Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Momentán még itt újvárosban... Amúgy a becsületes nepper az olyan "kategória" mint népmese mese mese... Gondolom ez ilyen szakmai összeférhetetlenség náluk tiszt a kivételnek.. :P Megtörtént eset (lehet csak rossz passzban voltak) a körforgói kereskedésben: keresték az autó kulcsait.. nem lett meg.. Másnap vagy harmadnap találták meg az alapjáraton duruzsoló autóban (jó lehetett az átlag meg pillanatnyi fogyasztása...) Persze nem az autók tehetnek az esetek nagy részében arról hová jutnak el az évek alatt...

Ady19 van itt a városban több fehér Veki is szal lehet már láttalak.

Látom kicsi a világ, és te is újvárosi vagy! <_< Bár azt nem teljesen értem még hogy mit jelent az hogy momentán még újvárosban (talán költözöl lassan??:angry: ) Amúgy az én autómon kívül én eddig max 2.-öt láttam ami fehér, de gondolom van ennél több is! Ja és én csak hétvégén vagyok itt, hétközben Pesten vagyok..

A kekeskedésre visszatérve, hát ez eléggé meredek sztori amit most írtál.. :P :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ja és ha EKS-es rendszámú Vekit látsz a városban az én vagyok! <_< Amúgy akkor tied az a piros Veki amit múltkor linkeltél??

Igen majd költözés story lesz... Én szoktam egy fehéret látni az otp-vel szemben mindig ott áll, a múltkor egyet láttam egy másik fehéret lenn a parton egy kutyussal. Amúgy igen az enyém az a piros. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Igen majd költözés story lesz... Én szoktam egy fehéret látni az otp-vel szemben mindig ott áll, a múltkor egyet láttam egy másik fehéret lenn a parton egy kutyussal. Amúgy igen az enyém az a piros. :P

Egyik sem én voltam az biztos... :angry:

Majd figyellek, bár ezek szerint akkor már nem sokáig leszel látható a városban.. <_< Messze költözöl??

Link to comment
Megosztás:

Egyik sem én voltam az biztos... :P

Majd figyellek, bár ezek szerint akkor már nem sokáig leszel látható a városban.. :angry: Messze költözöl??

Ez még a jövő zenéje, majd ősszel lesz aktualitása ennek a dolognak, szóval addig simán egymás látókörébe eshet a piros HMZ az EKS fehérrel ! :P

Tied amúgy milyen Veki nagyvonalakba a kis avatar képen egy A2-es fehéret látok. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez még a jövő zenéje, majd ősszel lesz aktualitása ennek a dolognak, szóval addig simán egymás látókörébe eshet a piros HMZ az EKS fehérrel ! :P

Tied amúgy milyen Veki nagyvonalakba a kis avatar képen egy A2-es fehéret látok. <_<

Hát az én gépezetem így néz ki (tavaly októberben készült fotó):

image-F44C_4D9780CA.jpg

A kocsiról röviden: full fapad, de tényleg! :D Nincsen benne ABS, se szervó, se elektromos ablak stb.stb. Viszont van benne légzsák! ;) Tudom hogy nagyon fapados de én így is nagyon szeretem! :P :angry: A fogyasztása kíváló, bár most szervíz óta nem volt lehetőségem mérni.. :P

Jövő hónapban a B oszloptól hátrafele kap sötétítést, valamint meg lesz csináltatva az első lökhárítóm mert leendó apósom beletoltatott.. Nem vészes, de mégis szebb ha meg van csináltatva.. :P

Link to comment
Megosztás:

Hát az én gépezetem így néz ki (tavaly októberben készült fotó):

image-F44C_4D9780CA.jpg

A kocsiról röviden: full fapad, de tényleg! :P Nincsen benne ABS, se szervó, se elektromos ablak stb.stb. Viszont van benne légzsák! :D Tudom hogy nagyon fapados de én így is nagyon szeretem! :P :angry: A fogyasztása kíváló, bár most szervíz óta nem volt lehetőségem mérni.. :P

Jövő hónapban a B oszloptól hátrafele kap sötétítést, valamint meg lesz csináltatva az első lökhárítóm mert leendó apósom beletoltatott.. Nem vészes, de mégis szebb ha meg van csináltatva.. :P

