Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Az nagy kaland volt! :lol: Ha nem fog a közepén sem, meg az elején sem, akkor fogni fog a végén! :lol:

Sztem a féktárcsám beleér a nyerget tartó konzolba, és ferdén indul meg az egész......... ez a tippem......

Igen, az lesz az, én is átgongoltam az egészet. Én már úgy csináltatom a kerékagyakat, hogy ezzel ne legyen gond.

Link to comment
Megosztás:

A'sszem sírva fakadnánk, ha meglátnák, hogy hogyan szerkesztették bele! :lol:

Nem lehet sokkal nagyobb probléma, mert a V6 ugyanolyan széles, mint a 2000-es, csak kicsit több helyet kell neki csinálni elöl és esetleg hátul is. :lol:

Így készült:

corsa_a_V6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

corsa_a_V6_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A zárlemezen ök is vágtak, de különben egész jól néz ki.

Link to comment
Megosztás:

No számoljunk... Lehet kapni 100 körül már Corsát. Átíratás, miegymás. Ilyen motort talán 150-ért elektronikával be lehet szerintem szerezni (remélem nem nagyon lőttem alá). Kasztnit előtte rendbe kellene tenni, ne egy rozsdaboglyába kerüljön be, ezt olcsón meg tudnánk oldani. Ezután már csak Demó munkadíjját kell előkerítenem, meg a fényezőét, és van egy csodaszép '1.2'-es kis Corsám, kifejezetten télire az '1.2'-es Manta mellé. :lol: Lehet, hogy jövőre belevágok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

No számoljunk... Lehet kapni 100 körül már Corsát. Átíratás, miegymás. Ilyen motort talán 150-ért elektronikával be lehet szerintem szerezni (remélem nem nagyon lőttem alá). Kasztnit előtte rendbe kellene tenni, ne egy rozsdaboglyába kerüljön be, ezt olcsón meg tudnánk oldani. Ezután már csak Demó munkadíjját kell előkerítenem, meg a fényezőét, és van egy csodaszép '1.2'-es kis Corsám, kifejezetten télire az '1.2'-es Manta mellé. :lol: Lehet, hogy jövőre belevágok! :D

Legyen akkor XE, v. NE, és azok olcsóbban megvannak.Csak a kihajtásokkal kell kicsit variálni majd.

Tehát Corsa, kb. 150e., átírás 50e., motor+váltó sallangokkal 100e. mondjuk, normális futómű legalább 50e. fékek elöl 30e. a hátulja 20e.-ből kijön csapágyastól, normális szilentek 23e., normális lakat+fény 100e. kb.

Inkább így érdemes számolni........

Demóval meg majd megegyeztek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Mantából (majd) kb 300 Le-t szeretnék (3000 ccm, 24V, chip tuning +kompresszor), úgyhogy ez tényleg laza kis családi autó lenne kedvező fogyasztással. :lol:

Amúgy mikor mentem a berep.kor a Corsával, és.........hát..........ismeretlen dimenziók nyíltak meg a gyorsulás fogalmát illetőleg.Modhatnám, hogy Demóé is megy mint állat, de azzal sötétben mentem, és pillanatok alatt beszűkült a látómező! :D Viszont az enyémmel is olyat sikerült lépni, hogy sztem a gyorsnak hitt 1.6 16V ECOTEC Astrámat is éppen 3X autóznám körbe vele!Pedig nem is padlóztam úgy igazán, csak adtam egy lazább gázfröcsköt 3.-ban! :lol: Elvégre még nincs teljesen készen...........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.