Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

Nagyon kemény vagy hogy belevágtál sok sikert!

A kaszni az milyen állapotban van?

77es C kadett kasztni szerinted milyen állapotba van?

maradjunk annyiba, hogy még érdemes vele foglalkozni...

ahoz is megvettem az unixba kapható összes C kadett karosszéria elemet :D

Link to comment
Megosztás:

77es C kadett kasztni szerinted milyen állapotba van?

maradjunk annyiba, hogy még érdemes vele foglalkozni...

ahoz is megvettem az unixba kapható összes C kadett karosszéria elemet :D

mennyi volt a nem olcsó szilnet a pákozd utcában?????

én is ott csináltattam 2 garnítúra futóművet(kompletten)és nekem nem volt drága.......2500 a kisebb 3000-3500 a nagyobb szilent.

a 2 db hídban lévö,ami egyébként a legnagyobb az autóba az lett volna 5000/db.

nekem ha kibírnak 10 évet akkor nagyon korrektnek tartom......20 ezren vagyok túl az autóval és eddig semmi bajuk...épp ma nézegettem őket.

Link to comment
Megosztás:

Pedig lehet, hogy most kéne 1-2 dolgot már eleve úgy kialakítani, hogy ne kelljen később újrafaragni nem? :)

Amúgy meg csatlakozom, gratula és kitartást a vashoz! Éljen az értékmentés! :) :D

az XE berakása van odébb..

minden úgy lesz kialakítva, hogy később még1x nem keljen foglalkozni velük....

Nagyobb fékeket rakok most 256 gsi fék lesz rajta, nagyobb fékszervó főfékhenger...

első híd teljesen felújítva, minden új, hátsó híd lehet h tárcsafékes nagy C híd lesz abba is amit lehet kicserélek.. kocsi alját teljesen meg akarom erősíteni... szóval azért mondtam, hogy XE lesz benne mert arra is építgetem az egész autót..

KERESEK manta 1.8s olajteknőt :D

Link to comment
Megosztás:

mennyi volt a nem olcsó szilnet a pákozd utcában?????

én is ott csináltattam 2 garnítúra futóművet(kompletten)és nekem nem volt drága.......2500 a kisebb 3000-3500 a nagyobb szilent.

a 2 db hídban lévö,ami egyébként a legnagyobb az autóba az lett volna 5000/db.

nekem ha kibírnak 10 évet akkor nagyon korrektnek tartom......20 ezren vagyok túl az autóval és eddig semmi bajuk...épp ma nézegettem őket.

igen ezek az árak vannak.. 8db szilent elég sok akkor is, főleg, hogy a zöld szilent ennek töredéke lett volna csak azt nem akartam mert az olyan baromi kemény h féltem, hogy kiszakad a torony, főleg egy koni gátlóval párosítva

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.