak pölö kényelmi eszköz. Na kicsit utánnaolvastam, azt írják, hogy az utólagos és általában az utastérben felszerelt pótféklámpának nem szabad visszatükröződie befele. Ha mégis így van egyszerűbb leszedni műszakira, minthogy ebből legyen bukta.

Na látom Breki beelőzött. :lol:

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Elviekben nem is kell kilátnod a hátsó ablakon, ha van 2 külső tükröd.

Bár a vakítás az zavaró :lol: , de az enyém is talpas pótlámpa (keret nélkül) és eddig nem tűnt fel, hogy zavarna.

Engem sem zavar, de a vizsgabiztos kitudja milyen lábbal kelt éppen fel.... :D

Számlapok megérkeztek rendben?

Link to comment
Megosztás:

Az is csak 1 jel a motor állapotáról. Pl. utalhat a szelepszár-szimeringek állapotára. Ha már kopottak több gáz szivárog mellettük fel.

Mérethetsz kompressziót is, 10 perc és okosabbak lesztek.

Bár a te motorod eddig jól muzsikált, nem hinném, hogy komoly meglepetést tartogatna. :D

Igazából a kupakon is akkor látszik ez a dolog nem?? :D Mert az enyhén olajos, de tényleg csak épphogy,ami a gázból lerakódott oda, ilyen volt amikor vettem a kocsit!

A motorral kapcsolatban amúgy tényleg semmi, de semmi gondom nincsen! (kopp-kopp) Jól muzsikál, nagyon jók a fogyasztási adataim is...

Ha nem lenne ez a szembetűnő hiba akkor szívem szerint én se nyúlnék hozzá (még szerelővel sem), de mivel folydogál az olaj szépen lassan, így sajnos muszáj! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem csak E száma kell legyen, de nem tükröződhet a fénye a hátsó szélvédőn! Tehát csak az a fajta a hivatalosan elfogadott, aminek körben teljes pereme van, aminél fogva felragasztod az üvegre. Ha olyan, mint az enyém, hogy van 2 kis talpa, aminél fogva rögzíted, az hivatalosan nem felel meg műszakin. Őszintén szólva jogosan, mert ha sötétben nyomom a féket, hátrafelé a tükörben nem nagyon lehet látni, olyan szépen bevilágítja a hátsó ablakot. Ha van közvilágítás, akkor nincs jelentősége. Műszakira kikötöttem, a fólia mögött meg nem látszik, nem foglalkoztak vele.

Akkor ezek szerint buktam a mutatványt! :D Ugyanis az enyémnek van E száma, de ugyanakkor van olyan 2 kis talpa is amit te is írtál... :D

Mondjuk április-május környékén szeretném hátul lefóliáztatni hogy kicsit csinosabb legyen, plusz biztonsági okokból is, szóval így legfeljebb műszakin megcsinálom én is ezt a kikötős technikát ha nagyon muszáj.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elviekben nem is kell kilátnod a hátsó ablakon, ha van 2 külső tükröd.

Bár a vakítás az zavaró :lol: , de az enyém is talpas pótlámpa (keret nélkül) és eddig nem tűnt fel, hogy zavarna.

Erre kíváncsi leszek ha fel lesz szerelve! Családban van egy B Omega, ott is ilyen talpas megoldás van de nem zavaró a fénye amikor világít! Plusz most jut eszembe hogy nevelőfater még sohasem panaszkodott hogy belekötöttek volna a hátsólámpába... :D

Link to comment
Megosztás:

Igazából a kupakon is akkor látszik ez a dolog nem?? :D Mert az enyhén olajos, de tényleg csak épphogy,ami a gázból lerakódott oda, ilyen volt amikor vettem a kocsit!

Ott is van olaj, a szelepeknél felül, csak kevéske, ami kell a kenéshez. :lol:

Mennyi füst jön ki ott, ha leveszed a sapiját? Ha semmi vagy minimális az jó, de ha úgy füstöl elöl, mint hátul az nem okés.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezek szerint buktam a mutatványt! ;) Ugyanis az enyémnek van E száma, de ugyanakkor van olyan 2 kis talpa is amit te is írtál... :lol:

Mondjuk április-május környékén szeretném hátul lefóliáztatni hogy kicsit csinosabb legyen, plusz biztonsági okokból is, szóval így legfeljebb műszakin megcsinálom én is ezt a kikötős technikát ha nagyon muszáj.. :)

Nem olyan nagy a baj. Műszakira kikötöd és kész. Enyémnek is van E száma, mégse tuti. :D

Jó, de Breki 1 elektromágus, lehet neki olyan, de olyan LED-ek vannak benne, ami brutális. :D

Talán elég annyi róla, hogy a közepes sötétségű fólia nem igazán töri meg a fényét :D Nem is vágtam ki a féklámpa miatt. :D

Link to comment
Megosztás:

Ott is van olaj, a szelepeknél felül, csak kevéske, ami kell a kenéshez. :lol:

Mennyi füst jön ki ott, ha leveszed a sapiját? Ha semmi vagy minimális az jó, de ha úgy füstöl elöl, mint hátul az nem okés.

Erre most sajna még nem tudok neked válaszolni, de holnap estefele mennem kell vele úgy is, szóval akkor majd megnézem neked! Amúgy szerintem nem lesz vele bibi mert akkor a kupak is nagyon szutykos lenne, nem??? :D

Link to comment
Megosztás:

Jó, de Breki 1 elektromágus, lehet neki olyan, de olyan LED-ek vannak benne, ami brutális. :D

Én is most ilyen 28 ledes "csodát" vettem amire kíváncsi leszek! Ha másnem akkor a mögöttem jövök szemét égeti ki! :lol: :D

Viccet félretéve, nem várok nagy durranást tőle, de még is több lesz mint a semmi, szerintem! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan nagy a baj. Műszakira kikötöd és kész. Enyémnek is van E száma, mégse tuti. :lol:

Talán elég annyi róla, hogy a közepes sötétségű fólia nem igazán töri meg a fényét :D Nem is vágtam ki a féklámpa miatt. :D

Szerintem is ez lesz, hogy kikötöm ha kötözködnek! Majd megmondom hogy csak dísz a kocsiban! :) ;)

Jó hogy feljött ez a fólia téma, mert épp kérdezni akartam hogy ha ugye le szeretném fóliáztatni a kocsit akkor ezáltal jóval kevésbé is fog látszani a féklámpa, igaz?? Mert én igazából minnél sötétebbre szeretném megcsináltatni, de ugyanakkor lehet hogy hülyeség akkor felraknom ezt a féklámpát ha nem látszik majd kívülről....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.