Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hát ez azért nem semmi! :D Bár ahogy elnézem időben észrevettétek mert ha nem akkor gondolom az egész kiégett volna...

Sikerült időben észleni a problémát.

Végülis nem sok veszélyes anyag volt a gépben. :)

Leszámítva kb. 3L acetont, 1L észter hígítót, kb. 8L lakkot 3 edényben, 1L lakkbenzint + 0.5L Butanox és kb. 3kg gyanta. :D

Tehát egész jól megúsztuk. B)

Link to comment
Megosztás:

Sikerült időben észleni a problémát.

Végülis nem sok veszélyes anyag volt a gépben. :D

Leszámítva kb. 3L acetont, 1L észter hígítót, kb. 8L lakkot 3 edényben, 1L lakkbenzint + 0.5L Butanox és kb. 3kg gyanta. B)

Tehát egész jól megúsztuk. :D

Pff, jesszus! Ha az lángra kap akkor lett volna ám "tűzijáték".. :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Pff, jesszus! Ha az lángra kap akkor lett volna ám "tűzijáték".. :D :D :)

Az volt a szerencse, hogy az ablakok be voltak zárva és a mai modern kárpitok már nem táplálják az égést, hanem inkább elfojtják. :D

Bár a rizikófaktor ott volt, hogy amikor a hátsó ajtó ki lett nyitva, berobban az egész cucc. B) :D

Link to comment
Megosztás:

Nem rég valami hasonló módon berobbant egy kis gáz azon a hajón, amit Pesten csinálunk és szegény Sanyika (a lakatos cimbim) megégett az egyik kezén 2. fokúan. :D

Sajna az egy másik munkám alkalmával 1 másik lakatos srác is csinált hasonló mutatvány, de ő meghalt másnap, úgy megégett. :D

Link to comment
Megosztás:

A C20XE, C20NE és az X20XEV biztos ilyen.

KÉP

Majdnem.

Gyárilag csak az X20XEV-nek ilyen a kartertömítése (mármint hogy egyben van a tömítés a hullámtörővel), de természetesen rámegy a másik két említett motorra is, legfeljebb C20XE-nél ki kell vágni egy darabot a hullámtörőből (a fentebb linkelt képen be van karikázva) hogy a főtengely ne érje el, illetve lehet hogy ott rövidebb csavarok kellenek a karterhez mert a gyári (parafa) tömítés vastagabb, ezért a csavarok nem mennek bele olyan mélyen a motorblokkba, rövidebb is a furat nekik.

Link to comment
Megosztás:

Meg tudná nekem valakimondani melyik motornak olyan az olajteknő tömítése hogy egy dupla gumi közt van egy "hullámtörő" lemez?

C16Nz hez rendeltem anno de arra nem jó

C16NZ-t is szerelték hullámtörő lemezzel és dupla tömítéssel, illetve szimpla tömítéssel és olyan olajteknővel, amibe bent van a hullámtörő.

Link to comment
Megosztás:

Majdnem.

Gyárilag csak az X20XEV-nek ilyen a kartertömítése (mármint hogy egyben van a tömítés a hullámtörővel), de természetesen rámegy a másik két említett motorra is, legfeljebb C20XE-nél ki kell vágni egy darabot a hullámtörőből (a fentebb linkelt képen be van karikázva) hogy a főtengely ne érje el, illetve lehet hogy ott rövidebb csavarok kellenek a karterhez mert a gyári (parafa) tömítés vastagabb, ezért a csavarok nem mennek bele olyan mélyen a motorblokkba, rövidebb is a furat nekik.

Köszi a pontosítást! Most már ez is megvan :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Újra ide kényszerültem. A 91-es Vecimnek a jobb első ajtóban beszart a központi zár motorja és nagyon úgy néz ki, hogy egyelőre nem is találok sehol. Illetve nem abba az ajtóba valót.

Kérdésem: Milyen típusú autónak a motorjával helyettesíthető, melyik ajtóból lehet áttenni, és milyen univerzális motort lehet beleszerelni?

Tehát miden megoldás érdekel amivel helyettesíthető.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Újra ide kényszerültem. A 91-es Vecimnek a jobb első ajtóban beszart a központi zár motorja és nagyon úgy néz ki, hogy egyelőre nem is találok sehol. Illetve nem abba az ajtóba valót.

Kérdésem: Milyen típusú autónak a motorjával helyettesíthető, melyik ajtóból lehet áttenni, és milyen univerzális motort lehet beleszerelni?

Tehát miden megoldás érdekel amivel helyettesíthető.

Én a helyedben bontóban próbálkoznék Veki jobb elsőt keresni :D

Link to comment
Megosztás:

szerintetek mekkora a különbség az ún. 1es és 2es sportdobok között búgásban? a 2es nagyon dúrva lehet már?

LINK

Próba-cseresznye.

Valami ilyent is írnak a diesel masinákról. :D

Diesel hangok

A diesel motorok égésükből kifolyólag csendesebb zajt bocsátanak a kipufogó csőbe, ezért hangzásuk nem hasonlítható a benzines társakhoz, de természetesen szép hangot ezen autókhoz is tudunk biztosítani.

A benzinesekhez hasonló hangzás, rendszer beépítésével elérhető, s igen figyelemfelkeltő, a benzines dobokat meghazudtoló hangzást tudunk létrehozni.

A turbódiesel motorok kétszeresen halkabbak:

a diesel égés miatt

a turbófeltöltő igen nagy hangtompító elem a kipufogó rendszer elején

Turbófeltöltős hangok

A turbós motorok sokkal halkabbak, mint a sima benzinesek, ezért minden verziójuk valamivel halkabb a fent leírtaknál.

Szóval passz. Sose volt még dízel autóm. Bár sokat járok vele a naponta. :D

Link to comment
Megosztás:

A gyári alufelnihez jó az acélfelnihez való csavar.

Ha esetleg valami speckó alufelnid van, ahhoz kellhet más csavar, kérdezz rá a vásárlásnál.

kéz alatt vettem felniket nem gyári opel!

2 lemezfelni csavarral felpróbáltam vételkor!elvileg jó volt!

egyébként miben lehet különbség?hossz?csavarkúp szöge?

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.