Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Úgy látom kezd egy kis házi-racing kialakulni :huh: de ez nem rossz ;) .

Az pont jó ha Petinek a verdája is kész lessz kb 1-2 hónap alatt mert akkor már elég széles utat kell keresnünk hogy a három GÉPSAS is eltudjon rugaszkodni egymás mellől de a végén csak egy maradhat! :D

Na majd meglátjuk milyen alkotás születik ....

De Petit ismerve szzerintem kereshetek máris valami C20let technikát mielőtt bedobnánk a mocit kis gépsasomba :lol:

Szóval frankó kis évnek nézünk elébe :lol:

Az enyémbe ; komolyra fordítva a szót szerintem ha nemjön közbe semmi akkor kb 2 héten belül kerülhet a moci aztán a többi már megy magától- Demó

El sem adom..ilyen partikból nem szeretnék kimaradni... :unsure: :lol:

Link to comment
Megosztás:

.........Eddig 180 volt a maxspeed limit, mert az a nyomtávszélesítő amim van, nem kb. addig hiteles.Utána nagyon berángatja a kormányt, szal fékezni kell.De ott még pl. nem kapcsolok 5.-et........... :unsure: Úgyhogy az még hátravan olyankor.......

Ha 180-at megy 4-ben, akkor nem is lehet olyan rövid a váltó, vagy nagyon sokat csal az órád.

Nekem az LCD-vel 4-ben 184-nél tiltés ezt egy 3,55-ös F20-al, valamint az XE 300-al többet pörög gyárilag.

Link to comment
Megosztás:

Ha 180-at megy 4-ben, akkor nem is lehet olyan rövid a váltó, vagy nagyon sokat csal az órád.

Nekem az LCD-vel 4-ben 184-nél tiltés ezt egy 3,55-ös F20-al, valamint az XE 300-al többet pörög gyárilag.

Erősen a piros felé hajlott már a ford.számom, és utána néztem az órára, 180-ról indult visszafelé.Egyébként az 1-2-3 rövid, a 4-5 már határozottan hosszú.Ezt sikerült a rövid tesztutak alatt is kipróbáznom......... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A váltótól függ.Ha WR, akkor shímánnn! :lol: :lol: :lol: Ha CR, akkor 160km/h a vége, akár XE, akár NE! :D :unsure: ;)

Most már igazán rávehetnéd magad, hogy megnézd, hogy milen F16 Van a Corsádban. Nekem most a Vectrában is F16 van és az is C355. Nekem pedig olyan érzésem van, mintha kicsit rövidebb lenne, mint az F20. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Most már igazán rávehetnéd magad, hogy megnézd, hogy milen F16 Van a Corsádban. Nekem most a Vectrában is F16 van és az is C355. Nekem pedig olyan érzésem van, mintha kicsit rövidebb lenne, mint az F20. :unsure:

Amint meglátogatom, megnézem.Egyenlőre költségtakarékosság van, szal januárban áll a dolog.........

Link to comment
Megosztás:

Ha nyáron lesz a "teszt" akkor tudok 2 db MR. Dyno-t + 2 db videokamerát is berakni ... :huh:

Az nagyon jó lenne. :lol:

Addigra még azért lesz kicsit okosítva a gép, mert nem akarom, hogy még egyszer olyan szoros legyen a futam egy C20NE A Corsa ellen, mint Tökölön. Talán csak 2-3 tizeddel mentem jobbat töle. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

.......Keresünk v.mi elhagyott repteret! :lol:

Elhagyott reptérböl úgy is van elég sok a környéken. :unsure:

Viszont a kalocsai reptérhez lehet, hogy rudok szerezni kulcsot. Mondjuk nem tudom, hogy be szabad-e menni, de a zárat már ki tudnám nyitni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.