Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Hát akkor viszont a 0-100 7.8mp-t nem értem. :unsure:

;)

de tárgyilagosak vagytok :blink:

az adat egész pontosan így néz ki: 0-100 Km/h 7,876+*mp :P

egyébként tréfás az 1.2 motor,nedves,de havas úton is legalább 1 mp-el jobban gyorsul százra. és ez nem saccperkábés adat ;)

Link to comment
Megosztás:

szóval ez már annyira hétköznapi,hogy fel se kapjátok rá a fejeteket? :blink:

Hát láttunk már ilyet, az biztos. ;)

De nem értem hogy miért B Corsába teszi, annyira azért nem könnyű. Meg az A nagyságrendekkel szebb is. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

. Meg az A nagyságrendekkel szebb is. :unsure:

Keblemre! :blink: ;) ;)

Én meg kicseréztem a folytószeleppotit, és eleinte ugyanúgy játszott az alapjárattal, mint előtte.Nah, mondom irány az utca.Kicsit megkergettem, egy Audi elé is sikerült felmennem, aztán sztem nem értette, hogy miért nem tud tolni. :P ;) :lol: Aztán mikor visszalassítottam, már nem volt gond, szépen beállt olyan 950rpm környékére.Biztos el volt lustulva. :lol:

Aztán szétszedtem a jobb oldalát, lévén ott nem volt kihézagolva, bepászintottam a hézagolást.Természetesen elment a kormányközepem, de jelenleg nem érdekel.Műxik, nem ér bele semmibe, és kész.Majd ha elkészülnek a rendes féltengelyeim, akkor jobban belemélyedek a dolgok rejtelmeibe.

A fék.Nos, kicsit szedtem le a fékolajból mert érzésem szerint sok volt benne, és használható lett.Na jó, nem olyan brutális a lassulása pl. az Astrámhoz képest, de jobb.Meg lehet vele állni.

Úgyhogy a féltengelytest cseréig a verdát késznek nyilvánítom.

Link to comment
Megosztás:

szóval ez már annyira hétköznapi,hogy fel se kapjátok rá a fejeteket? :blink:

Nem, mert még nincs is kész neki. Mit gondoltok, kitöl vannak neki az infói? :unsure:

Januárban szeretné átépíteni, addig még biztosan lesz egy pár kérdése.

Már volt is nálam, hogy megnézze a féltengelyeket és a kerékagyakat.

Link to comment
Megosztás:

Nem, mert még nincs is kész neki. Mit gondoltok, kitöl vannak neki az infói? :unsure:

Januárban szeretné átépíteni, addig még biztosan lesz egy pár kérdése.

Már volt is nálam, hogy megnézze a féltengelyeket és a kerékagyakat.

Ha bejönne még egy átépítés, jelezném, hogy megérkezett a motortartó konzol, amire én is évszázadokat vadásztam.besz.áron a tiéd lehet. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én is összepakoltam fékimet a héten, szerencsére az esztergányos-bácsi most jól dolgozott mert készre szerelve a féket agy és társai összerakva minden passzentos lett. ;)

Ha minden igaz akkor jövőhéten megven a lakatolás is és akkor már nincs más hátra csak hóóó-ruukkkk.

;)

Ja és persze még kell egy két pacskert szabnom lemezből erősités gyanánt de az már nemsok meló, szal talán beindul a projekt :blink: :unsure: :P

Link to comment
Megosztás:

Az első sorokról a corsatunerek jutottak az eszembe! :unsure:

A sportautók szépek, gyorsak, de drágák, így sok esetben elérhetetlenek. Az ember elnézegeti őket, kicsit csurgatja a nyálát, aztán vesz valami dízelt és módfelett elégedett, mert jól fogyaszt. Pedig minden emberben él egy kisgyermek, aki irtózik a racionalitástól, tojik a fogyasztásra, és mindennél jobban szeret játszani.
Link to comment
Megosztás:

Zsír! Video? :unsure:

Hát olyat nem csináztam, de a rajtot elqrtam.De még így is megvolt a party, aztán 2-ben már volt tapadás, és ott elkezdtem a távot gyűjteni.3-ba kapcs.nál már sehol sem volt.A köv. lámpánál erősen méregette a gépemet, hogy mijafene' lehetez! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hát olyat nem csináztam, de a rajtot elqrtam.De még így is megvolt a party, aztán 2-ben már volt tapadás, és ott elkezdtem a távot gyűjteni.3-ba kapcs.nál már sehol sem volt.A köv. lámpánál erősen méregette a gépemet, hogy mijafene' lehetez! ;)

Esküszöm nyáron,ha jön Peti kecskemétre,szerzek egy tetőcsomagtartót és egy nagy festős falétrát és két festékes festőrucit.Beülünk az alázógépbe így,létrával a tetőn és alázunk! :unsure: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.