Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Diag csati bekötve, de nem volt rá szükség, mert Udi mester még előtte kiszűrte a hibát.A folytószelepház hátulján lévő potméter van kikpova, denemkicsit.Miután mechanikusan adagolta a jelet a gázrudzat mozgatásával szinkronban, kisímult a motor alapjárata, é brutálisan vette a fordulatot, nem volt fals bebuffogás.

Holnap mejek, és elkeserítem magam az autósboltban..........

De mostmár csak a fékek, és a normális féltengelyek kellenek, és ütőképes a verda.A fék még csak-csak, de a féltengely mindenféleképpen kell..........

Hát így.

Link to comment
Megosztás:

Ma lelkesen érdeklődtem poti után, és úgy tűnik, megint a Kullai Karesz vitte el a pálmát, 7900ft-os ajánlatával.De csak hétfőre lesz meg a dolog.Addig már tudok várni.

Megkérdeztem Tormásiéktól is, de ott a fiatalember nem mondott versenyképes árat.Vagyis amit mondott, abból éppen 3 ilyet tudnék venni. :unsure:

Addig meg pihi.......

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

Reméljük több meglepi nem lesz ebben a tréfaautóban... :unsure: ha mégis akkor megoldjuk. Sajnos lehetnek még hibaforrások ami csak a pillangószelep poti cseréje után fog igazából előjönni de erről még korai beszélni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

Reméljük több meglepi nem lesz ebben a tréfaautóban... :unsure: ha mégis akkor megoldjuk. Sajnos lehetnek még hibaforrások ami csak a pillangószelep poti cseréje után fog igazából előjönni de erről még korai beszélni. :blink:

Ne is mondj ilyeneket.Amúgy tegnap, mikor manuálisan adtad a potméterrel a jelet, hihetetlenül szép hangja lett az autónak úgy fordulaton, mint alapjáraton.

Hétfőn majd beszámolok a fejleményekről, bár elvileg csak délután jön meg a cucc, én meg éppen délutános leszek.Szal csak kedden délelőtt tudom beinstallálni a dolgot.

Link to comment
Megosztás:

Inkább a féken agyaljunk! :blink:

Mi a baj a fékeimmel? :unsure:

Diag csati bekötve, de nem volt rá szükség, mert Udi mester még előtte kiszűrte a hibát.A folytószelepház hátulján lévő potméter van kikpova, denemkicsit.Miután mechanikusan adagolta a jelet a gázrudzat mozgatásával szinkronban, kisímult a motor alapjárata, é brutálisan vette a fordulatot, nem volt fals bebuffogás.

Holnap mejek, és elkeserítem magam az autósboltban..........

De mostmár csak a fékek, és a normális féltengelyek kellenek, és ütőképes a verda.A fék még csak-csak, de a féltengely mindenféleképpen kell..........

Hát így.

Ha jól emlékszem már mondtam neked, hogy az lehet a hiba. Nem?

Link to comment
Megosztás:

Ez nem rossz, V12 Weber karbival. :blink:

Ennek nem kellene a fogyasztása. :unsure:

Nézted, hogy mennyi idő kell neki 1km megtételéhez? ;)

Amúgy tényleg mondtad, de amiket próbára kaptam, valszeg mind ezzel a hibával küzdöttek.tehát a poti belső rugója el volt kopva, és nem oda állt be, ahová kellett volna neki.Amúgy a pillangószelepet mozgató mechanika kopása, és a mindennek a lógása is okozhat gondot.De azt majd utána heckeltetem meg.Oxigén rlz....... ;)

Johnny, a fékeimhez meg először kell pééz, meg pééz, meg pééz, amiből megveszem a tárcsát+betétet, aztán ugye elhozom Demótól a nyergeket, amikhez megest csa pééz kell, aztán még kell szerválnom egy normális állapotban lévő 22-es munkahengert is ami nem ABS-s verdáról való, szóval erre még kicsit várni kell, mert idén iszonyat pénz ment el mind2 autóra.Úgy az Astrára, mint a Corsára.........

Link to comment
Megosztás:

Tudod,hogy várom már,hogy lejárjon a hitel a gépről? :blink: Na akkor nekem is megkezdődik a ráköltés! :unsure:

Veszel egy 2.0DTI Vekit? ;)

Amúgy megoldhatnám most is ezeket a kérdéseket, mert ha akarnám ,lenne rá keret, de itt a karácsony is.......

Szóval ez most nem a megfelelő pillanat ilyesmire..........

Link to comment
Megosztás:

Veszel egy 2.0DTI Vekit? :unsure:

Amúgy megoldhatnám most is ezeket a kérdéseket, mert ha akarnám ,lenne rá keret, de itt a karácsony is.......

Szóval ez most nem a megfelelő pillanat ilyesmire..........

Meg jön a tél is,szal a corsa egyenlőre garázsba kerül!

Nem veszek én mást,csak van már mit rendberakni a verdán.

Futómű,kasztni stb

Link to comment
Megosztás:

az egyik legjobb barátomé :blink:

semmi különleges nincs rajta,azon kívűl,hogy 94es,de valami hiiiihhettettttlenn pöpec állapotban van ;)

a 16os felnivel,meg az ültetéssel nagyon nagyot mutat ;)

Akkor már csak a költői kérdés marad, hogy mitől lett 12LET? :unsure: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.