Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Valld be öszintén, hogy puding vagy. :unsure:

Nálam is nagyon lelóg a karter (ráadásul ez alu), de ez mindössze annyit jelent, hogy oda kell figyelni.

Te meg se próbáltad, úgy adtad el a felniket. :lol:

Néztél a gép alá, láttrad, hogy nem a lökhárító volt a legalacsonyabb pontja a dolognak.Mert utóbbi olyan 3-4cm-re volt a földtől....

Kb. egy gyalogbéka is lefejelte volna. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne,ha valamelyik már kész lenne,mert túl sok a nagyarcú péntek és szombat este a városban! :lol:

Nyugi, márciusban szerintem mindhárom Corsa készen lesz és akkor majd............ :lol: :lol: :D

Utánaérdeklödtem, engem mindenki le fog hagyni autópályán. :unsure:

A 3,94-es váltóval épphogycsak el fogom érni a 200-at.

De a srác szerint nagyon jó. ;)

Losi, kiderítetted már végre, hogy milyen váltó van a Corsádban? Már nagyon érdekelne. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Utánaérdeklödtem, engem mindenki le fog hagyni autópályán. :huh:

A 3,94-es váltóval épphogycsak el fogom érni a 200-at.

Mi lesz így az M5-ök levillogásával? :unsure:

Vagy majd beülsz valamelyikünkhöz, ha csapatunk Pével? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi lesz így az M5-ök levillogásával? :unsure:

Vagy majd beülsz valamelyikünkhöz, ha csapatunk Pével? :lol: :huh: :lol:

Azzal nálam úgyse lenne semmi, mert F20-al max 240-et lehetne menni és akkor már 7000 fölött pörögne a motor.

De inkább arra gyúrj, hogy, 200-ig nehogy gyorsabb legyek, mint te. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na azért nálad egyszerübb, mint egy szívónál.

De ezért a jó kis C20XE legalább bírja is a terhelést! :lol:

Hát az biztos hogy ezért (is) volt nagyon nagy előrelépés a LET.

Nagyon könnyen lehet dobálózni a pacikkal, csak kérdés hogy mi meddig bírja... :unsure:

Szerintem a 4x4 gond nélkül bemenne 13 alá, csak kérdés hogy hányszor... :huh: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát az biztos hogy ezért (is) volt nagyon nagy előrelépés a LET.

Nagyon könnyen lehet dobálózni a pacikkal, csak kérdés hogy mi meddig bírja... :unsure:

Szerintem a 4x4 gond nélkül bemenne 13 alá, csak kérdés hogy hányszor... :huh: :lol: :lol:

Majd megyünk párat Tökölön, vagy Lacházán. :lol:

Kár, hogy nem mentünk eddig...

Akkor már hozzászokhattál volna az érzéshez. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor már hozzászokhattál volna az érzéshez. :lol: :lol:

Azért a pályanap nem volt gyenge... :huh:

Ismét köszönet hogy vittél pár körre... :unsure:

De ha rajta lesz a DBilas a Corsán, akkor stipi-stopi megint egy fél órás kocsikázás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért a pályanap nem volt gyenge... :huh:

Ismét köszönet hogy vittél pár körre... :unsure:

De ha rajta lesz a DBilas a Corsán, akkor stipi-stopi megint egy fél órás kocsikázás. :lol:

Nincs mit!

A DBilast még meg kell beszélni a Pével, de már puhítom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Abban azért lenne fantázia...

180 paci 820 kiló... :unsure:

Az már majdnem olyan, mint egy gyári 4x4 Calibra feelingre... :huh: :lol: :lol:

Nem lesz az 800 kiló! :lol:

Nekem azért nem jön be a gyári Cali turbó feeling, mert túl sokáig tart, mire felépíti a nyomást.

3000 alatt teljesen halott a motor. Ezzel ellentétben a Corsám azért már 1500-ról elég jól húz! ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem azért nem jön be a gyári Cali turbó feeling, mert túl sokáig tart, mire felépíti a nyomást.

3000 alatt teljesen halott a motor. Ezzel ellentétben a Corsám azért már 1500-ról elég jól húz! ;) :D

De az úgy feeling. Amikor betölt a turbó és érzed az erőt meg a nyomatékot. :lol: :lol: Meg hallod a hangot... :lol:

Na majd meglátjuk a phase 3mal mit tud... :huh: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szerelőhöz járni sürün! :huh:

Pff, szerelő... :lol:

Azért vigyázok rá, remélem meg tudok maradni egy olyan ésszerű szinten, hogy ne csak a véletelnen múljon hogy szerelni kell-e. Persze tudom hogy egy turbónál ezt a faktort szinte lehetetlen 0-ra csökkenteni... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

undefined

undefined

undefined

undefined

Nos így áll jelen pill a corsa, ha minden jól megy akkor holnap beugrik a motor és ha Demó is úgy akarja akkor talán hétvégén inditás :unsure: :huh:

További képekkel is dokumentáltam az eseményeket hátha van még valaki aki ekkora corsába vágja a bicskáját :lol:

Üdv ! :D

Jóó kis projekt az ilyen! ;) :lol: Sok vele a szívás, de amilyen élményt nyújt, az vadállat.......... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.