Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Tökölön volt szerencsém kikapni egy C20NE A Corsától. :lol:

A gyereknek nagyon jó, 0,23 volt a reakcióideje, nekem pedig 0,57, ezzel már jelentös hátrányra tettem szert, ráadásul neki a rövid Kadett GSI F16 váltója volt. 200 méteren már jobb volt az idöm pár századdal, 400-on pedig már 25 századdal, de azt a hátrányt már nem tudtam ledolgozni, amit az elején szereztem.

Nagyon jól ment a Corsa, de tuti, hogy csináltak rajta valamit, mert egy gyári NE nem megy így.

Viszont a motort a 40-es zártszelvény nélkül rakta be, ezért "kicsit" ferdén állt benne. Viszont csukódott a motorházteteje. :lol:

Nálam még úgy, hogy kb 43 mm-t ültettem a gumibakon, úgy is necces.

Aztán elmeséltem neki, hogy mit csináljon, hogy normálisan álljon a motor. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha talizol vele, azt is kérdezd már meg légyszi, hogy mit okosítottak a motoron! :lol:

Ne is álmodj róla, hogy egy NE-vel legorsulsz. :lol:

Nem tudja ö se, de jobb idöket megy vele, mint egy másik A Corsa NE-vel, Lexmaul RAM-mal és nagy tengellyel. Egyébként Corsa Clubos a gyerek.

Különben is, ha 10-20 méterrel hosszabb a pája, akkor megelözöm. De ez ebben az esetben nem érdekes, mert ö ért elöbb célba.

Link to comment
Megosztás:

Ne is álmodj róla, hogy egy NE-vel legorsulsz. :lol:

Nem tudja ö se, de jobb idöket megy vele, mint egy másik A Corsa NE-vel, Lexmaul RAM-mal és nagy tengellyel. Egyébként Corsa Clubos a gyerek.

Különben is, ha 10-20 méterrel hosszabb a pája, akkor megelözöm. De ez ebben az esetben nem érdekes, mert ö ért elöbb célba.

5leteim, meg tippek,trükkök vannak, de jó lene ezt olyantól hallani, akinek már műxik.Lásd pl. agy, és tsai......

Igen csak úttörők vajunk a magunk módján......

Link to comment
Megosztás:

Fogadjunk, hogy narancssárga... :lol:

Haverom építette vagy két éve...aztán kb egy éve eladta...azóta ferde benne a moci amióta összerakták...de tény, hogy nagyon jót megy a kis Corsa...

nagytengely, befecsik, chip...ezek bizti, hogy benne vannak... :lol:

Nem, ez nem a Lacáé.

Egy világoskék, már majdnem olyasmi a színe, mint a Standox Silverstone Blue, nagylámpás A Corsa, régi GSI lökössel.

Link to comment
Megosztás:

Nem, ez nem a Lacáé.

Egy világoskék, már majdnem olyasmi a színe, mint a Standox Silverstone Blue, nagylámpás A Corsa, régi GSI lökössel.

ezt a színt ne emlegesd, mert nosztalgiám támad, csak nincs rá kedvem... :lol:

hasonló szín... standox azúrkékmetál... stb. ebből csak 1 árnyalat hiányzik...és lényegesen olcsóbb, és sokan tévesztik össze a másikkal. szép szín... f astán jól áll... A Corsán is biztos szép.

van róla kép? ... izé vagy máér dobtál róla valahova?

Link to comment
Megosztás:

Anyuka is kipróbálta ma a Corsát.Először csak úgy ment vele.Mondtam, hogy tapossa neki.Nem taposta.

Aztán elvittem egy kisebb körre, aminek a sikítás lett a vége, meg hogy szédül.Akkor visszalasítottam.

Ma megvolt egy ML Merga is.Le akart lépni.Nemsikerült.Pedig nagyon erőlködött.Aztán a köv. lámpánál már előre indult.Akkor is körbeautóztam. Viszont olyan, mnit ha picit csúszna a kuplungom.Vagy túl rövid a váltóm? :lol:

Corsázni jóóóó! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anyuka is kipróbálta ma a Corsát.Először csak úgy ment vele.Mondtam, hogy tapossa neki.Nem taposta.

Aztán elvittem egy kisebb körre, aminek a sikítás lett a vége, meg hogy szédül.Akkor visszalasítottam.

Ma megvolt egy ML Merga is.Le akart lépni.Nemsikerült.Pedig nagyon erőlködött.Aztán a köv. lámpánál már előre indult.Akkor is körbeautóztam. Viszont olyan, mnit ha picit csúszna a kuplungom.Vagy túl rövid a váltóm? :lol:

Corsázni jóóóó! :D

Szegény Timi!Eltudom képzelni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyobb csúcsok,tekert benyanyomás, dbilas,lexi vagy Weber, sperrrrrr...és brutálabb lesz mint gondolnád...

Valószínüleg Weber+nagyon durva tengelyek+sperr lesz belöle, mert akkor nem kell se növelt nyomás, se nagy csúcsok és még a motorkábelkötegem se éghet le, mert olyan nem lesz. :lol:

Mondjuk ha MOR mégis meggondolná magát a dBilassal kapcsolatban, akkor szerintem arra neveznék be.

Link to comment
Megosztás:

Valószínüleg Weber+nagyon durva tengelyek+sperr lesz belöle, mert akkor nem kell se növelt nyomás, se nagy csúcsok és még a motorkábelkötegem se éghet le, mert olyan nem lesz. :lol:

Mondjuk ha MOR mégis meggondolná magát a dBilassal kapcsolatban, akkor szerintem arra neveznék be.

Én biztos hogy a Webert választanám.A dbilas sokkal macerásabb és költségesebb is,pláne ha azt nézzük hogy íratni kell hozzá egy chipet ami 60tól indul.

Sperr kell mindenféle képpen.Így már verhető a turbó is :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.