Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nem titok. 325 zöldhasú. Azóta már költögettem rá, lengéscsillapítók vezérlés, friss olaj, stb. sok volt érte? Mennyit ér egy ilyen 16 éves kocsi?

Szerintem simán megérte. :D

Hol kapsz ennyi extrát ezért a pénzért? (rozsdás szeméthalmokat árulnak ilyen áron :D )

Helyreteszed az elektronikát és sokáig jó kis gép lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nem titok. 325 zöldhasú. Azóta már költögettem rá, lengéscsillapítók vezérlés, friss olaj, stb. sok volt érte? Mennyit ér egy ilyen 16 éves kocsi?

Ajándék volt ennyiért :lol:

Az olaj/szűrők/vezérlés triumvirátust amúgy is ildomos cserélni minden "új" autónál.

Mennyit ér? Hát szerintem ez relatív. Nekem minden pénzt megér :)

Amúgy az enyém 550-re volt hirdetve 2 éve (de 400-ban sikerült elhozni :D )

De azóta már teljesen felújítottam mindent, szóval elég sok lovetta ment a gépbe, de most már csak bele kell ülni és menni menni menni. Ez volt a cél :D

Szóval kitartást, jó lesz az!

Utólag is Boldog Szülinapot ;)

Link to comment
Megosztás:

Gratula :)

Rendes műszaki volt, vagy kicsit elnézős? :D

1 picit elnézték. :D (hisz másik számú motor van benne) :lol:

De, voltam előműszakin is, rendesen megnézték, megmérték és közölték mit hozzak rendbe ill. cseréljem ki a hátsó dobot legalább a vizsga idejére. :D

Amúgy megfelelt a követelményeknek a masina. ;)

Nincs rizikó, hogy rossz fék vagy egyéb hülyeség, gyerekkel járok, de mást sem akarok összetörni. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is két kicsi gyerek ül hátul, így fontos volt, hogy ne csak kamu legyen a műszaki!

Persze nem kevés tőkét toltam a masinába, hogy minden rendben legyen, de a biztonság az első!

Teljesen egyet értek Veled Öcsibácsi!

1 picit elnézték. :) (hisz másik számú motor van benne) :D

De, voltam előműszakin is, rendesen megnézték, megmérték és közölték mit hozzak rendbe ill. cseréljem ki a hátsó dobot legalább a vizsga idejére. ;)

Amúgy megfelelt a követelményeknek a masina. :D

Nincs rizikó, hogy rossz fék vagy egyéb hülyeség, gyerekkel járok, de mást sem akarok összetörni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

No, műszaki is van. :) :lol:

Akkor most már szinte teljesen kész a verda, nem?? Vagy maradt még valami hátra??

Nekem sajna úgy néz ki hogy lassan szerelőhöz kell vinnem a kocsit! ;) Már tavaly nyár óta van olajfolyásom, de mostanság úgy néz ki hogy erősödött! Ma lemostuk (jó kis Brigéciollal) nevelőfaterral a motor olajos részét, hogy behatárolhatobb legyen hogy honnan is folydogál az olaj.. :D Nagyon úgy néz ki viszont hogy hengerfej tömítés lesz a bibi, de 1 héten belül úgy is kiderül.. Kíváncsi leszek hogy ha tényleg ez lesz az mennyibe fog fájni javíttatás terén.. :D

Link to comment
Megosztás:

Lenne még egy más jellegű kérdésem hozzátok! :lol: A héten vettem a kocsiba pótféklámpát mivel ugye gyárilag nincs benne! A kérdésem az lenne hogy bonyolult az ilyen bekötése?? Csinált valaki már ilyet?? :D

Én ugy csinálnám hogy a gyári féklámpára kötném rá!megkeresném a féklámpához menö vezetéket,elvágnám és a pótféklámpa vezetékét arra kötném rá!nem bonyolult :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!nekem ugy néz ki féltengelyes lesz a kicsike!Teljesen kitekert kormánynál,kanyarodásnál már erösen kattog a jobb oldala!

véleményetek szerint elég e kerékoldali féltengely csuklót cserélni??

köszi

Általában az szokott behalni, a belsőt nem éri akkora igénybevétel, ott nem "törik" akkorát a csukló.

Link to comment
Megosztás:

Általában az szokott behalni, a belsőt nem éri akkora igénybevétel, ott nem "törik" akkorát a csukló.

utána jártam,két fajta abs gyürü fogszám létezik a kategóriában(29es és 43as)!sajnos nem tudom melyik kell az enyémbe!meg kell hogy számoljam a kocsin? :D

Link to comment
Megosztás:

köszi!

és a másik odalon is kellene?tehát párba?vagy elég az ami meghibásodott?

Elég azt amelyik rossz. Persze minden pénz kérdése, de nem sokan cserélnek előre alktrészt( talán a vezérlést kivéve) és ugye van is előjele a meghibásodásnak, nem csak úgy hogy egyik pillanatban jó, aztán szétesik.

utána jártam,két fajta abs gyürü fogszám létezik a kategóriában(29es és 43as)!sajnos nem tudom melyik kell az enyémbe!meg kell hogy számoljam a kocsin? :D

Elméletileg évjárat, motorkód, sőt van hogy alvázszám alapján szoktak pontosítani a kereskedők. Én is kinéztem egy tök olcsót ami szerintem jó volt, de felhívtak rendeléskor, hogy az enyémbe nem jó.

Link to comment
Megosztás:

Elég azt amelyik rossz. Persze minden pénz kérdése, de nem sokan cserélnek előre alktrészt( talán a vezérlést kivéve) és ugye van is előjele a meghibásodásnak, nem csak úgy hogy egyik pillanatban jó, aztán szétesik.

Elméletileg évjárat, motorkód, sőt van hogy alvázszám alapján szoktak pontosítani a kereskedők. Én is kinéztem egy tök olcsót ami szerintem jó volt, de felhívtak rendeléskor, hogy az enyémbe nem jó.

köszi a kielégitö választ! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.