Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

Próbálok magam megcsinálni amit tudok sajnos Co-val nem tudok hegeszteni, szeretnék a lakatolásnál is ott lenni mindig, hogy az elképzeléseimet a lakatos megmondja, hogy hogyan valósítható meg és persze segíteni neki amiben tudok.

Amúgy azért csinálom a kocsit, hogy magamat szórakoztassam :)

Link to comment
Megosztás:

Lanti!

Sokat nőttél a szemembe. :D

Azt hittem te ilyen inkább fizetős ember vagy nem olyan aki nekiáll kalapálni meg szerelni.

Remélem nem veszed sértésnek. :D

Dinyt mennyit kell kalapálni h megmozduljon :D :D :D

Amúgy azért csinálom a kocsit, hogy magamat szórakoztassam :)

ennyi szabadidőt el is kell vmivel ütni, szólj ha eladó lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Lanti van egy hírdetés a Veteranopel.hu-n:

2193.) Eladó Rekord 18S motor, abszolút komplett, viszkóval légszűrőházzal váltóval, rudazattal mindennel. talán egy vízcső hiányzik. 25 E. C20NE Ascona C-ből, nagyon jól ment, kis szelephangja van, egyáltalán nem füstölt(felújított lehet, újfajta hengerfejcsavarjai vannak) 30 E. 18SE motor, nem tudom miben volt, viszont nagyon jó hengerei vannak, abszolút semmi váll, hónolás látszik! \\\'90-től tuti fiatalabb, hosszbordás szíja van, és a vezérmű szíjat csapágy feszíti! Hengertől felfelé nincs meg! (hengerfej, vezérlés stb) 20 E! Ha kérdésed van hívj, az árak minimálisan alkuképesek!

Hely: Ostoros(Eger)

Feladás dátum: 2010-11-15 20:33

Feladó neve: Peti251

Elérhetőség: 70/702-82-50

Vagy azt beszéltük ,hogy a Rekord olajteknő nem jó? :)

Link to comment
Megosztás:

Vagy azt beszéltük ,hogy a Rekord olajteknő nem jó? :)

köszi h szóltál, sajnos a rekord teknő ha előre teszem akkor jó, viszont olyanom van...

Voltam pénteken a Bálintnál és mondta, hogy lehet megpróbál nyomatni a manta karterból mert lenne piaca rá....

Link to comment
Megosztás:

köszi h szóltál, sajnos a rekord teknő ha előre teszem akkor jó, viszont olyanom van...

Voltam pénteken a Bálintnál és mondta, hogy lehet megpróbál nyomatni a manta karterból mert lenne piaca rá....

Szép igényes munkának látszik. :D

Amúgy beszart a CO gépük. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.