Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Kérdezd meg tőle. Haver hirdette az autót, haver beszélt vele e-mailen, haver vitte el az autót neki. Én nagy nehezen megtudtam az e-mailjét és akkor szóltam neki hogy adja vissza a corsát és visszakap mindent, de a 30e nincs meg (haver elköltötte) neki nem volt jó, utána felajánlottam neki hogy kap egy bmw 3 e36 318is coupe-t 140pacisat.

Ezt kapta volna. Nem igaz neki semmi se felelt volna meg. Inkább a corsások lehúzzák rendesen, kiárul belőle 100e, annyiért én készpénzbe megveszem, mert 50e-ből forgalomba helyeztetem, havernál van egy ütött kopott corsa, épp piros, 100e ideadja, 50e a méhbe adnak érte egyből.

Nem egészen értem, de mind1, nem az én ügyem.

Miért nem volt jó neked a bömös?

Amúgy a Vectrára céloztam, hogy vigye a kereskedő (vagy ki) 10-ért, és papírozza le. Ne szenvedj vele. :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok.

Visszatértem a vectrához. Lett egy fehér 92-es c20ne sedan Vectrám :lol:

Előző vectra után volt GSI corsám, bmw e36 coupem, suzuki swiftem, és újra vectra :)

Vannak vele kisebb problémák, de átírás után lassan gyógyítgatom a kicsit ;)

Azért elég vastag bőr van a képeden öregem, hogy ide mersz még merészkedni... :)

Azt hiszem nemigazán vagy szívesen látott személy, főleg a corsások között! :D :D Ha csak a fele igaz annak ami írtak akkor meg is értem... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem egészen értem, de mind1, nem az én ügyem.

Miért nem volt jó neked a bömös?

Amúgy a Vectrára céloztam, hogy vigye a kereskedő (vagy ki) 10-ért, és papírozza le. Ne szenvedj vele. :)

Külföldi papíros volt, de minden papírjával, E rendszámoztatni kellett volna neki az kb. 60e és 1 évig használhatta volna. Én utána E rendszámoztattam, és jött rá egy tökéletes ajánlat, amit nem lehetett kihagyni, így megváltam tőle.

Már le van beszélve a kereskedővel, viszi és átiratja :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nem áll messze a valóságtól! Bár én például a XXI.kerben lakók (albiban), szóval én vidékinek számítok, de ezek szerint mégis máshova sorolnak... :D Amúgy a többi 80%-ban igaz!

Nem tudom nővéremék mit szólnak ehhez a 4. ker-ben. :) :D 1 villamos vezető + 1 kismama, tiszta prolik.

Jó nekem itthon is. Itt is lehetek tahó. :D

Link to comment
Megosztás:

Olvass vissza 1 picit az elektromosban. Pár perc alatt visszaraktam a világítás kapcsoló golyócskáit. :D :D

Jó módszer, bár gondolom, most nem próbálod ki. :)

Faxom a golyóiba két órát kínlódtam velük az asztal alatt, de legalább megtaláltam a gyerek 3 éve elveszett tejfogát amit a fogtündérnek raktunk félre. :D Azóta szétszedtem már jópárszor, mert a led kábelei mindíg leszakadnak a forgórészről (esetleg erre megoldás?) de arra vigyátok, hogy ne mozdítsam ha szétt van szedve.

Link to comment
Megosztás:

Emberek. Siófokon elférne 1 alapos oktatás a körforgalmakban való közlekedésről. Is. :D

Na, meg az is szép volt, amikor a hölgyemény megelőzi a kocsisort a bringájával, és az első autó mellől! az úttest jobb! oldaláról simán mindenféle irányjelzés nélkül elkanyarodik balra! :D

Az ódis nézett is erősen, amikor majdnem elcsapta, mert ő egyenesen akart tovább menni. :)

A másik a tecsó parkolóban dumadélutánt tart az út közepén és enyhén a szívére vette, hogy 1 köcsög (én) ledudálja őt. :D

Ilyenkor mindig 210cm magas 140 kg-os kétajtós szekrény szeretnék lenni és "finoman" elbeszélgetni az isten barmával. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Cartársak! Segítséget szeretnék kérni tőletek! 2-3 hete küzdök a pótféklámpámmal, sikertelenül. A történet ott kezdődik hogy amikor megvettem s felraktam kb. 2 hónapig rendben fent is volt a helyén. Viszont a napsugárzás gondolom hogy egy idő után tönkretette a ragasztót ami így viszont lemászott a helyéről.. Azóta próbálkoztam már többféle kétoldalú ragasztóval, de mindhiába.. Légyszi segítsetek hogy mi a fenével tudnám betonbiztosra felragasztani a helyére ezt a lámpát mert kicsit tele a hócipőm már.. :D :D :) Köszönöm előre is az ötleteket!

Link to comment
Megosztás:

Cartársak! Segítséget szeretnék kérni tőletek! 2-3 hete küzdök a pótféklámpámmal, sikertelenül. A történet ott kezdődik hogy amikor megvettem s felraktam kb. 2 hónapig rendben fent is volt a helyén. Viszont a napsugárzás gondolom hogy egy idő után tönkretette a ragasztót ami így viszont lemászott a helyéről.. Azóta próbálkoztam már többféle kétoldalú ragasztóval, de mindhiába.. Légyszi segítsetek hogy mi a fenével tudnám betonbiztosra felragasztani a helyére ezt a lámpát mert kicsit tele a hócipőm már.. :D :D :) Köszönöm előre is az ötleteket!

3M Scotchtape kültéri kétoldalas ragasztó.

A téli autómon a pótféklámpa, a Coupén meg az első rendszámtábla van azzal felragasztva. Még egyik sem esett le sose.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.