Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hát nincs valami nagy eladói múltja a srácnak :S

Telefonon próbáltad már elérni? Bevett szokás volt az nekem régen, hogy nyomás alatt tartod azzal hogy minden nap rácsörögsz és érdeklődsz. Előbb utóbb megunja és erőt vesz magán és elküldi.

Ha viszont a posta hibázott, akkor is őt kell noszogatnod, mivel a feladóvevény nála van.

Link to comment
Megosztás:

Hát nincs valami nagy eladói múltja a srácnak :S

Telefonon próbáltad már elérni? Bevett szokás volt az nekem régen, hogy nyomás alatt tartod azzal hogy minden nap rácsörögsz és érdeklődsz. Előbb utóbb megunja és erőt vesz magán és elküldi.

Ha viszont a posta hibázott, akkor is őt kell noszogatnod, mivel a feladóvevény nála van.

Írtam neki mailt hogy fényképezze le a bizonylatot és küldje el. Én régóta veszek és adok el cuccokat így, hogy előre utalással. Eddig semmi gond nem volt! Én mindig elküldtem e-mailben kérés nélkül a bizonylatot..

Link to comment
Megosztás:

Írtam neki mailt hogy fényképezze le a bizonylatot és küldje el. Én régóta veszek és adok el cuccokat így, hogy előre utalással. Eddig semmi gond nem volt! Én mindig elküldtem e-mailben kérés nélkül a bizonylatot..

Nem akarlak elkeseríteni de a posta ennyit szerintem nem késik! :D Itt valami bibi van a srác részéről szerintem! <_< Én nem szívesen utalgatok előre, mindig a személyes átvétel híve vagyok, pontosan azért hogy elkerüljem az olyan helyzeteket hogy átverjenek... Itt a fórumon Öcsibácsival illetve msanyesz-szal tettem ilyen kivételt, de ők megbízható emberek.... :D

Link to comment
Megosztás:

Ti már jártatok úgy hogy pl. vateráról rendeltetek cuccot, de 1hét után sem érkezett meg? Pénzt elutaltam, gyerek meg is kapta, írt is, hogy ő is feladta a csomagot. Ez volt 10edikén. De a csomag még sehol :S

Sztem nem húzott be, nem úgy látnám, csak lusta feladni, vagy vmit elírt. Velem is megesett már ilyen, hogy msanyesznek elküldtem a csomit és rossz helyre ment, pár házzal odébb és visszahozták 2-3 napon belül és úszott 2500ft-om

Link to comment
Megosztás:

Hála isten megjött ma a cucc.. :D És itt az eredménye is! <_<

http://kepfeltoltes.hu/110217/S6300377_www...ltoltes.hu_.jpg

Na! Az jó, akkor mégis a posta volt a ludas... :D Ismét egy sikeresen vásárlás részedről! :D

Moti! Ma sikerült megvennem a patentokat, majd pü-ben megbeszéljük a részleteket az eljuttatásról! Az üzlet amúgy szerintem tök kafa, ahol lehet ezeket kapni :D, tiszta patentbirodalom! :) Nagyon jófej a srác akié ez az egész üzlet, bár lehet azért is volt az mert egy rahedli patenton hoztam most tőle mert jó áron lehetett kapni!

Link to comment
Megosztás:

Na! Az jó, akkor mégis a posta volt a ludas... <_< Ismét egy sikeresen vásárlás részedről! :D

Moti! Ma sikerült megvennem a patentokat, majd pü-ben megbeszéljük a részleteket az eljuttatásról! Az üzlet amúgy szerintem tök kafa, ahol lehet ezeket kapni :), tiszta patentbirodalom! :D Nagyon jófej a srác akié ez az egész üzlet, bár lehet azért is volt az mert egy rahedli patenton hoztam most tőle mert jó áron lehetett kapni!

Milyen patentokat vettél??

Link to comment
Megosztás:

Érdemes ám <_< Benzinszűrőt én is cseréltem és most veszem észre hogy mi oka a nagy fogyasztásnak, ahol bemegy az injektorházba ott szét van repedezve és szívárok a drága benzin

de milyen tipust vegyek hozzá?nem igen találtam sehol!!

ilyen kerek lapos fém szürö van bennt most!

Link to comment
Megosztás:

Érdemes ám <_< Benzinszűrőt én is cseréltem és most veszem észre hogy mi oka a nagy fogyasztásnak, ahol bemegy az injektorházba ott szét van repedezve és szivárog a drága benzin

És nem is a túlfogyasztás a legnagyobb gondod, hanem az hogy iszonyatosan tűzveszélyes!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.