Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Szívesen szponzorálok egy c20ne vezérlővel Losi-barátom :D

Ha ezen múlik a corsa dicsőség meghát persze nem lenne rossz Demó egyeduralmát sem megszorongatni :huh: :unsure: ;) :lol:

Sztem ha rendben lesz, akkor nem lesz rosszabb vagyis sokkal rosszab az én 12X lovacskám sem.Amúgy asszem a síma 20NE is 115LE-s volt.Csak tettek bele egy lambdát, és katalizátort, aztán lett belőle C20NE.S, ez az egész a 20SEH (130LE) lebutított változata.Ha jól emléxem.......

Azért Thx.

Majd jóól bepipulok, és rakok egy V6-ot a Corsába! :lol: Aztán érjetek utol! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Komoly C20LET A Corsa Szlovén módra.

Csak kár, hogy a fékere nem helyezett akkora hangsúlyt.

Ez pedig szintén elég jó lehet!

B Corsa C20LET 4x4

Az a fekete Corsa A tényleg szép kis jószág lett, bár pl. nem értem, miért kellett akkorát szélesíteni elöl a kasztnin.Leht, hogy Corsa B cuccokkal rakták össze?Mondjuk elég necces az első lengőkar teljes leheggesztése, mert egy talpas cserénél lehet 1000rel ügyülni.......Meg amit néztem még, a hűtő jobb első felső csöve.Az a toldás, ha nem elég rugalmas, nos..........Meg hajlítottak a cooleren? :unsure:

A 4X4-es meg nem kispályás meló lehetett, az biztos.De viszont az 100, hogy így fejjel lefelé hatékonyan lehet melózni! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap beszégettem Kiskaszával, és mondta, hogy rendet rakott a motorok között.Találtam C14SE-t, C16SE-t, X20SEH-t v. kettőt.......Mondtam is neki, hogy ha tudom, hogy van SEH motorja, biztos nem molyoltam volna 20NE-vel.......... :unsure:

Hell!

Igaz nem fórum téma; Köszönöm szépen a fütyülőst, ha van időd majd nézz be hozzánk igaz holnap azaz pénteken kint vok. szombat az már jó!

:huh:

Link to comment
Megosztás:

Hell!

Igaz nem fórum téma; Köszönöm szépen a fütyülőst, ha van időd majd nézz be hozzánk igaz holnap azaz pénteken kint vok. szombat az már jó!

:unsure:

Nagyon szívesen, sajnálom, hogy nem taliztunk.De Eleknek jól áll a kis 1.5D.Lehet, inkább a Golfot kellene piacra dobni! :huh:

Szaszával is beszéltem, azt mondta, hogy ha tényleg makulátlan a kis vas amit hoztok, akkor kell neki a kasztni.........

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Igen.Elég necces lett volna ezzel a beállítással egyáltalán elhagyni a tábor területét......nemhogy közlekedni. :unsure:

Valld be öszintén, hogy puding vagy. :huh:

Nálam is nagyon lelóg a karter (ráadásul ez alu), de ez mindössze annyit jelent, hogy oda kell figyelni.

Te meg se próbáltad, úgy adtad el a felniket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.