Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Azt ne tedd! Tönkre is teheted a hűtőt azzal a vízkőoldóval! Jól van az úgy ahogy van. Legfeljebb öblítsd át mielőtt berakod!

Azt azért mond a srácnak, hogy törékenyként adja fel a csomagot!

Miért nem ajánlod? Ha leoldja a vízkövet ami "betömte" a rejtett lyukat, akkor legalább látja hogy rossz.

Én a NagyPók hűtőjét "savaztam" át. Jah és télen Asszonynak a fűtőradiátorát áztattam ki Cillittel és olyan lett mint az új. Nem folyik, nem csöpög csak hűt/fűt mind a 2.

Link to comment
Megosztás:

Miért nem ajánlod? Ha leoldja a vízkövet ami "betömte" a rejtett lyukat, akkor legalább látja hogy rossz.

Én a NagyPók hűtőjét "savaztam" át. Jah és télen Asszonynak a fűtőradiátorát áztattam ki Cillittel és olyan lett mint az új. Nem folyik, nem csöpög csak hűt/fűt mind a 2.

Nekem személyes tapasztalatom nincs ezügyben, hálisten, csak a szomszédom Astrájának lett kisavazva a hűtője egyszer. Hát, dobhatta ki mert kimaratta a vízkövet belőle és nemhogy csepegett, hanem egyenesen ömlött belőle a víz. ^_^

De ha Te már csináltad és jó lett, akkor semmi gáz! Szegény moti már egy másik autót is vehetett volna annyi pénzért amit most rá költ! :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem személyes tapasztalatom nincs ezügyben, hálisten, csak a szomszédom Astrájának lett kisavazva a hűtője egyszer. Hát, dobhatta ki mert kimaratta a vízkövet belőle és nemhogy csepegett, hanem egyenesen ömlött belőle a víz. ^_^

Mert nem kell ilyen agresszív vízkőoldókat használni!

Sima 20%-os ecet is megfelelő. A vízkövet ugyanúgy feloldja, de nem marja meg az alumínium hűtőtestet.

Link to comment
Megosztás:

Nekem személyes tapasztalatom nincs ezügyben, hálisten, csak a szomszédom Astrájának lett kisavazva a hűtője egyszer. Hát, dobhatta ki mert kimaratta a vízkövet belőle és nemhogy csepegett, hanem egyenesen ömlött belőle a víz. ^_^

De ha Te már csináltad és jó lett, akkor semmi gáz! Szegény moti már egy másik autót is vehetett volna annyi pénzért amit most rá költ! :D

Hát lehetséges egy kispolskit vagy egy trabantot :D Még nem költöttem rá sokat amióta nálam van, de most már muszáj :/

Link to comment
Megosztás:

Tudom tudom :S Ma voltam 2 bontóba Monorierdőn meg Monoron

Monorierdőn az OpelBontóba nem volt A Vectra :|

Monoron meg volt A vectra de rohadva volt, és kérdeztem a hütőt és 12e kértek egy össze vissza nyomkodott hütöért :| azonnal visszavágtam nekik és jöttem haza

Link to comment
Megosztás:

Ez nekem valahogy nagyon ismerős!

Apa vegyél nekem ezt, apa vegyél nekem azt!

Persze valami kis vásárfia mindíg akad. Én is pont ilyen vagyok!

Mindíg mondom az asszonynak, hogy vegyünk a kocsihoz ezt-azt, Ő meg mint egy szigorú szülő mindíg csóválja a fejét!

:D ;) :D

Húúú, hosszú hétvége. :D

Lovasnapok, búcsú, vendégsereg ^_^

Szórd a pénzt két kézzel.

Erre is felakarok ülni APA! Vegyünk meg mindent! :D

Link to comment
Megosztás:

Húúú, hosszú hétvége. :D

Lovasnapok, búcsú, vendégsereg ^_^

Szórd a pénzt két kézzel.

Erre is felakarok ülni APA! Vegyünk meg mindent! :D

Ez nekem valahogy nagyon ismerős!

Apa vegyél nekem ezt, apa vegyél nekem azt!

Persze valami kis vásárfia mindíg akad. Én is pont ilyen vagyok!

Mindíg mondom az asszonynak, hogy vegyünk a kocsihoz ezt-azt, Ő meg mint egy szigorú szülő mindíg csóválja a fejét!

:D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Hozott öcsém Krakkóból sört.

Nem rossz ez a csatos üveges Grolsch, bár a finnektől hozott Karhu-val nem ér fel. Ami 8%-os volt és 6 decis dobozba zárták. Ütős. ^_^

Az egyetlen sör amit megiszok az a lengyel sör :D

Bár finnhez még nem volt szerencsém :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.