Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Hát éppen ez a gond, hogy az enyém még meg sem akar csúszni.CSak szépen lassan megállok, mikor már tövig nyomtam a fékpedált.Szal v.mi nem stimmel.Megfordult már az is a fejemben, hogy nem-e lehet gond, hogy erősebb a motorból jövő vákumhatás, mint amire eredetileg tervezték a Corsa rásegítőjét, és az csinálja a fesztivált.Nem tudom.............. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát éppen ez a gond, hogy az enyém még meg sem akar csúszni.CSak szépen lassan megállok, mikor már tövig nyomtam a fékpedált.Szal v.mi nem stimmel.Megfordult már az is a fejemben, hogy nem-e lehet gond, hogy erősebb a motorból jövő vákumhatás, mint amire eredetileg tervezték a Corsa rásegítőjét, és az csinálja a fesztivált.Nem tudom.............. :lol:

Nekem is tökéletesen müködik a rásegítö, pedig még az is eredeti Corsa.

Mondjuk még mindig nagyobb, mint a tiéd.

Úgy néz ki, hogy felnik miatt elmarad a 288-as fék projekt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy na! :D Viszont mi legyen a felnikkel? Van ismid? Vagy felrakhatom árulni? Mert tényleg váltok 256-ra.

Hahóóóóó!

A kis felnik érdekelnek és elővásárlási jogot formálnék rá! :lol:

Holnap vagyis mindjárt indulok Rosenheimbe de szombaton megcsörgetlek aztán csapkodjuk egymás tenyerét okés! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha Demónak nem kell, akkor megdumáljuk! :lol:

Úgy néz ki, hogy benevezek egy garni 8 és 9x14-es :lol: RH Cup felnire gumistól, szóval most szerintem nem fog kelleni a Smoor.

Viszont nekem is beszélnem kellene Ferivel, mert kellene még pár dolog a Kadettból.

Föfékhenger+rásegítö, hátsóhíd, váltókulissza, esetleg a hibás BC is.

Link to comment
Megosztás:

Ma összeraktam az apraját is a kis villámnak, a fék is megszokható, bár próba képpen nyomva tartottam mikor beindítottam, és elég korektül elkezdett befelé sétálni a fékpedál, szal csak kelleni fog a féket is tuningolni, minden téren.

Menet közben nem volt semmi rendellenes hang, úgyhogy elvileg használható a Corsa.De remélem ugyanezt tudom mondani olyan 1000km múlva is........

Jah, hétfőn futóműves, szerdán pedig kipuffoshoz látogatok majd el.

Link to comment
Megosztás:

Ma összeraktam az apraját is a kis villámnak, a fék is megszokható, bár próba képpen nyomva tartottam mikor beindítottam, és elég korektül elkezdett befelé sétálni a fékpedál, szal csak kelleni fog a féket is tuningolni, minden téren.

Menet közben nem volt semmi rendellenes hang, úgyhogy elvileg használható a Corsa.De remélem ugyanezt tudom mondani olyan 1000km múlva is........

Jah, hétfőn futóműves, szerdán pedig kipuffoshoz látogatok majd el.

Ha szombaton hazajön Feri,vasárnap akár neki is eshetnénk a féknek!Ha gondolod! :lol:

Ma este azért hozd be a jószágot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha szombaton hazajön Feri,vasárnap akár neki is eshetnénk a féknek!Ha gondolod! :D

Ma este azért hozd be a jószágot! :lol:

A féket akkor akarom macerálni, ha megvan hozzá minden, meg a nagyobb rásegítő beépítéséhez szükséges minden infó, mert ott is kell majd faragni a dolgokon, meg hát ugye kell akkor egy 22-es főfékmunkahenger, rásegítőm még akad elfekvőben, meg hát 2db 256-os fékhez való féknyereg, 2db Brembo tárcsa, és 1 garn. Ferrodo betét is! :lol: Ezek meg majd csak később lesznek........mert most nincs hozzá elég "kedvem" :D

Link to comment
Megosztás:

Ennél vadabbul kellene mennie érzésem szerint, de aztán lehet, hogy csak..........mittomén! :D

Dezsőbe is tegyünk "rendes" :lol: motort? :lol:

Hm.... hm.... hm....

Én is szeretnék egy kört ha lehet:)

Ja és ha lehet akkor hozz már egy felnit ráprobálnám kisgépre.... hehehe

Link to comment
Megosztás:

Hm.... hm.... hm....

Én is szeretnék egy kört ha lehet:)

Ja és ha lehet akkor hozz már egy felnit ráprobálnám kisgépre.... hehehe

Megdumáljuk. :lol: Amúgy jól fog állni a kisgépeden, csak a hátulján majd olyan 3cm-t szélesíteni kell, hogy jól is nézzen ki, mert különben felül majd a peremre, meg az elejét kell hozzáültetni.Más nincs! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma megvolt a futóműállítás, aminek következtében javult az úttartás, de ki kell hézagolni a jobb oldali féltengelyt is, nincs mese.A féket meg lehet szokni, de inkább majd cserélem.Alapjáratot is rendbe kell hozni rajta, mert olykor elmegy.

Az autó pedig félelmetes.Előztem 1t, mert egy mögöttem jövő Passátos le akart lépni, lévén beszorultam egy cammogó kisteher mögött, de gyorsabban tudtam kilőni úgy, hogy 4.-ben volt a kisgép, aztán olyan jól lépett, hogy a kisteher előtt kénytelen voltam megelőzni még 2autót, ha már lendületben voltam :lol: . A Passátos persze beragadt a kisteher mögött.

Mindent összevetve nagyon jó, és félelmetesen gyors kisautóm lett, de nagyon észnél kell vele lenni.

Szal csak okosan.De ha v.ki ilyet akar építeni magának, csak javasolni tudom, mert óriási "felnőttmóka" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.