Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

benzines motor vásárláskor mire figyeljen az ember(pl. 2.0 16v, 2.0 T)?

Váltani akarsz?

Hol vannak a 2l-es benzinesek innen ilyenkor?

Bár szerintem hasonlóan kell megnézni az alanyt, mintha dízel lenne. Kasztni, motor (nem csak eladásra lemosva) zörejek, előélet, tulaj szimpatikus-e.

Milyen erős, hogy húz? Váltó milyen? stb.stb.

Link to comment
Megosztás:

benzines motor vásárláskor mire figyeljen az ember(pl. 2.0 16v, 2.0 T)?

Szerintem is az olajfolyás sokmindenről tanuskodhat. Szerintem érdemes, még a nívót is megnézni, mert az is gyanús lehet, ha maxig van töltve és halál fekete az olaj. Azt biztos frissen pótolták. Illetve ha tiszta olaj kívűl, de a nívó maxon van az szintén ugyan ez a szitu.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is az olajfolyás sokmindenről tanuskodhat. Szerintem érdemes, még a nívót is megnézni, mert az is gyanús lehet, ha maxig van töltve és halál fekete az olaj. Azt biztos frissen pótolták. Illetve ha tiszta olaj kívűl, de a nívó maxon van az szintén ugyan ez a szitu.

Halál fekete az olaj.... akkor lecserélem eladásra, 3ezer forintos GM-olajjal, és már ezt ki is szűrtem. Nézd már milyen tiszta az olaj, tök jó! :) Amúgy ha jól tudom a jó olajnak sötétnek is kell lennie, mert lebegtetve tartja a trutyit.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Visszatértem a vectrához. Lett egy fehér 92-es c20ne sedan Vectrám :)

Előző vectra után volt GSI corsám, bmw e36 coupem, suzuki swiftem, és újra vectra :D

Vannak vele kisebb problémák, de átírás után lassan gyógyítgatom a kicsit :D

Link to comment
Megosztás:

Valaki iratott már úgy át autót, vagy csinált már motorcserét?

Másik motor van a vectrába, megvan arról a motorról az adásvételi. Nemtudom hogy fognak e ez miatt szórakozni az okmányirodába. Autókereskedés akitől van, aztmondta ő 10e pluszért átiratja és akkor tuti hogy megvan. Sztetek?

Link to comment
Megosztás:

Valaki iratott már úgy át autót, vagy csinált már motorcserét?

Másik motor van a vectrába, megvan arról a motorról az adásvételi. Nemtudom hogy fognak e ez miatt szórakozni az okmányirodába. Autókereskedés akitől van, aztmondta ő 10e pluszért átiratja és akkor tuti hogy megvan. Sztetek?

Azért elég vastag bőr van a képeden öregem, hogy ide mersz még merészkedni... :)

Link to comment
Megosztás:

Valaki iratott már úgy át autót, vagy csinált már motorcserét?

Másik motor van a vectrába, megvan arról a motorról az adásvételi. Nemtudom hogy fognak e ez miatt szórakozni az okmányirodába. Autókereskedés akitől van, aztmondta ő 10e pluszért átiratja és akkor tuti hogy megvan. Sztetek?

Szerintem a kemény arcok papírok, de az igazi f@szagyerekek rendszám nélkül járnak.

Ha már úgyis egy-két embert átb@asztál akkor minek rugózol,ilyen-olyan papírokon?

Link to comment
Megosztás:

Váltani akarsz?

Hol vannak a 2l-es benzinesek innen ilyenkor?

Bár szerintem hasonlóan kell megnézni az alanyt, mintha dízel lenne. Kasztni, motor (nem csak eladásra lemosva) zörejek, előélet, tulaj szimpatikus-e.

Milyen erős, hogy húz? Váltó milyen? stb.stb.

nem váltani szeretnék, hanem ez mellé egy hétvégi úgymond hobbi autó kellene, amiben kiélhetem a fiatalkorom:D szóval a két motor v. 2.0 16v de inkább turbó jöhet szóba, de nagyon nehéz találni, főleg elfogadható állapotot:D

Link to comment
Megosztás:

Jaj-jaj. :D Mik vannak. :lol:

Ha 10-ért átíratják, akkor mit variálsz? :D Oldják meg. :D Én nem vesztegetném rá az időmet. ;)

Gondolj csak vissza pár hónapot. :)

Kérdezd meg tőle. Haver hirdette az autót, haver beszélt vele e-mailen, haver vitte el az autót neki. Én nagy nehezen megtudtam az e-mailjét és akkor szóltam neki hogy adja vissza a corsát és visszakap mindent, de a 30e nincs meg (haver elköltötte) neki nem volt jó, utána felajánlottam neki hogy kap egy bmw 3 e36 318is coupe-t 140pacisat.

231060_201179999923889_100000956714592_496685_986518_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

228410_1699384206329_1289618064_31452075_1644765_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

222136_1700117384658_1289618064_31452630_1480692_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ezt kapta volna. Nem igaz neki semmi se felelt volna meg. Inkább a corsások lehúzzák rendesen, kiárul belőle 100e, annyiért én készpénzbe megveszem, mert 50e-ből forgalomba helyeztetem, havernál van egy ütött kopott corsa, épp piros, 100e ideadja, 50e a méhbe adnak érte egyből.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.