Szép és a lényeg szerethető típus extrákkal meg nélkülük is. A fehér egy időbe "lenézett" szín volt most meg a legújabb sport mercik, porschék (új)kedvelt színe lett ! Az a kis háromszög piktogramm a tieden is egy felszereltségi szintet jelez. De remélem itt az oldalon se nagyképűségből írják, írjuk hogy hű mennyi extra van benne én se azért kérdeztem... Amúgy volt nekem egy 89-es c20ne motoros vekim ezelőtt GLS felsz.-ű. Érdekessége az volt hogy gyárilag fújható keményíthetők voltak a hátsó teleszkópjai na azóta olyannal nem találkoztam más vectráknál... <_<

Link to comment
Megosztás:

Szép és a lényeg szerethető típus extrákkal meg nélkülük is. A fehér egy időbe "lenézett" szín volt most meg a legújabb sport mercik, porschék (új)kedvelt színe lett ! Az a kis háromszög piktogramm a tieden is egy felszereltségi szintet jelez. De remélem itt az oldalon se nagyképűségből írják, írjuk hogy hű mennyi extra van benne én se azért kérdeztem... Amúgy volt nekem egy 89-es c20ne motoros vekim ezelőtt GLS felsz.-ű. Érdekessége az volt hogy gyárilag fújható keményíthetők voltak a hátsó teleszkópjai na azóta olyannal nem találkoztam más vectráknál... <_<

Jó tanács: Képpel ne idézz mert a modik morcosak lesznek! :P ;) :D

Más: A háromszöget már nekem is mondta egyik ismerősöm, de nemigazán tudtam utánajárni hogy tényleg pontosan milyen felszereltséget is jelez... (Még a végén hiányzik valami a felszereltségből).

A színnel kapcsolatban, nos az tény mert én is látom már hogy baromira kényes egy szín. ;) Főleg hogy akkor te tudod is hogy mit jelent a dunaújvárosi levegő=vasmű=vasércpor a levegőben. Na ez a fehér autók halála.. :P Az enyémen is látszódnak már ilyen nyomok.. :angry: :P

Ugyanakkor pedig szerintem nagyon mutatósak is. Ezért is szeretném az ablakokat lesötétíttetni, mert akkor szerintem még mutatósabb lesz az autó! :P

Na és persze (Öcsibácsi tanácsára is ;) ;)) de jövő hónapban kidobom az első ülésekről azokat a trikókat és kapnak helyette sokkal szebb üléshuzatot! :D

Link to comment
Megosztás:

Dolgozgatok, itt a jó idő, sokat vagyok a hajóknál. :angry:

Ok, az a lényeg hogy minden ok veled! :P :P Ma szerintem is állati jó idő volt, neki is álltam rendberakni az acélfelnijeimet! Lecsiszoltam őket, kaptak egy kis alapozót.. Holnap folytatom a mókát! <_<

Link to comment
Megosztás:

Ugye nem akarsz megint drágán venni hulladékot?

Soha nem vennék klímás + automata autót ennyiért, itt valami tuti nem gömbölyű.

Az eladó egyrészt nem értett hozzá (a Vectra automatája sose volt 5, csak 4 sebességes), másrészt trehány volt (belső képen a kesztyűtartó alatti burkolat félig lóg).

Ezen az autón vétel után kapásból kormánykerék csere (hogy lehet így lelakni egy gyári bőrkormányt?), valamint a két első fényszóró is felújításért vagy cseréért kiált, annyira besárgult a foncsora.

Link to comment
Megosztás:

Ugye nem akarsz megint drágán venni hulladékot?

Soha nem vennék klímás + automata autót ennyiért, itt valami tuti nem gömbölyű.

Az eladó egyrészt nem értett hozzá (a Vectra automatája sose volt 5, csak 4 sebességes), másrészt trehány volt (belső képen a kesztyűtartó alatti burkolat félig lóg).

Ezen az autón vétel után kapásból kormánykerék csere (hogy lehet így lelakni egy gyári bőrkormányt?), valamint a két első fényszóró is felújításért vagy cseréért kiált, annyira besárgult a foncsora.

Én is úgy hittem hogy csak 4 sebességes van, de kiadtak 5 sebességes automata váltót is, de nagyon ritka az a vectra!

