Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Szia!Enyémben nincs ülésfűtés és hátul kurblis az ablak!A BC nem tudom mit jelent,de akkor így már sok a madzag,mivel ugye ülés nem fűtött na meg ablak sem vellany hátul!

Az mindegy, ki van kábelezve. Ha elől van elektromos emelő, akkor a hátsó is el van húzva odáig. A BC a fedélzeti számítógépet jelenti.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Az mindegy, ki van kábelezve. Ha elől van elektromos emelő, akkor a hátsó is el van húzva odáig. A BC a fedélzeti számítógépet jelenti.

Értem!

És azt meg tudod mondani,hogy a kalaptartóban hány cm a hangszóró átmérője?Egyszerűen lehet hihetetlen,de nem jutok el odáig,hogy szétbontsam és megmérjem!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Én cseréltem az összes hangszórót és hátul tuti, nem kisebb a hangszóró, azaz 16-os mind a 4! Nem is lenne végül logikus, ha kisebb lenne hátul :)

<b>Gyárilag</b> elöl nagyobb, hátul kisebb. A korabeli opelekben elöl ilyen van: http://n2.vatera.hu/photos/b2/4e/ab16_1_big.jpg

hátul meg ez: http://n2.vatera.hu/photos/3b/f9/1326_2_big.jpg

Sajnos közös képet nem találtam róluk hogy látszódjon a méreti különbség.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Szasztok.

Egyszer valaki belinkelte nekem az összes kiadott vectra prospektusát,de sehol sem találom.

Kiváncsi lennék valamire.

Belinkelné nekem valaki? Köszönöm.

Egyébként mi volt vectrában a full-full extra?

Mitt tartalmazott?

Bőr, digit klíma, automata váltó, ülésfűtés, abs két légzsák, övfeszítő, szervó, állítható magasságú kormány, állítható magasságú ülés, fényszóró magasságállítás, négyelektromos ablak komfort fokozattal, elektromos tetőablak, faberakás, az ajtók sarkában kis lámpa ha kinyitjuk, térképolvasós beltérvilágítás, zöld hővédő üvegezés, ködlámpa elöl is, motoros antenna, hátsó fejtámla, board computer. És úgy asszem nagyjából ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez motorváltozat-függő, C20LET-hez pl. nem volt automata váltó, rendelni sem lehetett, pedig azért egy Turbo is tud elég fullos lenni... ;)

Azért voltak még: 16"-os felni, gyári vonóhorog, és a gyári központi zár sem volt magától értetődő a gyengébben felszerelt típusokban. Vagy ott volt pl. az elektromos tükör és a gyári riasztó is...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem maradj az F18-nál, csak próbáld a rövidebb áttételű F18+-osat keresni (most F18WR-ed van ha minden igaz). Ez nem csak áttételeit nézve rövidebb, hanem ha minden igaz kicsit erősítettebb kivitelű is mint a sima F18. Hátránya hogy ritka, F16-ból dunát lehet rekeszteni és olcsóbb is emiatt. Áttételeit tekintve az F18+ egyes sebességi fokozatban rövidebb, másodikban és harmadikban hosszabb, negyedikben és ötödikben pedig nagyjából megegyező az F16-tal. A legjobb lenne összkerekes (nem turbós) Calibrából szerezned egyet, abban ez az F18+ van. ráadásul viszonylag hosszú végáttétellel (emiatt takarékos is lesz), de a rövid egyes miatt a gyorsulásból sem vesztesz semmit.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem maradj az F18-nál, csak próbáld a rövidebb áttételű F18+-osat keresni (most F18WR-ed van ha minden igaz). Ez nem csak áttételeit nézve rövidebb, hanem ha minden igaz kicsit erősítettebb kivitelű is mint a sima F18. Hátránya hogy ritka, F16-ból dunát lehet rekeszteni és olcsóbb is emiatt. Áttételeit tekintve az F18+ egyes sebességi fokozatban rövidebb, másodikban és harmadikban hosszabb, negyedikben és ötödikben pedig nagyjából megegyező az F16-tal. A legjobb lenne összkerekes (nem turbós) Calibrából szerezned egyet, abban ez az F18+ van. ráadásul viszonylag hosszú végáttétellel (emiatt takarékos is lesz), de a rövid egyes miatt a gyorsulásból sem vesztesz semmit.

Köszi szépen az infót! :) Majd valamit nézek hozzá. Enyém már eléggé ki van kopva. Kotyog a féltengely kihajtásnál is, és szól benn a nyelestengely csapágy, meg már nem érzem mikor berakom sebességbe. Nem kattanik olyan tipikusan mint a legtöbb opelban. Ez 1esbe 60at megy, 2esbe 110et, 3ba 170et, 4be 210körül, 5be meg nem forog ki :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem maradj az F18-nál, csak próbáld a rövidebb áttételű F18+-osat keresni (most F18WR-ed van ha minden igaz). Ez nem csak áttételeit nézve rövidebb, hanem ha minden igaz kicsit erősítettebb kivitelű is mint a sima F18. Hátránya hogy ritka, F16-ból dunát lehet rekeszteni és olcsóbb is emiatt. Áttételeit tekintve az F18+ egyes sebességi fokozatban rövidebb, másodikban és harmadikban hosszabb, negyedikben és ötödikben pedig nagyjából megegyező az F16-tal. A legjobb lenne összkerekes (nem turbós) Calibrából szerezned egyet, abban ez az F18+ van. ráadásul viszonylag hosszú végáttétellel (emiatt takarékos is lesz), de a rövid egyes miatt a gyorsulásból sem vesztesz semmit.

És az F18+ hol van jelölve? Ennek is a tetején mint a többinek? Vagy csak simán F18 van ráírva?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.