Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ebben tényleg az a szomorú, hogy nagyon sok mindennel ez van. Ha úgy állsz hozzá, hogy megbízol bármiben is és rájuk hagyod akkor beléd rúgnak és kihasználnak. Ha tisztában vagy a jogaiddal, lehetőségeiddel és az asztalra csapsz, akkor lám meg tudják csinálni rendesen is...

Nem értem miért nem lehet egyszer korrektnek lenni és akkor hamar túl van mindenki rajta és mindenki boldog :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ebben tényleg az a szomorú, hogy nagyon sok mindennel ez van. Ha úgy állsz hozzá, hogy megbízol bármiben is és rájuk hagyod akkor beléd rúgnak és kihasználnak. Ha tisztában vagy a jogaiddal, lehetőségeiddel és az asztalra csapsz, akkor lám meg tudják csinálni rendesen is...

Nem értem miért nem lehet egyszer korrektnek lenni és akkor hamar túl van mindenki rajta és mindenki boldog :lol:

Már nincs meg a Veki?

(Nem jó az aláírásodban a link)

Link to comment
Megosztás:

Na, ez is megvan. :P

9564Ft/év, Posta Biztosító. :lol:

Az Allianz nem akart csak 1500-at engedni ;) , ez meg 4eft-tal olcsóbb mint tavaly.

Ne legyen rájuk se szükségem. :lol:

Én nem mernék a Posta Biztosítóhoz menni, inkább választanám valamelyik "nagyot"! Bár a tragikomédia után már ugye ez is kétséges... :) (A durva az hogy jelenleg pont az Allianz-nál vagyok én is :) )

Link to comment
Megosztás:

Én nem mernék a Posta Biztosítóhoz menni, inkább választanám valamelyik "nagyot"! Bár a tragikomédia után már ugye ez is kétséges... :lol: (A durva az hogy jelenleg pont az Allianz-nál vagyok én is ;) )

Bár még mindig az Allianz-nál van a legtöbb KGFB, de messze a legtöbb reklamáció is az övék.

Jóval nagyobb a piaci részesedésüknél. :) PSZÁF statisztika. :)

Link to comment
Megosztás:

Amennyit költött azokra az öntapadós vackokra hátul, már egy rendes rolót is vehetett volna annyi pénzből! A "vadriasztó" (???) meg a fényszórók fölött! ;)

Azok vadriasztók?? :) :)

Az öntapadós vackokkal kapcsolatban kérdezném hogy mit láthat ki azoktól hátul?? Mert szerintem nem sokat... :lol: Amúgy én sem értem hogy ha a hátsó ajtóknál van roló akkor hátulra miért nem volt képes beszerezni normálisat!? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.