Igen nem akarok, ezért linkeltem be és kértem véleményt erre az autóra.

Pont ahhoz a burkolathoz van patentem <_< megvettem fölöslegesen :angry:

Fordokba is már 200e km után a gyári bőrkormány megy tönkre, kijőn belőle a cérna és ugyanígy nézz ki mint ez.

Foncsort én is láttam, hogy már nem okés.

De manapság nem nagyon lehet jó autót találni, ami jó, annak nincs rendbe a papírjai, aminek meg rendbe van az tele van hibákkal.

Link to comment
Megosztás:

Először találj valami verebet a corsára............Erről az 5sebbeséges automata váltóról vectra A-ba nem is hallotam,de attól független biztos van ilyen is.Amugy nem értem 230at adtak volna azé kotláért te meg nem adtad oda <_< Én örülnék ha ilyen helyzetbe egyáltalán el tudnám adni.Ezt nem rossz indulatból irtam ám.........

Link to comment
Megosztás:

Először találj valami verebet a corsára............Erről az 5sebbeséges automata váltóról vectra A-ba nem is hallotam,de attól független biztos van ilyen is.Amugy nem értem 230at adtak volna azé kotláért te meg nem adtad oda :angry: Én örülnék ha ilyen helyzetbe egyáltalán el tudnám adni.Ezt nem rossz indulatból irtam ám.........

Bár ebbe a témába nem nagyon akartam belefolyni, mert eddig külső emberként figyelgettem a dolgokat (a Corsa topicban is), de most úgy érzem írnom kell! Csatlakoznék az előttem szólokhoz, mégpedig hogy örülnék ha akár 230-ért is meg tudnék szabadulni ettől a járgánytól aminek ilyen kétes az eredete, illetve ennyire problémás.. <_< Ha azt várod hogy mekkorát fogsz szakítani ezen a kocsin, akkor szerintem el kell hogy keserítsünk de nemigazán fogsz! De most tényleg nem rossz indulatból írom én sem ezeket!

Max. akkor van esélyed egy kis plusz pénzre ha darabokban adogatod el, de az szerintem állati sok idő, arról nem is beszélve hogy addig sincsen kocsid.. :P Én a helyedben odaadtam volna az egészet és megszabadultál volna egy nagy gondtól! ;)Gondolom neked sem hiányzik ez most a nyakadba hogy van is kocsid meg nincs is..

Mennyibe "fájt" neked amúgy ez a kocsi???

Link to comment
Megosztás:

Bár ebbe a témába nem nagyon akartam belefolyni, mert eddig külső emberként figyelgettem a dolgokat (a Corsa topicban is), de most úgy érzem írnom kell! Csatlakoznék az előttem szólokhoz, mégpedig hogy örülnék ha akár 230-ért is meg tudnék szabadulni ettől a járgánytól aminek ilyen kétes az eredete, illetve ennyire problémás.. <_< Ha azt várod hogy mekkorát fogsz szakítani ezen a kocsin, akkor szerintem el kell hogy keserítsünk de nemigazán fogsz! De most tényleg nem rossz indulatból írom én sem ezeket!

Max. akkor van esélyed egy kis plusz pénzre ha darabokban adogatod el, de az szerintem állati sok idő, arról nem is beszélve hogy addig sincsen kocsid.. :angry: Én a helyedben odaadtam volna az egészet és megszabadultál volna egy nagy gondtól! ;)Gondolom neked sem hiányzik ez most a nyakadba hogy van is kocsid meg nincs is..

Mennyibe "fájt" neked amúgy ez a kocsi???

VECTRA plusz 65e

mondogatják hogy jönnek érte 300e, de eddig semmi. lesz erre még vevő!

Link to comment
Megosztás:

Először találj valami verebet a corsára............Erről az 5sebbeséges automata váltóról vectra A-ba nem is hallotam,de attól független biztos van ilyen is.Amugy nem értem 230at adtak volna azé kotláért te meg nem adtad oda <_< Én örülnék ha ilyen helyzetbe egyáltalán el tudnám adni.Ezt nem rossz indulatból irtam ám.........

