Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Ezek csak az én véleményeim,aztán annyit fogadsz meg belőle amennyit jónak tartasz vagy simán kapjam be! :)

Ó Don Jovanni! :) Hogy is mernék én ilyet mondani neked! :) Amúgy volt tesztelés, egyenlőre a futómű okés.Ékszíjat holnap veszek és csere, valamint időpont egyeztetés megvolt Bazsival, holnap dobja fel TECH1-re, aztán vallatás.

Amúgy megy mint az állat, fék megszokható, csak v.miért rohadtul kell taposni neki, hogy kóókeményen fogjon.A váltót pedig kicsit szögletesen kell kapcsolni, és akkor nem akad szét.De megoldás folyamatban lesz.

Viszont hazafelé a TESCO felöl be a Jókaira nyomultam egyet egy fehér GSi lökhárítós Astrával.Nem tudom mi volt benne, de lelépett.Na jó,partyban voltunk, de beengedtem.Egy dögös szőke muff volt a pilota. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Óóóó és otthon volt revans? :lol:

Még nem.

Amúgy Kiskasza is ment a géppel.Nagyon tetszett neki.Rögtön le is állt versenyezni v.mi vwpólóval........

Az eredmény nem volt kétséges, de remegő lábakkal szállt k a gépből.Azt mondta, hogy ez qvafaxa! :)

Pedig ebben 8db szeleppel kevesebb is van, mint az övében lesz! :) Abból hogy száll majd ki........... :)

Link to comment
Megosztás:

Megvolt ma a kikérdezés.Kicsit nehezebben jött össze a dolog mint gondoltam, mert a TECH szerint aqz én gépem 20NE, ami végül fdi a valóságot, de csak elvi síkon.

Mind1, a lényeg hogy amint haza értem, kicserélem a légtömegmérőt.Mert annak volt tárolt hibakódja.Aztán "meglássuk". :lol:

Meg volt még a főtengelyjeladónak is, de a szakik szerint ez csak téverdés lehet, mert ha az lenne a bibis, akkor baxna beindulni a kis szörnyeteg.

Viszont az ingadozó alapjáratnak hála ma a Hullám vendéglőnél a lámpánál állva azt hitte a belsőben álló emberke, hogy versenyezni akarok, pedig igen, és visszabrümmögött, hogy jöhet a mehet.V.mi Nissan Primera volt.Start után vagy meggondolta magát, vagy nemtudom, de nagyon gyorsan lemaradt! :)

Link to comment
Megosztás:

Megvolt ma a kikérdezés.Kicsit nehezebben jött össze a dolog mint gondoltam, mert a TECH szerint aqz én gépem 20NE, ami végül fdi a valóságot, de csak elvi síkon.

Mind1, a lényeg hogy amint haza értem, kicserélem a légtömegmérőt.Mert annak volt tárolt hibakódja.Aztán "meglássuk". :)

Meg volt még a főtengelyjeladónak is, de a szakik szerint ez csak téverdés lehet, mert ha az lenne a bibis, akkor baxna beindulni a kis szörnyeteg.

Viszont az ingadozó alapjáratnak hála ma a Hullám vendéglőnél a lámpánál állva azt hitte a belsőben álló emberke, hogy versenyezni akarok, pedig igen, és visszabrümmögött, hogy jöhet a mehet.V.mi Nissan Primera volt.Start után vagy meggondolta magát, vagy nemtudom, de nagyon gyorsan lemaradt! :)

A reggeli sms után jót mosolyogtam,az járt a fejemben: UGYE MEGMONDAT? :lol:

A nissan-os mit gondolt? :) Mit hitt? Mi ez? Sportveztengely? :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg szét kell szednem az egész elsö futómüvet, mert szerintem valami nem 100-as ott. :lol:

Egyre ikább úgy érzem, hogy visszarakom a gyári motort és amíg nem lesz másik kasztni, addig megcsinálom az erösített futómüalkatrészeket és a többi apróságot. Aztán tavaszig meg készen kellene lennie a másik Corsának is. :)

Mor meg eszembe juttatta, hogy azok, akiket eddig lenyomtam, azok mind le fognak elözni, ha visszrakom az 1.4-et. :)

Link to comment
Megosztás:

A reggeli sms után jót mosolyogtam,az járt a fejemben: UGYE MEGMONDTAM? :lol:

A nissan-os mit gondolt? :) Mit hitt? Mi ez? Sportveztengely? :)

Nem tudom mit gondolt, de sztem már mikor 2.-ba raktam, feladta.A különbség szemmel láthatóvolt.Nemkicsit.

Tegnap meg kicseréltem este a légtömegmérőt.Határozottan jobb lett.Mitöbb, meggyógyult a gépsas.Minjá mejek, aztán csapok vele egy karikát, hogy megnézzem a menet közbeni változást.

