Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ma reggel kiosztottam az óvónőket, mert elvitték templomba a csemetémet. :)

Oszt' nem kértek rá engedélyt, én meg alapból elutasítok mindenféle ilyen agymosást. Főleg egy kicsi gyereknél.

Még nekik állt feljebb, de aztán én is elővettem a jó modort és kimutattam a fogam fehérjét.

Volt fenyegetőzés, hogy vajon meddig is ér el a kezem, és lehet, hogy nem ebből az intézményből kell nyugdíjba menni. :D

Megemlítettem az ombudsmant is nekik, :D de azért az intézményvezetőnek is szereztem pár kellemetlen percet.

Megköveteltem, hogy ezentúl minden az óvodához szorosan nem kapcsolódó egyéb tevékenységről írásban előre értesítsenek minden szülőt.

Értsd: írják ki a faliújságra és szóljanak is, hogy olvassák el, mert ide-oda vinnék a kölyköket és a kedves szülő adja rá az áldását vagy sem. :)

(ezt meg is ígérte az ovi vezetője) :P

Gondoljatok bele, egyszercsak beállít az óvodába mindenféle szekta, vallás vagy gyülekezet vezetője és jogot formál arra, hogy a gyerekeinkkel találkozhasson, mert teszem azt az egyik templomot meglátogatták a kölykök a többit meg nem.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel kiosztottam az óvónőket, mert elvitték templomba a csemetémet. :)

Oszt' nem kértek rá engedélyt, én meg alapból elutasítok mindenféle ilyen agymosást. Főleg egy kicsi gyereknél.

Még nekik állt feljebb, de aztán én is elővettem a jó modort és kimutattam a fogam fehérjét.

Volt fenyegetőzés, hogy vajon meddig is ér el a kezem és lehet, hogy nem ebből az intézményből kell nyugdíjba menni. :)

Megemlítettem az ombudsmant is nekik, :P de azért az intézményvezetőnek is szereztem pár kellemetlen percet.

Megköveteltem, hogy ezentúl minden az óvodához szorosan nem kapcsolódó egyéb tevékenységről írásban előre értesítsenek minden szülőt.

Értsd: írják ki a faliújságra és szóljanak is, hogy olvassák el, mert ide-oda vinnék a kölyköket és a kedves szülő adja rá az áldását vagy sem. :D

Gondoljatok bele, egyszercsak beállít az óvodába mindenféle szekta, vallás vagy gyülekezet vezetője és jogot formál arra, hogy a gyerekeinkkel találkozhasson, mert teszem azt az egyik templomot meglátogatták a kölykök a többit meg nem.

Hát a templomba rosszat nem tanulnak.. :D

Link to comment
Megosztás:

Én eltérő vallású szülőktől származom és nem is kellett ilyennel foglalkoznom soha.

Szeretném ha a gyermekem is mindenféle befolyásolástól mentesen élhetne.

Ha én megteszem ezt, akkor a nevelőktől is elvárom, hogy tiszteletben tartsák az akaratom. :D

Ennyi.. :) Én evangélikus vagyok, de sosem jártam templomba, engem valahogy nem hoz lázba. Szülők se vallásosak.

Link to comment
Megosztás:

Na, mennem kell a törpéért az oviba, utána meg az iskolába a nagyobbikért és megyünk korizni, aztán hazahozzuk anyát a melóból és megesszük vacsira a kolbászos rakott krumplit amit csináltam. :D

Akkor az anyuka könnyen van, mert apuka főz mos takarít helyette :)

Link to comment
Megosztás:

Én eltérő vallású szülőktől származom és nem is kellett ilyennel foglalkoznom soha.

Szeretném ha a gyermekem is mindenféle befolyásolástól mentesen élhetne.

Ha én megteszem ezt, akkor a nevelőktől is elvárom, hogy tiszteletben tartsák az akaratom. :)

Ebben szerintem is teljes mértékben igazad van! Ne a nevelőnő(k) döntse el hogy azok a gyerekek milyen vallást gyakoroljanak, hanem vagy a gyerek szülei vagy pedig ha úgy van akkor később a gyerek döntse el hogy melyik vallást akarja vagy nem akarja gyakorolni! :D

Ez szerintem már majdnem olyan mintha a gyerekeknek elkezdenék magyarázni hogy szerintük melyik politikai párt a jó s melyik nem... Mert igazából a vallás után majdhogynem a politika jönne és utána szépen sorban a többi... :)

És amúgy milyen magyarázattal szolgáltak?? Mert kíváncsi lennék rá, ugyanis írtad hogy még nekik állt feljebb!!?? :D

Link to comment
Megosztás:

És amúgy milyen magyarázattal szolgáltak?? Mert kíváncsi lennék rá, ugyanis írtad hogy még nekik állt feljebb!!?? :D

Hogy ők nem is tudták ezt,(bár a PTK is úgy kezdődik, hogy a törvény nem ismerése vagy tudása nem mentesít annak hatálya alól :P) meg kifogásolták a hangnemet, pedig se hangosan se csúnyán nem beszéltem. Csak határozottan. :D

Meg azt nem értették, hogy MINDENT közölni kell a szülőkkel.

Mert pl. elmennek állatokat simogatni, de nem tudják, hogy bármelyik kölyök allergiás-e valamilyen állat szőrére.

(utána meg néznek, hogy Pistike miért van rosszul :) )

Aztán még elmagyaráztam, hogy ők sértik a gyermekem és vele együtt az én jogaimat és nem fordítva. :)

Link to comment
Megosztás:

Na, mi lesz holnap? :)

Disznóvágás. :D Ma du. szóltak.

De legalább jó idő lesz. Bár a banda is kiváló.

Az se rossz! :) Egy kis hétvégi "kikapcsolódás".. :D

De ahogy te is mondtad, az idő legalább kegyes lesz veletek mert nem lesz farkasordító hideg! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.