Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Neked jó :D Pesten laksz, és én :D??

moti! Ha oda jutok hogy tudok ilyet venni (el tudok érte menni) illetve végre kiderül hogy mennyibe is kerül (még nem válaszoltak) akkor beszélhetünk róla hogy megveszem neked s elküldöm postán.. <_< Szóval részemről minden megoldható... :)

Link to comment
Megosztás:

moti! Ha oda jutok hogy tudok ilyet venni (el tudok érte menni) illetve végre kiderül hogy mennyibe is kerül (még nem válaszoltak) akkor beszélhetünk róla hogy megveszem neked s elküldöm postán.. <_< Szóval részemről minden megoldható... :D

Na az király lenne cartárs :D

Link to comment
Megosztás:

Ha jól csalódom, a kormány oldalon 3, az anyós felől 5 ilyen kapocs van.

A 10-nek elégnek kell lennie, de most nem tudom megnézni 15 km választ el a masinától. <_<

Kormány oldalon van kb. 5 is :D De holnap majd megszámolom :D

És a küszöb müanyaghoz is lehet patentet venni mert nekem sztem levan törve vagy nem tudom, anyós ülésnél mindig fel jőn hiába nyomom le, nem fogja meg

Link to comment
Megosztás:

Sok a gondod? <_<

Inkább folytonosnak mondanám.

Az elmúlt két év alatt az alapvető kipufogó dob (közép, hátsó - ez megint megnyekkent) csere után, lambda csere, gyújtó kábelek, gyertyák, új hűtő - a régi az előzó tulajnál leszakadt...

A hűtó cseréje után egy-két héttel hengerfejes lett. Utána a baloldali stabilizátor tört el menet közben, leégett a benzinszivattyú (szó szerint megolvadt). Azt már említettem, hogy valamitől folyamatosan 98%-os a páratartalom az utastérben :D, most az üzemanyagtartályból szivárog a benzin a szintjelzőnél. A hűtórendszer vezetékei elengedik a vizet.

Arról nem is beszlek, hogy opel lévén lassan ráfér egy karosszéria "karbantartás".

Hirtelensében ennyi jutott eszembe, de volt még egy két apróság. Ja igen... a most vásárolt új akksit nem említettem.

Ha nem került volna "ennyibe" rég felgyújtottam volna, a maradványait meg szétszórom a város határában :D

Persze lehet csak én érzem ezt soknak.

Link to comment
Megosztás:

Ha jól csalódom, a kormány oldalon 3, az anyós felől 5 ilyen kapocs van.

A 10-nek elégnek kell lennie, de most nem tudom megnézni 15 km választ el a masinától. <_<

Ma reggel mentem egy rövid karikát a járgánnyal s előtte gyorsan megnéztem! Én is összesen 8-at számoltam, de gyanúsnak tünik hogy kihagytam valamit... :D Amúgy úgy van ahogy mondtad hogy kormány oldalon nekem is 3 volt, anyós felől pedig 5! Én is kb. 10 darabra gondoltam, hogy legyen tartalékba is! :D

Link to comment
Megosztás:

Kormány oldalon van kb. 5 is :) De holnap majd megszámolom :D

És a küszöb müanyaghoz is lehet patentet venni mert nekem sztem levan törve vagy nem tudom, anyós ülésnél mindig fel jőn hiába nyomom le, nem fogja meg

Azzal nekem is valami bibi van, de még nem néztem utána hogy mi mert hogy múltkor vettem észre hogy azt simán fel tudom emelni... :D Viszont ahhoz nem tudom milyen patent való, de majd utánanézek! <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.