Link to comment
Megosztás:

Tesztkör megvolt.Ég és föld a különbség.Nagyon megy a gép.............. :) :)

Azért nyugtass meg, hogy az enyém még jobban megy! :lol: :) :)

Akkor valamikor a hét végén össze kellene ereszteni a két Corsát. :D

Mondjuk addig is lesz még meló az enyémmel is, mert holnap kapom az új talpasokat és kormánygömbfejeket, valamint kipróbálom, hátha rövidebb a másik tolórúd, mert ami most van benne, az elvileg a másik oldalról van.

Link to comment
Megosztás:

Azért nyugtass meg, hogy az enyém még jobban megy! :lol: :) :)

Akkor valamikor a hét végén össze kellene ereszteni a két Corsát. :)

Mondjuk addig is lesz még meló az enyémmel is, mert holnap kapom az új talpasokat és kormánygömbfejeket, valamint kipróbálom, hátha rövidebb a másik tolórúd, mert ami most van benne, az elvileg a másik oldalról van.

Én holnap visszarakom Tomihoz a garázsba, aztán kiszedem az agyakat, elviszem v.mi hozzáértőhöz, hogy csinálja meg normálisan, mert addig nem tudom rárakni a 256-os nyergeket.Mert az bizony erősen kell rá.

Meg addig jó lenne szerválni 22-es főfkhengert is........... meg ilyenek.

Egyenlőre készülünk a szezonra.. :)

Link to comment
Megosztás:

Én holnap visszarakom Tomihoz a garázsba, aztán kiszedem az agyakat, elviszem v.mi hozzáértőhöz, hogy csinálja meg normálisan, mert addig nem tudom rárakni a 256-os nyergeket.Mert az bizony erősen kell rá.

Meg addig jó lenne szerválni 22-es főfkhengert is........... meg ilyenek.

Egyenlőre készülünk a szezonra.. :)

Valahogy mindig úgy intézed, hogy ne tudjam megnézni, hogy mit tud a vasad. :lol: lehet, hogy már nincs is meg...? :) :) :)

A fékekröl pedig csak annyit, hogy ezek ugyanazért nem jók, amiért a 256-osak se passzolnak. Feszülnek és azért nem fog. Kell csinálni másik kerékagyakat és akkor meg lehetne egyböl úgy csinálni, mint az enyémek. Akkor nem kell majd még a nyár folyamán még egyszer új kerékagyakat csináltatni és az egészet szétszedni.

Link to comment
Megosztás:

Valahogy mindig úgy intézed, hogy ne tudjam megnézni, hogy mit tud a vasad. :lol: lehet, hogy már nincs is meg...? :) :) :)

A fékekröl pedig csak annyit, hogy ezek ugyanazért nem jók, amiért a 256-osak se passzolnak. Feszülnek és azért nem fog. Kell csinálni másik kerékagyakat és akkor meg lehetne egyböl úgy csinálni, mint az enyémek. Akkor nem kell majd még a nyár folyamán még egyszer új kerékagyakat csináltatni és az egészet szétszedni.

Megvan, sőőőt! :) Viszont a kerékagyakkal valszeg ezt fogom tenni........... Mert már csak 1X szeretném szétszedni, de akkor pl. kerékcsapágyakat is cserélni, szimeringet, miegymás.Aztán kb. nem is marad régi cucca a gépnek.Mert ezek még azok, amikkel megvettem.........

Meg írtam egy embernek is, hogy ha van jó állapotú váltórudazatmechanikája, akkor igazán bóótolhatnánk 1t, és az enyém pedig uninstall lesz.Mer' a harcostársaim folyton szétakasztották.Tudod ott, ahol meghackeltük.

Pl. nekem korektülműködött.De ezek a népek meg............. :D

Link to comment
Megosztás:

Meg írtam egy embernek is, hogy ha van jó állapotú váltórudazatmechanikája, akkor igazán bóótolhatnánk 1t, és az enyém pedig uninstall lesz.Mer' a harcostársaim folyton szétakasztották.Tudod ott, ahol meghackeltük.

Pl. nekem korektülműködött.De ezek a népek meg............. :lol:

Hátha én is ezzel járnék minden nap megszoknám :) ,de komolyan mondom ehhez képest az UAZ váltója egy svájci óra! :) Arra kell gondolni,hogy ha kiskörúton egy láva arcút leakarsz majd gyorsulni,ne a váltó akadása miatt legyen gond! :)

Link to comment
Megosztás:

Mindenki emiatt fogja legyorsulni. :)

Losi, szét ne merd szedni a Corsát hétvégéig! :lol: :)

Ma kicseréltem a tolórudat, de ezek szerint mindkét oldalon ugyanolyan hosszúak gyárilag.

