Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Demó!

Láttam ma egy újságban matt vörös/piros rat rod-ot!B@szott jól nézett ki!

A mattot meg könnyü is javítani! :blush:

Én is már agyaltam rajta, csak a mattot nagyon nehéz kicsit is tisztán tartani. Na meg ha nekidölök, már meglátszik rajta.

Link to comment
Megosztás:

Ma délután végre elkészült a gép.Legalább is össze van rakva.Minden klappol, semmi nem ér bele a sehova sem, de a féken még1t légteleníteni kell.

Nagyon köszi Kiskasza a segítséget, hogy végre hozzáértő eszetergályos vette kézbe a dolgot, hogy segítettél összerakni, bár a helyettem jobb kifejezés :blush: és Johnnynak is Thx a mai, és előre is a holnapi féktelenítést.Holnap első dolgom lesz telefonálni a futóműves embernek, hogy volna egy kis meló! :D Aztán remélem egy ideig ez az utolsó beállítás is lesz......

Link to comment
Megosztás:

Ma délután végre elkészült a gép.Legalább is össze van rakva.Minden klappol, semmi nem ér bele a sehova sem, de a féken még1t légteleníteni kell.

Nagyon köszi Kiskasza a segítséget, hogy végre hozzáértő eszetergályos vette kézbe a dolgot, hogy segítettél összerakni, bár a helyettem jobb kifejezés :D és Johnnynak is Thx a mai, és előre is a holnapi féktelenítést.Holnap első dolgom lesz telefonálni a futóműves embernek, hogy volna egy kis meló! ;) Aztán remélem egy ideig ez az utolsó beállítás is lesz......

Várom a tekinteted az első berep út után! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Helyzetjelentés:

-fék jó lesz, mondjuk ami volt, annál csak jobb lehet, bubi nincs benne

-2. sebességfokozat is meglett, egy minimális állítás kellett hozzá

-a benyakúton nagyon nézték a gépet, sztem keverik Demóéval! :D

Holnap futóműves, aztán már mehet is.......... :blush: ;)

Link to comment
Megosztás:

Helyzetjelentés:

-fék jó lesz, mondjuk ami volt, annál csak jobb lehet, bubi nincs benne

-2. sebességfokozat is meglett, egy minimális állítás kellett hozzá

-a benyakúton nagyon nézték a gépet, sztem keverik Demóéval! :lol:

Holnap futóműves, aztán már mehet is.......... ;) :lol:

Tököl? :D

Megnézném mit megy Demo ellen a gép... :blush:

Link to comment
Megosztás:

...a benyakúton nagyon nézték a gépet, sztem keverik Demóéval! :lol:...

Ilyen problémái Ferinek is voltak már, nem akarták neki elhinni, hogy az övé nem az a Corsa, amelyik gyorsulgatott Kecskeméten. :D

Még jó, hogy mindegyik piros. ;)

Tököl? :lol:

Megnézném mit megy Demo ellen a gép... :blush:

Egyre biztosabb, hogy fogok tudni menni, mert ma idáig jutottunk a Corsával! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen problémái Ferinek is voltak már, nem akarták neki elhinni, hogy az övé nem az a Corsa, amelyik gyorsulgatott Kecskeméten. :blush:

Tul. képpen amikor beültem, Johnny és én is elkezdtük magunkat bekötni, aztán mikor beröff a mocit, a két kutas srác elkezdett összedugott fejjel pusmogni, meg az egyik mutogatott felénk bőszen!Utána meg elindultunk.........gondolom a hang elárulta, hogy nem sok köze van a gépnek az 1.2S-hez! :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszer tényleg kellene egyet így hármasban kocsikázni. :blush:

De, ha akkor elkapnak a rendörök minket, akkor nagy fogásuk lesz... :D ;) :lol:

Hátt, engem még csakcsak elkapnak, de benneteket kötve hiszem! :lol: Ha mégis, akkor egy darabig feküdhetünk az aszfalton..... :lol: :lol: Édeshármasban....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.