Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Ha megdöglik a szivattyú megizzadsz, mert rohadt nehéz lesz kormányozni.

Nehogy autózás közben történjen. Nem jó élmény lenne. :)

Az első amúgy Krajcsó cartársé, őt is megtalálod itt. Sőt még itt is hirdeti az F alk. eladóban. :D

Krajcso, az a Ákos igaz?? Sztem ő már eladta.

Kép van az üléssorról???

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok! Lefényképeztem a Vectrámat. Lehet valahogy képeket feltölteni az oldalra?

Feltöltöd pl. IDE és onnan betudod illeszteni a hozzászólás ablak tetején levő kis ikonnal,jobbról a 4. :D

Ha avatart, (kis képet a neved alá) szeretnél, azt a vezérlőpultban tudod beállítani. (jobbra fent a sarokban) :D

Előfordul,hogy újra be kell lépned, hogy lásd az avatarod. Nem tudom miért, de csinál ilyet a rendszer. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel "jól" indult a napom! Megnyomták a kocsim elejét, egészen pontosan a lökhárítót! :D Két helyen hiányzik a festék! Hogy rohadna le a keze aki ezt tette.... :D :) A gáz az hogy nem emlékszem pontosan hogy milyen autó állt előttem! :D Tanulva a dologból ezentúl nagyon fogok arra figyelni hogy ki áll előttem s mögöttem...

Kép 1

Kép 2

Kép 3

A képeken is jól látszik hogy nagyonis észrevehette az idiótája hogy mit csinált, ugyanis látszik hogy körbesimogatta a sérülést illetve környékét, mert hogy hiányzik a kosz is arról a területről (ugyanis a kocsi is mosás érett lett már, de a hidegek miatt gondoltam még várok vele)...

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel "jól" indult a napom! Megnyomták a kocsim elejét, egészen pontosan a lökhárítót! :D Két helyen hiányzik a festék! Hogy rohadna le a keze aki ezt tette.... :D :) A gáz az hogy nem emlékszem pontosan hogy milyen autó állt előttem! :D Tanulva a dologból ezentúl nagyon fogok arra figyelni hogy ki áll előttem s mögöttem...

Kép 1

Kép 2

Kép 3

A képeken is jól látszik hogy nagyonis észrevehette az idiótája hogy mit csinált, ugyanis látszik hogy körbesimogatta a sérülést illetve környékét, mert hogy hiányzik a kosz is arról a területről (ugyanis a kocsi is mosás érett lett már, de a hidegek miatt gondoltam még várok vele)...

Nem történt nagy baj, csak két festék, lehetett volna nagyobb baj is :/ De attól átérzem az érzésedet, nekem se esne jól

Link to comment
Megosztás:

Nem történt nagy baj, csak két festék, lehetett volna nagyobb baj is :/ De attól átérzem az érzésedet, nekem se esne jól

Nem történt katasztrófa, nem azt mondom! Csak azt utálom az emberek többségében hogy elsunnyogva elhúzzák a belüket ahelyet hogy hagynának maguk után egy papírt vagy valamit hogy hé ember hülye voltam, itt az elérhetőségem s beszéljük meg a dolgokat!

Az ember vigyázz a kocsijára aztán jön egy másik és összecseszi és tovább megy szó nélkül! :) Ez a dühítő az egészben, hogy még én költhetek rá pedig nem is én csináltam! :D :D Ráadásul nem lesz olcsó mulatság mert innentől kezdve lehet újrafényezni a lökhárítót! :D

Ja és még a sztorihoz az is hozzátartozik hogy utána vettük észre hogy a jobb elejénél ki is pattant a helyéről a lökös de azóta nem is tudjuk visszarakni az eredeti helyzetbe, szóval egy kicsit nagyobbat kapott!

Link to comment
Megosztás:

Szeretem az embereket, én is kaptam pár hónapja a jobb hátsó ajtóra 1 szeretetcsomagot. :D

Fogadd együttérzésem. :D

Uhh, akkor te valószínű hogy rosszabbul jártál! :D

Motinak abban igaza van hogy ez lehetett volna rosszabb is, csak hát akkor is... :)

Link to comment
Megosztás:

Eladta a sógi a Vectrát. :D :) Műszaki után 2 hónappal :D mert most már túl jó volt.

Kíváncsi vagyok mit újított, de már hívott, hogy kellene ez-az. :D

No, B Corsa 3! ajtós és Fehér :D Alig 4 hónap múlva műszaki, de nem rohad, csak a katalizátor lyukas. :D

Szerintetek jó csere volt? :D

Link to comment
Megosztás:

No, B Corsa 3! ajtós és Fehér :D Alig 4 hónap múlva műszaki, de nem rohad, csak a katalizátor lyukas. :)

Szerintetek jó csere volt? :D

Van a családba egy Corsa, épp motorfelújitáson esik át, mert keveredik a viz az olajjal, de nem hengerfejes.

A mienk 99 1.2 16v ecotec

Milyet sikerült venni és mennyiért??

