Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Demo vajon berakta már az uj Star Trek anyagbol készült féltengelyeit? :D

Még nem egészen vannak benne, de már nemsokára...

Ma már lehet, hogy belepróbálom öket, de még váltót is kell cserélnem. Na meg még egy rakás más cucc is cserés.

Tegnap beraktam a Kadett 16V motortartóbakot és egyszercsak sokkal több hely lett a generátor és a nyúlvany között. :D

Végül is csak kell egy másik kasztni, és már mehet is az 1 hétig tartó átépítés! :lol: Simaliba............ :lol:

Azért turbót nem épít át senki egy hét alatt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Még nem egészen vannak benne, de már nemsokára...

Ma már lehet, hogy belepróbálom öket, de még váltót is kell cserélnem. Na meg még egy rakás más cucc is cserés.

Tegnap beraktam a Kadett 16V motortartóbakot és egyszercsak sokkal több hely lett a generátor és a nyúlvany között. :lol:

Azért turbót nem épít át senki egy hét alatt. :lol:

Akkor már nem ér bele kanyarban? :D

Link to comment
Megosztás:

S, 1.4Si! :D

Ha jól tudom, akkor neki van egy piros olajkájhája, egy piros 1.2-es és egy fekete 1.4i Joy, ami C14NZ, 60LE-s és nem Si.

Akkor már nem ér bele kanyarban? :lol:

Remélem nem fog már beleérni, mert ez a bak már gyárilag meg van támasztva hátulról, így nem nagyon mozdulhat már meg a nyúövány irányába.

Remélem szombatra elkészül, és akkor lehet, hogy megyünk Morral Tökölre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

egy fekete 1.4i Joy, ami C14NZ, 60LE-s és nem Si.

Ém úgy tudom, hogy Si volt izé, maradt.Mert most a barinője kapta meg a kisgépsast. :lol:

Amúgy pl. egy magadfajta emberkének sztem lazán megvan 1 hét alatt az átépítés.Ha csak azt csinálja. Mert én erre gondoltam...........

Link to comment
Megosztás:

Ém úgy tudom, hogy Si volt izé, maradt.Mert most a barinője kapta meg a kisgépsast. :lol:

Amit én abban a motortérben láttam, az egy központi injektoros C14NZ volt, az Si már majdnem ugyanúgy néz ki, mint az 1.6 GSI, illetve hasonlít pl. a C20NE-re is.

Amúgy pl. egy magadfajta emberkének sztem lazán megvan 1 hét alatt az átépítés.Ha csak azt csinálja. Mert én erre gondoltam...........

Igen, úgy készen lenne egy hét alatt, de azért dolgozni is kell néha. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg ma belefaragtam a Kadett 16V fékrásegítöt a 22-es föfékhengerrel, az új fékcsöveket, az új kerékcsapágyakat és kerékegyakat. Aztán este hét után még jött egy haver segíteni és nekiálltunk váltót cserélni. Most még van egy kis gond, ezért kell holnap szereznem két hosszú csavart, aztán elvileg megint kiengedhetem a Corsát az utakra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma végre összeállt a Corsa. :lol: 13 napot állt a féltengelyek miatt.

Kerékagyak, csapágyak, alátétek és féltengelyek gyönyörüen összeálltak.

Büszke vagyok magamra, mert jól számolgattam. :D

Viszont a jobb elsö kerekem kicsit érdekesen áll, mintha nem befelé dölne, ahogy szokott, hanem kifelé. :lol:

Holnap reggel szétszedem még egyszer és megnézem, hogy mi a baja.

Link to comment
Megosztás:

Viszont a jobb elsö kerekem kicsit érdekesen áll, mintha nem befelé dölne, ahogy szokott, hanem kifelé. :lol:

Holnap reggel szétszedem még egyszer és megnézem, hogy mi a baja.

Minden a helyére került vissza?Futóművesen lehet állítani a dőlést?Kormányközép?

Én meg megtaláltam, hogy valszeg mitől egyenetlen az alapjáratom, miután azt a bizonyos szenzort b.szogattam a folytószelepház mögött, és véletlenül hozzáértem a fő gyújtókábelhez.Megrázó élmény volt........ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Minden a helyére került vissza?Futóművesen lehet állítani a dőlést?Kormányközép?

Én meg megtaláltam, hogy valszeg mitől egyenetlen az alapjáratom, miután azt a bizonyos szenzort b.szogattam a folytószelepház mögött, és véletlenül hozzáértem a fő gyújtókábelhez.Megrázó élmény volt........ :lol:

Elvileg minden a helyén van, csak minden csavarnak kb 1 mm-rel nagyobb a lyuka, mint maga a csavar, tehát lehet, hogy nem a legjobb állásban szorítottam meg öket. Ráadásul azon az oldalon még a talpast se lazítottam le. Szerintem az a két nagy csavar lett rosszul meghúzva, amelyik a gólyaláb alján van. Futómüves ezzel se tudna mit csinálni. De különben a féltengelyek nagyon szépen passzolnak.

Most azon agyalok, hogy szerzek két hibátlan lengökart és odaadom Johnnynak, hogy erösítse meg öket. Az egyik már kezd kicsit puklisodni, nem tudom, hogy mitöl lehet, de ki lesz cserélve. Utána pedig futómüves.

Link to comment
Megosztás:

Talán mert nehezen viseli a 170LE-t! :lol:

Az ki van zárva. :D

Ez a lengökar erre a teljesítményra lett tervezve. :lol:

Épp most találtam egy német fórumon egy érdekes lengökarmegoldást A Corsára, ami tuti, hogy erösebb konstrukció, mint a gyári.

dscn1349mn3.jpg

dscn1351eh0.jpg

dscn1354uc8.jpg

http://img95.imageshack.us/img95/5540/dscn1356on0.jpg

http://img95.imageshack.us/img95/9895/dscn1352rg3.jpg

Tulajdonképpen építettek a Corsa alá egy bölcsöt egy elég masszív lengökarral.

Elég komoly futómü van a kocsi alatt, érdekelne, hogy milyen vezetni. De a mostaninál csak jobb lehet.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem, ha egyszer nélkülözni tudom a Corsát pár hónapra, akkor én is építenék egy ilyent. :lol:

jön a tél :D havat tolni ugysem fun autoval....nekem elhiheted egy isszonyat lusta diszno juzernek kellene eltuntetnie a havat a lakotelepen de néha én tologattam a géjesivel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen csuklókat hol lehet venni?

jön a tél :lol: havat tolni ugysem fun autoval....nekem elhiheted egy isszonyat lusta diszno juzernek kellene eltuntetnie a havat a lakotelepen de néha én tologattam a géjesivel :lol:

Akkor legalább nem kellene beépíteni az olajhütöt, mert jól hülne az olajteknön keresztül is. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.