Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Csak , hogy teljes legyen a kórkép ma már az ablakokat is egyszerűen menet közben felhúzta és amikor a megpróbáltam bejutni a garázsba (kártyás beléptető rendszer) egy szerűen odascukott az ablak miközben kihajoltam rajta ! Hallani mókásasbb ám mint átélni!!!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Csak , hogy teljes legyen a kórkép ma már az ablakokat is egyszerűen menet közben felhúzta és amikor a megpróbáltam bejutni a garázsba (kártyás beléptető rendszer) egy szerűen odascukott az ablak miközben kihajoltam rajta ! Hallani mókásasbb ám mint átélni!!!

Nem komfortpaneles az e.abalkod?Mert abban elvileg benne van azaz odacsukásgátló v. micsoda.Az enyémben műxik.

De sztem neked v.mi rondán beázott v.hol.Szal villanyász.Addig, míg el nem füstöl v.mi drágább dolog! :!:

Link to comment
Megosztás:

Nem komfortpaneles az e.abalkod?Mert abban elvileg benne van azaz odacsukásgátló v. micsoda.Az enyémben műxik.

De sztem neked v.mi rondán beázott v.hol.Szal villanyász.Addig, míg el nem füstöl v.mi drágább dolog! :!:

Nem csukott oda mert még időben elértem a gombot ! Most akkor hova menjek vele ?? Nincs benne riasztó csak a gyári dolgok ! Autóvillamossági szerelőhöz vigyem vagy riasztósokhoz ???

Link to comment
Megosztás:

ha nincs benne riasztó, akkor elég egy villanyász is.De azért értsen hozzá.

Mi a bánatos istennyila az a villanyász ! Nálunk Cegléden van egy bolt ahol csillárokat meg lámpákat árulnak na az a Villanyász de szerinrem nem fognak örülni nekem , ha berongyolok a vassal a sok üveg közé :lol: :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Nagy gondban vagyok, a benzintankomnál ahol a csövek a motor felé mennek és az üzemanyagszintjelző is van, ott állítólag egy búvárcső megy a tankba. Nos ott úgy tűnik a gumitömítés engedi a lét.

Mit lehet ilyenkor tenni, mert szivárog a drága benzin.

Köszi:

Lacy

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nagy gondban vagyok, a benzintankomnál ahol a csövek a motor felé mennek és az üzemanyagszintjelző is van, ott állítólag egy búvárcső megy a tankba. Nos ott úgy tűnik a gumitömítés engedi a lét.

Mit lehet ilyenkor tenni, mert szivárog a drága benzin.

Köszi:

Lacy

Kicserélni

Link to comment
Megosztás:

Haveromnak egy 92-es Vectrája van, központizáras. A hétvégén tankolni szeretett volna, de nem nyílik a benzinbetöltőfedél. Tudtok-e valami módszert ennek a kinyitására? Vagy mi a megoldás? Sajnálnánk kifeszegetni, de a központizár nem akarja nyitni. Ja, azelött volt mosva az autó :blink: , lehet, hogy beázott. Be nem fagyott viszont, mert fütött garázsa van és ma reggel sem tudta kinyitni, miután egész éjjel melegedett.

Köszi a segítséget.

Módosítva : istván
Link to comment
Megosztás:

Haveromnak egy 92-es Vectrája van, központizáras. A hétvégén tankolni szeretett volna, de nem nyílik a benzinbetöltőfedél. Tudtok-e valami módszert ennek a kinyitására? Vagy mi a megoldás? Sajnálnánk kifeszegetni, de a központizár nem akarja nyitni. Ja, azelött volt mosva az autó :) , lehet, hogy beázott. Be nem fagyott viszont, mert fütött garázsa van és ma reggel sem tudta kinyitni, miután egész éjjel melegedett.

Köszi a segítséget.