Csak az én jobboldali rudam volt passzosra alakítva és szerintem emiatt is tört el. :)

Most viszont eléggé hátul van a kereken.

Ma megrendeltem a kemény szilenteket is, de mivel most rengeteg munkájuk van, ezért csak február végére lesznek készen. Nem baj, akkor addig adok magamnak idöt, hogy összerakjam a másikat. :)

Ma már megvettem hozzá az új talpasokat és kormánygömbfejeket is. Tulajdonképpen lassan már csak egy kasztni kellene. :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki, hogy jövö héttöl nálam ismét Corsa szerelés lesz.

Mivel megveszem Pétöl a Vectra 2000-et, ezért nem fog kelleni a Corsa mint hétköznapi autó.

Tehát most lesz kb. két hónapom arra, hogy darabjaira szedjem szét a Corsát, mindent rendberakjak, megerösítsek és ismét összerakjam.

Van már pár ötletem, hogy mi mindent akarok megváltoztatni, de a legtöbb úgy is spontán fog jönni.

Elöször is lecsiszolom róla az összes gittet, kíváncsi leszek, hogy hány kilót kentek már rá. :unsure:

Átépítem a gyári váltókulisszát Calibráéra, mert azzal sokkal szebben lehetne váltani, és akkor végre lenne elég hely a kocsi alatt is a kipufogónak. Kiszedem a motort is, mert 10000 km alatt rájöttem pár dologra, amit máshogy kellett volna csinálni.

Aztán, ha minden készen van, akkor az egész kocsi kap egy szép matt fekete festést. :huh:

Utána pedig a legtöbb cuccot "elfelejtem" visszarakni, mert mindenképp 800 kiló alá szeretném nyomni a súlyát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom kezd egy kis házi-racing kialakulni :unsure: de ez nem rossz :lol: .

Az pont jó ha Petinek a verdája is kész lessz kb 1-2 hónap alatt mert akkor már elég széles utat kell keresnünk hogy a három GÉPSAS is eltudjon rugaszkodni egymás mellől de a végén csak egy maradhat! :lol:

Na majd meglátjuk milyen alkotás születik ....

De Petit ismerve szzerintem kereshetek máris valami C20let technikát mielőtt bedobnánk a mocit kis gépsasomba :lol:

Szóval frankó kis évnek nézünk elébe :huh:

Az enyémbe ; komolyra fordítva a szót szerintem ha nemjön közbe semmi akkor kb 2 héten belül kerülhet a moci aztán a többi már megy magától- Demó

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom kezd egy kis házi-racing kialakulni :unsure: de ez nem rossz :lol: .

Az pont jó ha Petinek a verdája is kész lessz kb 1-2 hónap alatt mert akkor már elég széles utat kell keresnünk hogy a három GÉPSAS is eltudjon rugaszkodni egymás mellől de a végén csak egy maradhat! :lol:

Na majd meglátjuk milyen alkotás születik ....

De Petit ismerve szzerintem kereshetek máris valami C20let technikát mielőtt bedobnánk a mocit kis gépsasomba :lol:

Szóval frankó kis évnek nézünk elébe :huh:

Az enyémbe ; komolyra fordítva a szót szerintem ha nemjön közbe semmi akkor kb 2 héten belül kerülhet a moci aztán a többi már megy magától- Demó

Azért ahhoz eléggé fel kell kötni a gatyát, ha valaki meg akarja szorongatni a Demót.

Jól megy az a gépsárkány nagyon.

Link to comment
Megosztás:

Kiskaszáé is XE lesz, detto ugyanolyan kipuffrendszerrel, szal no para! :lol: Én meg majd jól megnézem őket hátulról, a -8szelepemmel! :huh: Mert őket valszeg nem érem utol, de engem sem tudnak annyira odakünn..........a zord forgalomban.......

Pedig bőszen próbálták, de esélytelenek voltak.Óriási feeling, hogy nem kell szénné pörgetni a mocikát, és úgy is húz mint a vaddisznó.Mondjuk pl. az F16CR-ben az 1-es piszokul rövid, szal tényleg arra jó, hogy ki lehet vele ugrani a lámpánál, aztán mikor eléri a fordulatot, váltok, és a mellettem lévő még akkor ér az 1s végére, én pedig már éppen 2-ben húzok tovább a nyomatékgörbe alján, és jobban gyorsulok, mint ő, akinek visszaesik a fordulata, és még csak elkezdi tolni a motor.Szal én meg már 3ban, és onnan a C20NE mocsokul megindul.........Eddig 180 volt a maxspeed limit, mert az a nyomtávszélesítő amim van, nem kb. addig hiteles.Utána nagyon berángatja a kormányt, szal fékezni kell.De ott még pl. nem kapcsolok 5.-et........... :unsure: Úgyhogy az még hátravan olyankor.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.