Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Jo estet mindenkinek! Tudna-e valaki segiteni nekem,hogy lámpánál minek áll le a motor?c16nz -ről van szo,de egyből indul is ha ráadom a gyujtást,alapjárati motor volt tisztitva,és az az érdekes,hogy nem állandoan van igy,csak ha gyors tempo után megállok,Köszönöm a választ,és kellemes ünnepeket mindenkinek!

:lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Jo estet mindenkinek! Tudna-e valaki segiteni nekem,hogy lámpánál minek áll le a motor?c16nz -ről van szo,de egyből indul is ha ráadom a gyujtást,alapjárati motor volt tisztitva,és az az érdekes,hogy nem állandoan van igy,csak ha gyors tempo után megállok,Köszönöm a választ,és kellemes ünnepeket mindenkinek!

:lol:

Üdv! én uj vagyok itt de szerintem a problémád oka a alapjárati motor azt lehet tisztitani ha egyszer el romlik csak csere segit, sajna!

Link to comment
Megosztás:

:D Helo! Mindenkinek a nevem Palko nekem van egy 95-ős c20ne opel vectra megy bordo, nem tudom itt mi a szokás a be mutatkozás vagy csak simán egy témához hozzá szológatni, űdvőzlők minden opel tulajdonost!

Üdv Palko!

Képed van esetleg a vasról? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jo estet mindenkinek! Tudna-e valaki segiteni nekem,hogy lámpánál minek áll le a motor?c16nz -ről van szo,de egyből indul is ha ráadom a gyujtást,alapjárati motor volt tisztitva,és az az érdekes,hogy nem állandoan van igy,csak ha gyors tempo után megállok,Köszönöm a választ,és kellemes ünnepeket mindenkinek!

:lol:

Érdemes lenne először átnézned a szívórendszert, hogy nincs e valahol valami tömítetlenségi probléma (szétszakadt gumicső vagy műanyag) ahol "falsot" szívhat. De érdemes lenne az alapjárati mocira is ránézni (ha nem most volt takarítva, hanem régebben).

Link to comment
Megosztás:

:lol: Helo! Mindenkinek a nevem Palko nekem van egy 95-ős c20ne opel vectra megy bordo, nem tudom itt mi a szokás a be mutatkozás vagy csak simán egy témához hozzá szológatni, űdvőzlők minden opel tulajdonost!

Üdvözöllek a cartársak nevében is! A képre én is kíváncsi lennék! Sok sikert és balesetmentest a járgányhoz! :D

Link to comment
Megosztás:

Érdemes lenne először átnézned a szívórendszert, hogy nincs e valahol valami tömítetlenségi probléma (szétszakadt gumicső vagy műanyag) ahol "falsot" szívhat. De érdemes lenne az alapjárati mocira is ránézni (ha nem most volt takarítva, hanem régebben).

köszönöm!uténnajérok a dolognak,mert idegesit nagyon!

Link to comment
Megosztás:

Eléggé extrának számított abban az időben szerintem, de tuti, hogy létezett.

Ne csak Vectra, hanem Calibra bontásokat is nézz, hátha van valami!

Így van, Calibrában gyakrabban előfordul tapasztalatom szerint, bár abban is rendelhető extra volt. Arra figyelj hogy más a kormányoszlopa a légzsákos és a légzsák nélküli autóknak (még azon felül is hogy állítható-e vagy sem a kormány), bár ennek az okát sajna nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.