Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Érzéssel húztam meg, nem úgy mint ha patás állattal létesítenék nemi kapcsolatot! :mellow: De egy picit lógott mind2 oldalon.Most már nem lóg.Csak ez a kihajtás/féltengelycsukló dolog egy újabb feladat.Aztán mánn olykor kezd a hócihőm tele lenni a feladatokkal. :rolleyes:

De mikor meglátom........beindítom........majdnem megyek is vele......olyankor azért mindig megbékélek kisit. :unsure:

Én felajánlottam, hogy átnézem neked, csak le kellene hoznod hozzám.

Különben is, szerintem nem a csuklóval van a gond, hacsak nem a belsövel. Külsö nem kattog, hanem ropog.

Link to comment
Megosztás:

Én felajánlottam, hogy átnézem neked, csak le kellene hoznod hozzám.

Különben is, szerintem nem a csuklóval van a gond, hacsak nem a belsövel. Külsö nem kattog, hanem ropog.

Csattanás van...... nem ropog, nem kattog......

Kép nincs.Annyi időm nem volt+ le kellene mosni....végre.A lemenetelt pedig a futóműállítás után megejtem.Mosmá' tényleg!! :rolleyes:

Ja, meg kivettem a km.órát, hogy teszek bele motorkontroll lámpa helyére izzót......no......nincs olyan foglalat benne.meg szétszedem, aztán megnézem, hogy miért nem megy a km.számláló......mert az is időszerű már! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Ilyenkorán én nem mejek a sehovásenem........ :rolleyes: Amúgy volt anno Corsa A ,Astra GSi kerekekkel.Annak jól állt....... :mellow:

Már késö van és még mindig semmi.....

De az nem piros volt és csak hátul voltak GSI felnik, elöl meg Calié. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit befulladt ez a rovat nem ? :unsure:

Nos pénteken megvolt a fékpadozás immár Demó közremüködésével ; Ő gépe is mérve lett igaz kicsit rosszul sült el a történet mert mérés közben beleért a kipufogó leőmlője a görgőbe és így szerintem nem teljesen valos adatok születtek.

Ha jól emlékszem kb 104-106 kw lett így mérve a gépén keréken 4. fokozatban.

/ha rossz az érték akkor bocsi ,és javítsd ki Demó/

De mint említettem nem lett teljesen szerencsés a mérés.

Aztán rágurultunk az enyémmel is , először a gyári cuccal mértünk 4. fokozat 116,4 kw kb 204 km/h sebesség szabályzás nuku :mellow:

Aztán rádugtuk Demó chipelt kompiját ; aztán nagy csodálkozás mert kisebb értéket mértünk aztszem valami 110 kw környéke és frankón szabályzott a gép.

Ezek után mély gondolkodásba estünk hogy itt mi a pálya akkor.

Demó szerint valami biztos van a gépemben mert kicsit fura hogy még 7000 nél sem szabályoz ill gyári érték ami c20xe -nél 110kw , itt meg kapásból 116 a mérés értéke .

Szóval elgondolkodtató a dolog ... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit befulladt ez a rovat nem ? :rolleyes:

Mivel csak 3man szögelgetjük a gépeinket! :mellow:

Az enyém éppen műszakira megy majd a köv. 7n.Mert ki tudja, mi lesz később.......legalább is ezt tanácsolta egy hozzáértő.......

Amúgy Dinit ráindultattam egy másik corsa GSi analóg műszeregységre, a régebbi fajtából.Az enyémnek a km.számlálóját nem tudtam életre kelteni.Kopás Rlz....... :unsure:

Nagyon jók lettek a képek.Főleg amin Demó éppen szakérti a sajátját. :D

Azért majd mesélhetnél, hogy az Ebayről kapott chippel mi lett a felállás......

Link to comment
Megosztás:

Szóval a történet a következő a chippel / ebay/ :unsure:

Tegnap azaz szombaton megkaptam ugye Lositól és ebéd után be is dobtam a helyére :D

Kajázás majd egy kis pihi és Demó hívó szavára gondoltam átugrunk kicsit Halasra; hideg a Corsa benne a chipes kompi első inditás ...

A papiron irta a német srác hogy első inditásnál lehet hogy szarakodni fog... :rolleyes:

Nos inditok ,ismétlem hideg a motor és láss csodát azonnal szépen mükszik minden szal besza..ás.

Elünt a hideg motornál a háromhengeres járás és szépen fent az alapjárat hidegen is szépen muzsikál a játék :lol:)

Aztán ahogy melegszik ejti a fordulatot , aztán elkezdtem neki tologatni hm hát nem lett rossz .... ;)

Nagyon odacsaposan mükszik így , nagyon jól veszi a lapot harmadikban aztán kivillantja a méregfogát és láss csodát itt sincs szabályzás 7000 -nél szóval nagyon jó a chip szerintem .

Ha minden jól megy akkor jövőhéten ráméretek de szerintem jobb mint az eddigi biztosan.

Pályán is elég szépen dolgozik, na meg tegnap halas és vadkert közti szakaszon kicsit játszottunk Demóval és egy két helyen megfutottuk a 195-220 közti tempot szal nagyon ott voltak a gépek a toppon. :lol:)

Igaz néha egy pillanatra kicsit necces volt az út de megusztuk :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Nos inditok ,ismétlem hideg a motor és láss csodát azonnal szépen mükszik minden szal besza..ás.

Elünt a hideg motornál a háromhengeres járás és szépen fent az alapjárat hidegen is szépen muzsikál a játék :rolleyes:)

Na ez királyság!Akkor Demó is beruházhat egy ilyen mókába! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Dinit ráindultattam egy másik corsa GSi analóg műszeregységre, a régebbi fajtából.Az enyémnek a km.számlálóját nem tudtam életre kelteni.Kopás Rlz....... :mellow:

Műszeregység projekt Sikeresen teljesítve! Áron belül sikerült maradni igaz csak 0,60 euroval :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.