Link to comment
Megosztás:

'96-os 1.4-es és csere volt a Vectrára. :)

Jobban nem néztem meg.

Hát érdekes egy csere volt ez.. Jól meggondolta?? N :D em tudom hogy azért cserélte-e le mert esetleg olcsóbb fenntartani vagy csak fiatalítani akart... Bár ha azt nézem akkor egy 1.4-es motor nem ehet túl sokkal kevesebbet az én 1.6osomnál!

Amúgy nehogy kiderüljön még a járgányról egy-két turpisság.. Mondjuk érdekelne hogy mennyiért vette!!??

Nagy családja van?? Mert ha igen akkor hely szempontjából azért mégiscsak nagyobb a Vectra..

Link to comment
Megosztás:

Na halljátok nem semmi fordulat történt lökös ügyében! Megvan hogy ki hajtott bele a kocsimba! :D A leendő apósom! :) Egész nap nem találkoztunk, este futottunk össze! Jött is hozzám hogy hát biztos hogy reggel észrevettem hogy hogy néz ki a kocsim eleje és hogy ő volt az ne haragudjak, csináltassam meg, kifizeti.. Állítólag tolatott ki a garázsból és hülyén fordult az udvarban aztán bumm..

A röhej az hogy azt hittem hogy tegnap este nálunk, otthon nyomták meg, nem gondoltam hogy ma reggel asszonyéknál, após lesz a hunyó...

Link to comment
Megosztás:

Na halljátok nem semmi fordulat történt lökös ügyében! Megvan hogy ki hajtott bele a kocsimba! :D A leendő apósom! :) Egész nap nem találkoztunk, este futottunk össze! Jött is hozzám hogy hát biztos hogy reggel észrevettem hogy hogy néz ki a kocsim eleje és hogy ő volt az ne haragudjak, csináltassam meg, kifizeti.. Állítólag tolatott ki a garázsból és hülyén fordult az udvarban aztán bumm..

A röhej az hogy azt hittem hogy tegnap este nálunk, otthon nyomták meg, nem gondoltam hogy ma reggel asszonyéknál, após lesz a hunyó...

Akkor rendes apósod van :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát érdekes egy csere volt ez.. Jól meggondolta?? N :) em tudom hogy azért cserélte-e le mert esetleg olcsóbb fenntartani vagy csak fiatalítani akart... Bár ha azt nézem akkor egy 1.4-es motor nem ehet túl sokkal kevesebbet az én 1.6osomnál!

Amúgy nehogy kiderüljön még a járgányról egy-két turpisság.. Mondjuk érdekelne hogy mennyiért vette!!??

Nagy családja van?? Mert ha igen akkor hely szempontjából azért mégiscsak nagyobb a Vectra..

Csere-bere volt, a 2 autó. Vectra-Corsa. :D

2 gyerek van 5 és 7 évesek.

Én biztos nem mentem volna ebbe bele. :D

Van húgomnak egy 4x4-es Ignise, az az ünneplős autó. :D

Link to comment
Megosztás:

Mázlista. :D

Mázlista??? :D Miért vagyok mázlista?? Azért én valahogy nem nevezném annak magam.. :D Főleg hogy Alextól kértem árajánlatot és hát nem mondott szép összeget rá! Ennyit pedig nincs pofám kérni apósomtól szóval ez saját zsebes lesz vagy valami megoldást ki kell találnom.. :)

Link to comment
Megosztás:

Mázlista??? :D Miért vagyok mázlista?? Azért én valahogy nem nevezném annak magam.. :D Főleg hogy Alextól kértem árajánlatot és hát nem mondott szép összeget rá! Ennyit pedig nincs pofám kérni apósomtól szóval ez saját zsebes lesz vagy valami megoldást ki kell találnom.. :)

Magadnak nem tudod lefújni fehérre???

Link to comment
Megosztás:

Magadnak nem tudod lefújni fehérre???

Ebben a témában nem vagyok túlságosan jó, így lehet hogy egy olyan emberre bíznám aki tartósan jó munkát végez.. :D Még szétnézek ismerőseim között hátha akad olyan ember aki jóáron megcsinálná.. :)

Link to comment
Megosztás:

Csere-bere volt, a 2 autó. Vectra-Corsa. :D

2 gyerek van 5 és 7 évesek.

Én biztos nem mentem volna ebbe bele. :D

Van húgomnak egy 4x4-es Ignise, az az ünneplős autó. :D

Én sem, semmi pénzért! Főleg azért is mert ott a 2 gyerek s a kocsi sokkal kisebb, nem beszélve arról hogy csak 3 ajtós.. Valami nyomos oknak kellett lennie hogy ebbe a cserébe csak úgy belemenjen.. :)

Csere a vectrára :D Fizettetek rá??? Ha nem akkor jó csere volt :D

Szerintem meg ha nem fizetett rá akkor sem volt jó csere! A Vectrával tuti jobban jártak, az már mondjuk más kérdés hogy nem tudom milyen állapotban volt motorikusan, illetve műszakilag.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.