Ha sikerült kinyitni akkor szedjétek ki a zárat és jól olajozzátok meg. :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nemrég kihegesztettem a Vectra jobb hátsó váznyúlványát. A jobb oldali rugótányér rohadt ki.

mm-re pontos lett az új váznyúlvány+rugótányér magassága, mint a tök gyári bal oldali, az autó hátulja mégis centikkel magasabban áll. Érdekes, ugyanis, nem csak a jobb oldala, hanem tök szépen, egyenesen mindkét oldal magasabb lett. :) Hallottam olyat, hogy vki hátsó pl futóműszerelés után ugyanazokat az alkatrészeket tette vissza, (semmit sem hegesztett) mégis magasabban állt mint korábban. Vártam, hátha beáll, de már sokezer km-t mentem, és nem.... (Erre rátesz a nem gyári méretű, magasfalú téligumim...) Praktikus, mert nem ér le soha semmi, viszont simán át lehet szaladni az autó alatt...

Most álljak neki ültetni??? :blink: Ne má...

Link to comment
Megosztás:

Nemrég kihegesztettem a Vectra jobb hátsó váznyúlványát. A jobb oldali rugótányér rohadt ki.

mm-re pontos lett az új váznyúlvány+rugótányér magassága, mint a tök gyári bal oldali, az autó hátulja mégis centikkel magasabban áll. Érdekes, ugyanis, nem csak a jobb oldala, hanem tök szépen, egyenesen mindkét oldal magasabb lett. :) Hallottam olyat, hogy vki hátsó pl futóműszerelés után ugyanazokat az alkatrészeket tette vissza, (semmit sem hegesztett) mégis magasabban állt mint korábban. Vártam, hátha beáll, de már sokezer km-t mentem, és nem.... (Erre rátesz a nem gyári méretű, magasfalú téligumim...) Praktikus, mert nem ér le soha semmi, viszont simán át lehet szaladni az autó alatt...

Most álljak neki ültetni??? :blink: Ne má...

A Vectra 4 ajtós. Lehet, hogy csak a rohadt nyúlvány miatt állt normálisan, de nem is gyári a rugó benne???? Van otthon gyári 5 ajtósba való rugó, azt esetleg belepróbélom, ha vki tutira meg tudná mondani, hogy ugyanolyan-e, mint a 4 ajtósé.

Nem raktad be fordítva a rugót? :)

Bár nemtom,hogy számít-e valamit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja... ma v holnap úgyis mennem kell párszáz liter folyadékért... :blink: Majd most jól le lesz terhelve, de szerintem nem fog segíteni. Nembaj... Max télleg benne hagyok egy zsák cementet...

Én már hozzászoktam, hogy velem megmagyarázhatatlan dolgok történnek. :)

Link to comment
Megosztás:

1 ivócimborám :blink: szeretné Vectra A GT.-jében a műszerfalvilágítás színét megváltoztatni,van ehhez valami infótok?Buktatók,mire figyeljen ,hogy a legegyszerűbb?thx

LEDesítse be az izzók helyét.Nekem spe. fehér, extrafényes ledek vannak bent, és nagyon tessik.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég kihegesztettem a Vectra jobb hátsó váznyúlványát. A jobb oldali rugótányér rohadt ki.

mm-re pontos lett az új váznyúlvány+rugótányér magassága, mint a tök gyári bal oldali, az autó hátulja mégis centikkel magasabban áll. Érdekes, ugyanis, nem csak a jobb oldala, hanem tök szépen, egyenesen mindkét oldal magasabb lett. :) Hallottam olyat, hogy vki hátsó pl futóműszerelés után ugyanazokat az alkatrészeket tette vissza, (semmit sem hegesztett) mégis magasabban állt mint korábban. Vártam, hátha beáll, de már sokezer km-t mentem, és nem.... (Erre rátesz a nem gyári méretű, magasfalú téligumim...) Praktikus, mert nem ér le soha semmi, viszont simán át lehet szaladni az autó alatt...

Most álljak neki ültetni??? :blink: Ne má...

Ugyanezt játszotta el egy ismerősömmel a Calibrája (ott is váznyúlvány hegesztés volt), majd megkérdem hogy nála mi volt a megoldás, bár ha jól emlékszem neki elég volt 20-30km próbaút...

1 ivócimborám :) szeretné Vectra A GT.-jében a műszerfalvilágítás színét megváltoztatni,van ehhez valami infótok?Buktatók,mire figyeljen ,hogy a legegyszerűbb?thx

Ha maga szeretné csinálni akkor:

http://www.aty.hu/kek/

ha viszont kicsit több pénzt szán rá akkor meg:

http://szamlapok.uw.hu/

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.