Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Voltam délelött Ferinél hebrákolni,folytószeleppoti kuka!Nincs neki bontott,szal új kell majd!

Én is beszéltem vele és felhomályosítottam, hogy a poti nam folyamatosan szabályozza az ellenállást, hanem csak 3 állása van.

1. minimum= alapjárat (ert a mikrokapcsoló állítja)

2. közép= amikor már kicsit áll az ember a gázon (amikor a mikrokapcsoló kikapcsol)

3. maximum= padlógáz

Remélem ezt így mérték és nem ellenállást.

Ha a 3 fokozatot kapcsolja, akkor jó a kapcsoló.

Általában a min. állás szokott tönkremenni, mint egyszer nekem is. Olyankor nincs normális alapjárat, hanem kicsit ugrál és néha meg is áll. Na ilyenkor szokta minenki az alapjárati mocit pucolni, aztán meg csodálkozni, hogy utána még mindig rossz. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én is beszéltem vele és felhomályosítottam, hogy a poti nam folyamatosan szabályozza az ellenállást, hanem csak 3 állása van.

1. minimum= alapjárat (ert a mikrokapcsoló állítja)

2. közép= amikor már kicsit áll az ember a gázon (amikor a mikrokapcsoló kikapcsol)

3. maximum= padlógáz

Ez nem adott semilyen jelet.Se ellenállást, semmit..........PEdig Udi végig mért vagy 5db-ot.De asszem az egyiknek volt egy végállásos jele......

Link to comment
Megosztás:

Nem kicsit lett kikopasztva,de remélem rendessen megcsináljátok most,nem kell többet kiszedni semmit! :D

Tessék mindent felújítva berkani(önindító,generátor stb),ha kell megyünk segíteni Losival! :blush:

Amúgy megmondom őszintén,poti ide-oda,akkor sem jár szépen Feri mocija alapjáraton hidegen.Egyenetlenek tűnik,van ott még valami gebasz szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Nem kicsit lett kikopasztva,de remélem rendessen megcsináljátok most,nem kell többet kiszedni semmit! :D

Tessék mindent felújítva berkani(önindító,generátor stb),ha kell megyünk segíteni Losival! :blush:

Amúgy megmondom őszintén,poti ide-oda,akkor sem jár szépen Feri mocija alapjáraton hidegen.Egyenetlenek tűnik,van ott még valami gebasz szerintem.

Szerintem az alapjárati léptetö lehet, mert az szabályozza a hidegindítást is. Ott már minden át lett nézve, csak az nem.

Link to comment
Megosztás:

:blush:

Nos méricskéltem, méricskéltem ...

De a potim tényleg szar, amit Demóbá adott fojtószelepházat azon van alpjárati poti és azt elkezdtem méricskélni azzal ######án tudtam mindent mérni az tuti.

Az enyémet ahoz képest nem lehet mérni mert teljesen szakadt állapotot mutat, holnap rendelek egy újat aztán meglátjuk hogy mi lessz...

Alapjárati motorom az van tuti állapotú azt még majd megvizuálom de remélem hogy poti csereután jólessz a járat.

Ha nem akkor nemtom mi lessz irgum burgum :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P ;)

Ma egyébként tök jó élményben volt részünk; egy moci aztszem yamaha R1 állt előttem lámpáknál és turáztatta a gépét én meg figyelem az eseményeket és egyszer csak azom kapom magam hogy padlógázon járatom corsát ;)

A srác elismerően integetett hátra a hang hallatán mert kicsit tulszárnyaltam az ővét :P

Aztán kicsit gyorsultunk és nem nagyon maradtam le tőle szóval oljan jóóóó érzés öntötte el corsás libidómat :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.