94-95-ös évjáratba raktak X20XEV motor mellé AF-20 sport automata váltót, ami 5 sebességes. Ezt a váltót inkább B vectrába találjuk meg.

Link to comment
Megosztás:

He-he! Ez a kocsi ahogy nézem itt van nálunk Újvárosban! :P Megnézzem neked?? :P :P Csak vicc volt! Amúgy elég lenne neked a 3 ajtós is??

Ja és még annyit hogy ebben a kereskedésben eléggé lelakott kocsik szoktak állni (ez tapasztalat mert amikor tavaly autót vettem jártam ennél a kereskedésnél is..). A kocsiról készített képek mennyisége is ezt mutatja... Csak jó tanácsképpen szólok, persze nem akarok beleszólni ebbe..

Jó, hogy beleszóltál. Azért is mutattam, mert láttam, hogy Neked van némi közöd Dunaújvároshoz :angry:

Egyrészről elég lenne a 3 ajtó, mivel leginkább a barátnőmmel járunk ketten. Időnként nagyszülőkkel orvoshoz... Másrészről szeretem tele rámolni a verdát, ezért leginkább 5 ajtós Vedtrára vágynék.

A képek mennyisége nekem is gyanús volt, ezek szerint jogosan. Na és az sem volt szimpatikus, hogy az ár felfelé rugalmas, nem lefelé :P

És az hogy sikerült?? <_< :D

Arra még most sem jöttem rá. Vagy a kantásros gatyának a műanyag csatja (kicsi az esélye), vagy az alátámasztásnál használt tuskó (ezt sem igazán hiszem), vagy kutyám drótszőre ;) Passz...

Már ott van. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is úgy hittem hogy csak 4 sebességes van, de kiadtak 5 sebességes automata váltót is, de nagyon ritka az a vectra!

Igen nem akarok, ezért linkeltem be és kértem véleményt erre az autóra.

Pont ahhoz a burkolathoz van patentem :angry: megvettem fölöslegesen :P

Fordokba is már 200e km után a gyári bőrkormány megy tönkre, kijőn belőle a cérna és ugyanígy nézz ki mint ez.

Foncsort én is láttam, hogy már nem okés.

De manapság nem nagyon lehet jó autót találni, ami jó, annak nincs rendbe a papírjai, aminek meg rendbe van az tele van hibákkal.

... és ami nincs, azt meg nem adják el, hiszen arra szüksége van a tulajnak, aki azért gondoskodik róla, mert szüksége van rá, és talán még szereti is <_<

Link to comment
Megosztás:

Jó, hogy beleszóltál. Azért is mutattam, mert láttam, hogy Neked van némi közöd Dunaújvároshoz :P

Egyrészről elég lenne a 3 ajtó, mivel leginkább a barátnőmmel járunk ketten. Időnként nagyszülőkkel orvoshoz... Másrészről szeretem tele rámolni a verdát, ezért leginkább 5 ajtós Vedtrára vágynék.

A képek mennyisége nekem is gyanús volt, ezek szerint jogosan. Na és az sem volt szimpatikus, hogy az ár felfelé rugalmas, nem lefelé :D

Arra még most sem jöttem rá. Vagy a kantásros gatyának a műanyag csatja (kicsi az esélye), vagy az alátámasztásnál használt tuskó (ezt sem igazán hiszem), vagy kutyám drótszőre ;) Passz...

Már ott van. ;)

Hát van egy kis közöm Újvároshoz, mivel itt születtem, itt éltem a gyerekkoromat! <_< Sajna mivel a suli illetve munkalehetőségek olyanok amilyenek, így elpártoltam egy jó pár évre Pestre, így csak hétvégente vagyok itthon..

Amúgy a kereskedésre visszatérve, anyumék ismerik is a tulajt, anno ők beszéltek le arról hogy megnézzek ott egy verdát, mert hogy a fószer nem a jó üzleteiről híres.. :angry: Legalábbis nekem tuti nem lett volna jó, neki gondolom igen! :P :P

Még azt sem zárnám ki hogy a kocsi elejével is van valami bibi, azért is nincs előről lefényképezve... :P

A karcolásra visszatérve hát gondolom szidhattad a le és felmenőket rendesen! ;) Én biztos hülyét kapnék ha valahol meghúznám a kocsit, még ha csak kicsit is..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.