Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ma de. fél 10 kor 1 kamionos majdnem kinyírt a családdal és a szembejövőkkel (min.2 fő) együtt. :D

Még jó, hogy volt leállósáv és volt hova menekülni. :lol:

A sárga Volvo-s koma úgy gondolta, hogy a szomszéd faluból kifelé, de még lakott területen belül megelőz. :lol: 50-nel mentem ahogy illik. :lol:

(ergo már itt szabályt szegett) ;)

Van 1 erős kanyar és 1 kis emelkedő a falu után rögtön. A nagyerős vezetője szeretett volna lendületből felmenni a dombon.

Sikerült is neki, csak a szembejövő szinte állóra fékezett, én meg húztam jobbra, nehogy a tartály amit vonszolt, leamortizálja a bal oldalát a masinának. :lol:

Köszönöm neki az élményt a 2 kisfiam és a nejem nevében is.

Ha egyedül vagyok biztos utána megyek és leolvasom a rendszámát/cégfeliratát és mindent, ami alapján a következő rendőrőrs emberei azonosítani tudják.

Viszont elgondolkoztam, hogy teszek kamerát a kocsiba. :P Haver neje úgyis főrendőr majd adnék neki melót. :)

Örülök, hogy nem lett bajotok.

Az ilyennek öt év kötél kellene. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát saccolni ezen a téren, nem szeretek :lol:

136 gyári lóerő+C20XE leömlő+Janó rendszer+ MMC Chip=? ;)

A Chipnél, inkább nyomatékra mentünk rá, szóval tényleg passzolom a lóerőt :)

Nah de hogy mondjak is valamit: 150-160 között valahol.

A 80-180 videónál 3.ból indulsz és 4.ben lesz meg a 180, ugye?

Igen, 180-nál forogja le a 6500-at... Én is ilyesmire saccolom az enyém, csak valszeg rövidebb a váltója.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.