Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Olyan kérdésem lenne hozzátok hogy szerintetek honnan tudnék szerezni megfizethető áron a visszapillantó tükrömhöz(manuális) állító kart. Még ősszel írtam a keresek topicba de ott sajnos senki nem írt hogy lenne ilyen neki! :lol: Kellene minimum 1 mert hogy az egyiknek a tartó pöckei már kivannak és nehezen használható...

Másik kérdés! A lábtérnél található burkolathoz bolhákat hol tudok venni?? Mert ezt sem igazán tudom s kellene egy pár belőle mert hiányos a készlet..

Ilyenre gondolok:

Katt ide

Link to comment
Megosztás:

Olyan kérdésem lenne hozzátok hogy szerintetek honnan tudnék szerezni megfizethető áron a visszapillantó tükrömhöz(manuális) állító kart. Még ősszel írtam a keresek topicba de ott sajnos senki nem írt hogy lenne ilyen neki! :lol: Kellene minimum 1 mert hogy az egyiknek a tartó pöckei már kivannak és nehezen használható...

Másik kérdés! A lábtérnél található burkolathoz bolhákat hol tudok venni?? Mert ezt sem igazán tudom s kellene egy pár belőle mert hiányos a készlet..

Ilyenre gondolok:

Katt ide

Na ilyen nekem is kellene dögivel.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm:) de sajnos az a "hamaros" még odébb van, rengeteg minden van vele :S

Tegnap nézegettem a nyári és az őszi képeket a kocsimról (amikor darabokban volt a beltér), hááát nem bánom hogy kész van. De az akkor befektetett időt és pénzt sem bánom, mert elég csak ránéznem és az kárpótol :D

Vége lesz egyszer! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.