Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Megválnék szeretett Vectramtól sajna nincs időm és helyem, hogy rendbe rakjam. '92 évj. 1,6 papíron, c20ne húzott motorral, karosszéria nem a legjobb (cserére szorul), de adok hozzá 2 jó állapotút. Ha van időd rá a háromból jó kis vasat tudsz összerakni. 60-40 ültetés gátlókkal rugókkal, toronymerevítő ami még be sem lett szerelve, FK hátsó lámpák félig kész első nagylökös, az egyik donorban klíma,el. ablak, a másik 94 karosszéria. Sok egyéb hasznos alkatrész. Mindezt megkaphatjátok 200 000 kemény magyar valutáért. Érdeklődni a hoci79@gmail.com mail-címen lehet. Győrtől 27 km

Üdv Joci

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Megválnék szeretett Vectramtól sajna nincs időm és helyem, hogy rendbe rakjam. '92 évj. 1,6 papíron, c20ne húzott motorral, karosszéria nem a legjobb (cserére szorul), de adok hozzá 2 jó állapotút. Ha van időd rá a háromból jó kis vasat tudsz összerakni. 60-40 ültetés gátlókkal rugókkal, toronymerevítő ami még be sem lett szerelve, FK hátsó lámpák félig kész első nagylökös, az egyik donorban klíma,el. ablak, a másik 94 karosszéria. Sok egyéb hasznos alkatrész. Mindezt megkaphatjátok 200 000 kemény magyar valutáért. Érdeklődni a hoci79@gmail.com mail-címen lehet. Győrtől 27 km

Üdv Joci

Link to comment
Megosztás:

Én sem, semmi pénzért! Főleg azért is mert ott a 2 gyerek s a kocsi sokkal kisebb, nem beszélve arról hogy csak 3 ajtós.. Valami nyomos oknak kellett lennie hogy ebbe a cserébe csak úgy belemenjen.. :lol:

Szerintem meg ha nem fizetett rá akkor sem volt jó csere! A Vectrával tuti jobban jártak, az már mondjuk más kérdés hogy nem tudom milyen állapotban volt motorikusan, illetve műszakilag.. :D

Agybaj nagy baj. B) Ezt mondom én is. :D

De ő tudja....

Link to comment
Megosztás:

Thor hol vagy? A tied nemrég lett ráncbaszedve.

Amúgy szép a 2000-es. :P

Vagyok vagyok :D

Néha van egy kis hihagyás, de feltámadok mint a Főnix :D

Nekem a B nem jön be annyira, az olyan Astrás. Nem akarlak ezzel bántani.

...

Csatlakozom (szintén nem bántás), nekem az A Veki jön be :D

No, B Corsa 3! ajtós és Fehér B) Alig 4 hónap múlva műszaki, de nem rohad, csak a katalizátor lyukas. :lol:

Szerintetek jó csere volt? :D

NEM :D

És legvégül:

Utólag is Boldog Születésnapot Cartárs! :)

Link to comment
Megosztás:

Uhh, részvétem B)

Köszi! Azóta is bánkodom az egész miatt, pedig meglett a bűnős is! :lol: Leendő após volt aki elvileg fizeti a javíttatást! Amíg ilyen rossz idők vannak addig egyenlőre nem lesz hozzányúlva...

U.i.: Uhh, látom bepótoltad az utóbbi 1 hónapot amíg nem voltál! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Azóta is bánkodom az egész miatt, pedig meglett a bűnős is! :D Leendő após volt aki elvileg fizeti a javíttatást! Amíg ilyen rossz idők vannak addig egyenlőre nem lesz hozzányúlva...

U.i.: Uhh, látom bepótoltad az utóbbi 1 hónapot amíg nem voltál! B)

Hát muszáj volt :D

Nah megyek megnézem ezt a kopogásszenzort :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mekkora mákom volt az előbb...

Totál az volt bennem, hogy idén májusban fog lejárni a műszaki... pedig NEM :lol: Február 17. Még jó hogy valamiért elővettem a forgalmit és megkukkoltam.

Szerencsére idővel elkopott a hibalista és már csak a kézifékkötelet kell cserélni és beállítani magát a kéziféket, hogy együtt fogjanak a kerekek. Utána remélem már más nem lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Sajna az én esetembe ezt a rendőrbácsi vette észre! Szerencsére megúsztam egy írásbeli figyelmeztetéssel. A kocsi meg szépen leműszakizott. Csak a fóliás első ablakokat kellett gyorsan kicserélni. No meg egy kis utánajárás volt a hivatalban, de ott meg volt ismerős! :lol:

Mekkora mákom volt az előbb...

Totál az volt bennem, hogy idén májusban fog lejárni a műszaki... pedig NEM :D Február 17. Még jó hogy valamiért elővettem a forgalmit és megkukkoltam.

Szerencsére idővel elkopott a hibalista és már csak a kézifékkötelet kell cserélni és beállítani magát a kéziféket, hogy együtt fogjanak a kerekek. Utána remélem már más nem lesz B)

Link to comment
Megosztás:

Sajna az én esetembe ezt a rendőrbácsi vette észre! Szerencsére megúsztam egy írásbeli figyelmeztetéssel. A kocsi meg szépen leműszakizott. Csak a fóliás első ablakokat kellett gyorsan kicserélni. No meg egy kis utánajárás volt a hivatalban, de ott meg volt ismerős! :lol:

Akkor végülis Neked is mázlid volt :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.