Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ady, milyen távokon szoktad a gépet használni és milyen eloszlásban város/országút?

Hetente kb. 300km-ert megyek vele! Ebből 90% országút,5% autópálya és 5% város! Városban ha nem bevásárlásról van szó akkor ha lehet nem használom, helyette bicó! Fő az egészség! :D

Május vége óta (mióta megvettem az autót) azóta közel 10 ezer km-ert mentem vele! Mondjuk ebbe szerintem az is benne volt az elején hogy újdonság volt nekem hogy végre van autó! :)

Miért kérdezed??

Link to comment
Megosztás:

Gyanúsan kevés volt a fogyasztása a gépnek, sejtettem, hogy több a hosszútáv. :)

Hát igen, a rövidtáv általában úgy indul nekem hogy 20km (ha asszonyékhoz leugrom). :D Ez szerintem a kocsinak is jó, hogy jellemzően úgy használom hogy van ideje bemelegedni..

A tegnapi legfrissebb (telitankos) fogyi adatom ebben a nagy hidegben 6,7liter. Szerintem ez is tökéletesnek mondható, főleg úgy hogy mostanában a karácsonyi vásárlások, rohangálások miatt lényegesen többet kellett használni a kocsit városban!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.