Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hátsó kipufogó dobot hol érdemes venni es milyet?

Vagy rendelsz egyet Paragitól, lényeg, h belül is saválló legyen, tovább bírja. Üzletben nem kapsz ilyet, csak külön kérésre gyártják. Nem mellesleg műbizonylatos, ez sem mindegy, szerintem. 15-20000 körül van. Ha érdekel, keress meg PÜ-ben.

Link to comment
Megosztás:

NZ vagy SE motorral vizsgázott a gép?

Az enyémen még piros van bibibíí :P Bár, amilyen "komoly" volt a műszaki, akár nagyanyám falujáró biciklijét is vihettem volna, azis kapott volna matricát :D

Az a bordó az esetleg piros lehetett. :) Egyébként meg két hónapja már megszűnt a piros. A vectra is feketét kap, mint a 30 éves karbis kati nélküli rekordom... vicc....

Link to comment
Megosztás:

Szuper a leírás!

A villanyablakról lehetne több is,most jól jönne. :D

A becsípődésgátló nekem megint új!! Lehet az enyém is tudja majd!

Amúgy ma beraktam az új kábelt. Ülések ki,kézifékkonzol lebont+küszöb boritások!

A régit még bent kellett hagynom,mert még az ajtókban nincs kicserélve a kábelek,na meg a gyári komfortmodulos ablakok!

Persze így újra kivehetem az üléseket,de ez már nagyon megy max 10perc! :icon1:

Összerakva valamit elpacsáltam mert a belső világítás becsukott ajtónál is világít! Már rám esteledett így kikötöttem! Be riasztok,erre elkezd 1perc után nyávogni! Mondom ja, ez meg azt érzékeli hogy valamelyik ajtó nyitva van!!! Így most simán csak bezártam kulcsal.Majd holnap megcsinálom. Elöször a jobbos ajtóval kezdek,majd a ballosal.Csak a kábelt cserélem,így az elktromos tükrök és a KP-zár már működni fog! Később cserélem ki a villanyablakokat,egy darabig majd nem lehet használni a régiket mert más a bekötése,úgyis hidegek jönnek! :icon1: Remélem minden simán megy majd!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.