Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Én is nagyon kíváncsi vagyok, csak már készen lenne... :blush:

Már nagyon mennék vele. De remélem Feri eljön a héten és akkor meglesz a motiváció, ami mostanában kicsit hiányzik.

Jó lett az Ő gépe is.Frankón kitörpöltétek, hogy mi a jó.Lassan a CS.-n lehetne egy képtár, hogy mit keltettél életre.......Itt a Corsám, a tiéd, Ferié, Vanyeké, a Tigra............

Szóval szerintem.. :D

Link to comment
Megosztás:

Hell :blush:

Bocsi hogy ma nem ugrottam le hozzád Demó:lol:

De tegnap kicsit megfáradtam este és ma nemsokat ért az életem :D

A héten tényleg legurulok hozzád ha másnem 15.-én ha akkor esetleg ráérsz ;)

Corsa ügyben nemtok új fejleményt mondani; igazándiból ki kellene takarítani és kész ill várom a spriccfejeket meg nyomásszabályzót rakok még be meg van itt még valami... :lol: de az titok :lol:

Link to comment
Megosztás:

.....Corsa ügyben nemtok új fejleményt mondani; igazándiból ki kellene takarítani és kész ill várom a spriccfejeket meg nyomásszabályzót rakok még be meg van itt még valami... :lol: de az titok ;)

Ne okosíts túl sokat, a végén még gyorsabb leszel, mint én... :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Ha már mindenki megy Hajósra akkor én sem maradhatok ki....:D Tegnap volt Mor16V nálunk de sajnos technikai okok miatt nem jött létre a találkozó, pedig megnéztem volna azt a ford.szám jel problémát. 15-e nekem is jó lenne akkor ráérek.

J0hnny!

Lehet, hogy 2 autóval kellene menni... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ha 15.-én mész én beülnék hátulra!Kellene egy jobbos külső féltengelycsukló Petitől! :blush:

Hát nemakarok pofátlan lenni de bizonyos terhelés után már nem jó a járat :D

Ha esetleg következőket tod nyujtani; 178cm magas , szőkésbarna ill fekete haj, 90mellbőség, hosszú formás combocskák és kb 55 kg akkor akár beülhetsz hátra bizonyos célból ... ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Ebként vizsgálgattam a féket, mikor szétszedtem a Corsán, és nekem olybá tűnt, hogy gyakorlatilag azért nem volt normális fékem elöl, mert a tárcsának csak az egyik oldala fogott.Tehát a belső része érintetlen.Gondolom a nem megfelelő agymegmunkálás miatt az egész keresztbe feszült, mikor dolgozott a munkahenger.

Szal erre is oda kell figyelni, mikor projektel az ember. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ebként vizsgálgattam a féket, mikor szétszedtem a Corsán, és nekem olybá tűnt, hogy gyakorlatilag azért nem volt normális fékem elöl, mert a tárcsának csak az egyik oldala fogott.Tehát a belső része érintetlen.Gondolom a nem megfelelő agymegmunkálás miatt az egész keresztbe feszült, mikor dolgozott a munkahenger.

Szal erre is oda kell figyelni, mikor projektel az ember. :blush:

Mondtam, hogy le kell szedni belöle. Már mikor össze akartad rakni és nem passzolt, akkor mondtam, hogy nem lesz így jó.

Szerintem, ha normálisan megcsinálod az agyakat, akkor ezek a fékek is sokkal jobbak lesznek.

Úgy, hogy le van szedve a kerékagy felülete méretre, eddig mindig jó volt. Nálam, Vanyeknál, a Tigránál és Farinél is passzolt.

Link to comment
Megosztás:

Mondtam, hogy le kell szedni belöle. Már mikor össze akartad rakni és nem passzolt, akkor mondtam, hogy nem lesz így jó.

Szerintem, ha normálisan megcsinálod az agyakat, akkor ezek a fékek is sokkal jobbak lesznek.

Úgy, hogy le van szedve a kerékagy felülete méretre, eddig mindig jó volt. Nálam, Vanyeknál, a Tigránál és Farinél is passzolt.

A puding próbája az evés.Mellesleg Feri is mondta, hogy a féke nem 100-as...............

Link to comment
Megosztás:

Neked már akkor is jó volt, mikor a kicsi volt rajta.Igaz, akkor még nem is voltak meghackelve a külső csuklóid.........

Mindegy, nekem is kis csuklós lesz a következö, akkor nem kell szórakozni a csapágyakkal és az agyakkal.

Ezek a tengelyek meg majd várnak valami komolyabb bevetésre... :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Mindegy, nekem is kis csuklós lesz a következö, akkor nem kell szórakozni a csapágyakkal és az agyakkal.

Ezek a tengelyek meg majd várnak valami komolyabb bevetésre... :blush: :D

Kérdés, hogy a kis csuklós megoldás meddig lesz életképes az XE nyomatéka, és a gyorsulásos igénybevétel mellett.....

Link to comment
Megosztás:

Ma délután ki lett takaritva benzinrendszerem/járatva lett tisztitó adalékkal zárt rendszerben/.

Mindezek után ki kellett próbálnom hogy mi lett vele :lol:

M5 autópálya elkerülő szakasz, soldvadkerti résznél fel Polúsnál ki.

Szóval már a felhajtó szakaszon kigyorsitás akkor már gyorsítósávban leugrottam egy két gépet, de ami ezután jőtt az maga a beszarás , 180-190 szinte nem érzed a tempot hogy mekkora egyszer csak elém kerül valami Bmw, nem ügy hip-hop megvan nem is erősködik aztán kis idő mulva ott megy elöttem a belsőben egy Lexus gs 430 vagy valami japán csoda 190 körül döcög :blush: aztán meguntam rávillantottam kicsit gyorsitott a srác/öreg/ :D de kb 5 mp után 210 környékén újra rávillantotam , :lol: hogy igaz az enyém kisebb de fürgébb ;) lehuzodott és agyneki :P szóval nem probálkozott látta hogy ez egy marha :P fenomenális érzés volt remegtek kis lábikáim :lol:

Ez volt az első "jó utas " szóval nem városi utam a géppel és nagyon jóóóóóóóóóó

Egyenes futás , váltó, minden okkkk

Szóval kész vok :lol:

Link to comment
Megosztás:

rávillantottam kicsit gyorsitott a srác/öreg/ :blush: de kb 5 mp után 210 környékén újra rávillantotam , :lol: hogy igaz az enyém kisebb de fürgébb :D lehuzodott és agyneki :P szóval nem probálkozott látta hogy ez egy marha :P fenomenális érzés volt remegtek kis lábikáim :lol:

Ez volt az első "jó utas " szóval nem városi utam a géppel és nagyon jóóóóóóóóóó

Egyenes futás , váltó, minden okkkk

Hátt bázz, te is vagy annyira agyhalott, mint Demó! ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.