Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Viszont a srác az elsővideón nem valami jól nyomja az ideális íveket,bár lehet hogy az orrnehéz gépet nehezen lehetett a kanyarokban tartani!

Én meg azon csodálkoztam, hogy hogyan tud ilyen szépen menni vele a kanyarokban.

Mondjuk neki elöl 8, hátul 9x14-es kerekei vannak.

Link to comment
Megosztás:

Ha jó leszel, majd egyszer kipróbálhatod. :lol:

Nagy falat lenne az hirtelen nekem szerintem! 60Le után... :lol:

Engem az izgat,hogy az alulkormányozottságot hogyan lehet játékká alakítani! :D

Tökre tetszik,amikor Dezső egy körforgóban 60-nál elkezdi tolni az orrát és küzdeni kell vele! :D

Link to comment
Megosztás:

Annyit mondogatod b@szki,hogy megcsinálom,de segítesz a garázsfeljárot kivésni! :lol:

Ezen nem fog múlni! :lol:

Egyébként fejlemények vannak, mert ráhúztam a kerékagy csavarokra, és elértem azt, hogy nem ér bele sehova.Ergo, használható a gép, egyenlőre.De azért majd mejünk még vele párat.Aztán volt az az AC sivítás.Szal szegény AC felkapott minden, a tank alján évszázadok óta leledző koszt, és rendesen rá volt rakódva a szűrőbetétre.Egy kiadós féktisztítós takarítás megtette a hatását, ugyanis csönd van.

Az alapjárati ingadozás is kiküszöbölve, mert megkergettem a gépet, kihúzatgattam, így úgy tűnik, hogy rendben van.Ha nem is egyenletes, de megközelíti azt.Megy mint a szél, és nem torpan meg, ha váltok.

Viszont ami ultragáz, az a fék.Egyre inkább érik bennem a gondolat, hogy ezt a 236-os cuccot ledobom róla, és nagy rásegítővel,, 22-es munkahengerrel, és 256-os szettel rakom össze.

Mert ez a fék, nem fék.Az pedig kellene rá, mert majdnem sikerült oldalba vernem egy Lacettit, aki nem gondolta volna, hogy olyan hamar mellé fogok érni.Én meg azt, hogy meg is tudok állni.................

Link to comment
Megosztás:

Találtam egy videót, amit haverom régi Corsájáról készített az új tulaja. :D

http://videos.streetfire.net/video/bb45fe9...84c00da96e1.htm

jó a felni

amikor távolrol mutatják olyan mint egy golf :lol: :D

(para volt látni az a civicet felborulni a pályán....énis ettől féltem kecsón amikor oldalt volt az autó, hogy itt bizony borulás lesz)

jol hallom, hogy a boost beast 50 000 euro volt csak az ALAPANYAG?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

jol hallom, hogy a boost beast 50 000 euro volt csak az ALAPANYAG?? :lol:

Akkor már nem is csinálsz olyant? :lol:

Azt mondják, de nem sokminden van benne ami ennyibe kerülhet. Esetleg munkadíjjal.

Egyre inkább érik bennem a gondolat, hogy ezt a 236-os cuccot ledobom róla, és nagy rásegítővel,, 22-es munkahengerrel, és 256-os szettel rakom össze.

Azt a Ferinél már lestipistopiztam. :D

Mondjuk, lenne neked még egy átépített Astra C18NZ kombiból származó rásegítöm, és 256-os fékek is vannak még asszem.

Link to comment
Megosztás:

Azt a Ferinél már lestipistopiztam. :lol:

Mondjuk, lenne neked még egy átépített Astra C18NZ kombiból származó rásegítöm, és 256-os fékek is vannak még asszem.

Rásegítőm nekem is van, de 22-es főfékmunkahengert szerválnom kell majd, ill. a szokásos 256-os nyereg+betét+tárcsa.Újabb 30e.Asszem kicsit később lesz ebből v.mi.De nem várhatok vele sokáig, bár télen úgysem fogok Corsázni.

Meg hát ottvan még a kipuff helyrerakása, futóműállítás, felniket rendbe tetetni, ilyenek...........

Link to comment
Megosztás:

Rásegítőm nekem is van, de 22-es főfékmunkahengert szerválnom kell majd, ill. a szokásos 256-os nyereg+betét+tárcsa.Újabb 30e.Asszem kicsit később lesz ebből v.mi.De nem várhatok vele sokáig, bár télen úgysem fogok Corsázni.

Meg hát ottvan még a kipuff helyrerakása, futóműállítás, felniket rendbe tetetni, ilyenek...........

Akár meg is egyezhetünk, ugyanis én szeretnék 284-es, vagy 288-as tárcsákat. Akkor megkaphatod az enyémeket.

Link to comment
Megosztás:

A 288-nál már vigyázz, mert a 15-ös kerekek 99%-a ugrik... :lol:

Az enyémek még rámennek, mert ha jól emlékszem, akkor Gabi versenygépén is 288-as van és arra rámentek a gyári Calibra 15-ös felnik. Jövöre különben is 16-os megy alá, csak télre és gyorsulni kellene a 15-ös.

Link to comment
Megosztás:

Akár meg is egyezhetünk, ugyanis én szeretnék 284-es, vagy 288-as tárcsákat. Akkor megkaphatod az enyémeket.

Én nem vagyok semmi jónak elrontója, viszont akkor csináljuk úgy, hogy a Smoorok árából levonjuk, mert korábban említetted, hogy ha nem kell, akkor visszavennéd.Márpedig nagyobb féknél már nem fog felmenni alá.Kicsit később sztem én is legalább 15'-be fogok benevezni.Biztos, ami biztos.......

Link to comment
Megosztás:

Én nem vagyok semmi jónak elrontója, viszont akkor csináljuk úgy, hogy a Smoorok árából levonjuk, mert korábban említetted, hogy ha nem kell, akkor visszavennéd.Márpedig nagyobb féknél már nem fog felmenni alá.Kicsit később sztem én is legalább 15'-be fogok benevezni.Biztos, ami biztos.......

Egyébként a fékek hatékonysága erösen függ a gumiktól és a futómütöl is. Én a 185-össel például csak csúszkáltam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.