Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

:huh: :lol: :lol: :lol: :D ;) :) :P :angry: :D :D :D :D :D :P :wub: :wub: :wub:

Szóval tényleg baró a járat... :unsure:

Mondhatnám beszar......ás

Új dimenzió nyilt számora kis géppel. Nemgondoltam volna hogy ilyen agrsszív barom kisotó lessz belőle. Volt már pár jó gépem ami hasomónszörű volt erőben de súly ugye az is volt, szóval azok sem voltak pitik de EZ az igazi kis örömautó, vagy mondhatni kis adrenalin bajnok.

Szóvak kész vok. Mondhatni ezzel egy autózás majdhogynem jobb mint egy dugás :P /remélem csajom nem olvasgat itt/

Nos mégegyszer ezer köszönet minden segítőnek

Link to comment
Megosztás:

Direktbe rendelted vagy a marótin keresztül? Mennyibe volt cakkpakk?

Üdv!

Matótiból rendeltem, kb 2 hónap volt mire megjött de nem egy nagy szám ezt aláfogja támasztani szerintem Losi is mert épp Ő vizuálja be a könyvet.

Ha Demó eddigi tapasztalataiból írna egy könyvet szerintem sokkal többet érne mint ez.

A könyv és a szállitási költség egyben; 13250.- ft volt.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Matótiból rendeltem, kb 2 hónap volt mire megjött de nem egy nagy szám ezt aláfogja támasztani szerintem Losi is mert épp Ő vizuálja be a könyvet.

Ha Demó eddigi tapasztalataiból írna egy könyvet szerintem sokkal többet érne mint ez.

A könyv és a szállitási költség egyben; 13250.- ft volt.

Az nemkevés, ellenben a 2 hónap sok. Nekem is jön még egy tavalyi rendelésem. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Matótiból rendeltem, kb 2 hónap volt mire megjött de nem egy nagy szám ezt aláfogja támasztani szerintem Losi is mert épp Ő vizuálja be a könyvet.

Ha Demó eddigi tapasztalataiból írna egy könyvet szerintem sokkal többet érne mint ez.

A könyv és a szállitási költség egyben; 13250.- ft volt.

Szerintem inkább a Corsáról toljál még pár képet a lökösökkel, stb... :huh:

Na meg pár élménybeszámolót, ha már nekem egyelöre még nem lesz... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább a Corsáról toljál még pár képet a lökösökkel, stb... :lol:

Na meg pár élménybeszámolót, ha már nekem egyelöre még nem lesz... :unsure:

Az a durva, hogy kivülről semmi extra, szép gyári a gép a felniktől eltekintve, amik árulkodhatnak.Csak ugye a hangja............... :huh: Na az elárulja kapásból! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.