Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Üdv!

Nos kb 10 perce csapattam haza kis donorkámmal :lol:

Piros 3a 1.2í a szörnyeteg 91 évj tutika nagyon:) 100.000 király magyar forintért vettem ...

Tehát nincs más hátra mint jövőhéten átiratás és aztán szívmütét :lol:

Van egy cartárs,aki piros 3 ajtóst keres, kb ilyen pénzért,ha véletelen látsz valahol szólj Losinak! :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nos kb 10 perce csapattam haza kis donorkámmal :lol:

Piros 3a 1.2í a szörnyeteg 91 évj tutika nagyon:) 100.000 király magyar forintért vettem ...

Tehát nincs más hátra mint jövőhéten átiratás és aztán szívmütét :lol:

Akkor ez királyság! :D Drakula!!! Ha tudok segíteni, szólj!

Link to comment
Megosztás:

Ma elhoztam Feritöl a fékrásegítöt, föfékhengert, Kadett 16V hátsóhídat és a Kadett 16V BC-t.

Nem bírtam ki és egyböl át kellett építenem a rásegítöt és a föfékhengert, hogy passzoljon a Corsába.

Ugyanolyan, mint az Astráé volt, tehát nem kellett semmit alakítanom, csak az adaptert és a rövidített kart kicserélni a két rásegítön. A Kadett föfékhengeren alul van a folytás a hátsó fékhez, a Corsáén viszont felül. Azt sem volt nehéz átépíteni, csak a két fékeröszabályzót ki kellet csavarni alulról és passzolt is a fölsö menetekbe. :lol:

A BC is fog passzolni, csak kicsit kell faragni az óra keretén.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg Demó!

Ha adott egy A corsa, mennyiért pakolsz össze nekem egy C20xe corsát mocistúl mindenestűl? Vagy esetleg a Tiedet ha meguntad...

Ha nem publikus jöhet püben is... :lol:

Aztakurva! :lol: :D :D

Emléxel Demó mit beszéltünk a garázsban Losinál? ;)

Majdnem fogadást kötöttünk,hogy Anti mikor jelentkezik be! ;)

Bocs Anti! :D

Link to comment
Megosztás:

Én fogadok veled hogy fél éven belül biztos nem fog :lol: :D

Én nem fogadnék a helyedben...

Egyébént meg csak egy árat kérdeztem...

A Corsanak meg nem kell pattognia... :D

Coupé...most akkor egy C20xe az nem megbízható :D

:D ;) ;)

Johnnny!

Remélem valaki nyert egy sört velem... :D Amíg meg jobb a GSI mint a Corsa, addig nem váltok... :P de második autónak elgondolkoztató... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg Demó!

Ha adott egy A corsa, mennyiért pakolsz össze nekem egy C20xe corsát mocistúl mindenestűl? Vagy esetleg a Tiedet ha meguntad...

Ha nem publikus jöhet püben is... :lol:

Ez attól függ, hogy mit kell nekem beszerezni és mit tudsz te adni.

Kell kupak, futómü, kipuff, nagy fék.

A többit összelegózom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aztakurva! :lol: :lol: :D

Emléxel Demó mit beszéltünk a garázsban Losinál? :D

Majdnem fogadást kötöttünk,hogy Anti mikor jelentkezik be! ;)

Bocs Anti! ;)

Majd szétdobjuk a zsét! :D Amúgy tegnap megnéztem Kiskasza Projekt zwo Corsa A-ját, hát nemsemmi gyári állapotban van.S, 1.4Si! :P Meg ha már nála voltam kértem kölcsönbe egy alapjáratit, aztán megnézem, hogy az enyémnek tényleg az-e a baja.Ha nem, lépünk tovább...............

Link to comment
Megosztás:

A Muha eladta a Kadettet a Gézának akinek a Sedan Turbós Astrája is van...A Muha Csabi csak kijár vele együtt, hogy mindkettővel részt tudjanak venni a versenyeken...

A Pirisi Csabinak volt a túrós Calija, azt adta el, és csinálták a turbós A corsat...ami szétcsavarodott az első versenyen... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.