Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Én meg kaptam kispézé, szinte ingyen kerékagyakat.Asszem jövő 7n nekihasalok ennek a csapásiránynak is egy kicsit.Mostanság nem volt időm Corsázni.Meg hát a technika ördöge..............

Hi!

Nos tegnap este szétnéztem csapágy ügyben, talán megoldható a kérdés .

Hogy mindenki számára "tiszta" legyen a kép; corsa A kerékagyba nagyféltengelyeket akarunk rakni amik sűrű bordásak és kicsit vastagabbak is tehát száműzve lesznek corsa eredetik de a probléma ott volt hogy a corsa A eredeti mérete 64mm a külső, belső az 34mm, szélesség 37, ehez képest a belsőnek 39mm kell lennie. Ennek a kritériumnak a vectra vagy astra felelne meg de külső mérete azoknak 72mm, :lol:. Két megoldás van; esztergálás vagy csapágy keresés nos talán akad ilyen csapágy estére Losi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kíváncsian várom a fejleményeket! :D Amúgy szépen alakul a kisfekete!! :lol:

Hi !

Nos eddigi állás szerint ilyen csapágy nemlétezik vagyis még nemtaláltak eddig ilyet az ismerőseim a boltban. Közben beszéltem egy rallys emberkével akik ezzel a "mutyizással" foglalkoznak már régebben és azt mondta, hogy szerinte gondnélkül lehet esztergálni az agyat 34mm-re 39-ről mert elviseli még ezt a méretet. Van a dologban valami szerintem de ha benézel arra akkor bővebben elmazsolázunk rajta. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hi !

Nos eddigi állás szerint ilyen csapágy nemlétezik vagyis még nemtaláltak eddig ilyet az ismerőseim a boltban. Közben beszéltem egy rallys emberkével akik ezzel a "mutyizással" foglalkoznak már régebben és azt mondta, hogy szerinte gondnélkül lehet esztergálni az agyat 34mm-re 39-ről mert elviseli még ezt a méretet. Van a dologban valami szerintem de ha benézel arra akkor bővebben elmazsolázunk rajta. :lol:

Hm.És megközelítő méret sincs?Mert az Audi 80-as kerékcsapágyát is bele szokták rakni némi agyesztergálás árán, de nem tartós megoldás.A Német fórumokon mindenki ezzel a megoldással csinálja, gond nélkül.Szal sztem esztergányolás lesz belőle, de az agyat is el kellene vinni, hogy szakember préselje bele.

Holnap beugrok majd, mert nekem meg elkészültek végre a féltengelyek, és most boldog vagyok! :D Hosszú menet volt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hm.És megközelítő méret sincs?Mert az Audi 80-as kerékcsapágyát is bele szokták rakni némi agyesztergálás árán, de nem tartós megoldás.A Német fórumokon mindenki ezzel a megoldással csinálja, gond nélkül.Szal sztem esztergányolás lesz belőle, de az agyat is el kellene vinni, hogy szakember préselje bele.

Holnap beugrok majd, mert nekem meg elkészültek végre a féltengelyek, és most boldog vagyok! :D Hosszú menet volt! :lol:

Gratuláció :lol:

Akkor várlak holnap mert csütörtökön kint vok.

Link to comment
Megosztás:

Mindenki a gyári Corsa csapággyal és esztergált kerékagyakkal rakja össze.

Az a legtartósabb.

Amit még láttam, az egy Audi 80 csapágy egy mart csapágyházban a gyári nagy kerékagyakkal. De akit csak ismerek és ilyen volt a kocsijában, annak elrepedt a csapágyház, mert nagyon meg lett gyengítve.

Link to comment
Megosztás:

Na ma megint nekugrottunk Wolfi corsájának,2 körül volt találka és most értem haza az előbb! :lol:

Képek:

Munka közben:

img0701ca6.th.jpg

Az örök sorrend: 1-3-4-2 :lol:

img0707nc6.th.jpg

Kompúter alfa verzió:

img0708ae0.th.jpg

Ettünk: :D

img0709wg3.th.jpg

Pillanatnyi állapot:

img0710gc9.th.jpg

A leglényegesebb,hogy végre életrekelt a moci,kb 2óra kiderítettük,hogy a gyújtókábelek sorrendje igen fontos dolog :D !Bekerült a nagy AC,normális AC relé,minden vezetéket leforrasztottunk,lezsugoroztunk,de még bőven van mit csinálni a motortérben.

Bent vannak a féltengelyek is nagycsuklóval,nem volt egyszerű szülés,de megoldottuk 5-en! ;)

A többiről meséljen majd a gazda! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na ma megint nekugrottunk Wolfi corsájának,2 körül volt találka és most értem haza az előbb! :lol:

A leglényegesebb,hogy végre életrekelt a moci,kb 2óra kiderítettük,hogy a gyújtókábelek sorrendje igen fontos dolog :lol: !Bekerült a nagy AC,normális AC relé,minden vezetéket leforrasztottunk,lezsugoroztunk,de még bőven van mit csinálni a motortérben.

Bent vannak a féltengelyek is nagycsuklóval,nem volt egyszerű szülés,de megoldottuk 5-en! :D

A többiről meséljen majd a gazda! :D

Akkor mostmár rendesen pörög a Motor?

Link to comment
Megosztás:

Mostmár egyenletesen jár,de kell rá egy full gyertyakábel sor és vacsi új gyertyák!

A hűtést át kell nézni,mert kb 5perc járatás után már majdnem forralta a vizet,kell egy új hőgomba és egy másik tágulási tartály.

Ezenkivül egy rendes C2NE-ről le kell nézni,melyik csövek hova mennek,hogy minden a helyén legyen és rendezni kell még majd a kábeleket a motortérben.

Olajcsere,mert ami benne van szörnyű,a gyujtáselosztó alatti szimmeringet kicserélni,mert a rotorra szórja az olajat.

Van még mit csinálni!

Link to comment
Megosztás:

Kellek én ide? :lol: Megy itt a hír dögivel! :D Amúgy tényleg már csak az apraja van hátra, amit holnap beszerválok, aztán a jövő héten mehetnek a guruló próbák is!

Végtelenül hálás vagyok minden sexciótársnak az önzetlen segítségért, mert ezen a 7végén szinte mindenki megfordult nálam a kméti csapatból, és segített.

Különleges hála UDI mesternek, és Morgónak, mert nélkülük még mindig csak 3 henger járna! :lol:

Valamint mindenkinek, aki flexelt, villanyászkodott, kalapált, pizzát hozott, stb. ........ :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap késő este a Corsa kigurult a garázsból.Mentünk vele 3 kört, és nagyon jókat ígér, mert 2ből 3-ba kapcsolva kőkeményen megtolja a kisautót, nagyon gyorsul.De komolyabb csapatásra nem került sor, lévén a bal elejében v.mi nincs teljesen a helyén, és érdekes súrlódó hangot ad, olyan fém a fémen, szóval azt még meg kell vizsgálni, valamint az AC is furin szörcsög, vagy legalább is felhangosodott egy kicsit, sztem még azt is ki fogom szedni, és megnézem, hogy esetleg feszülhet-e.

Valamint érzésre a 236-os fék mint ha kicsit kevés lenne ehhez a motorhoz.Volt egy olyan érzésem, hogy nem tudok vele megállni, hiába taposom a fékpedált.

De mindezek ellenére nemkicsit vagyok boldog.Végre elkészült a kisautókám! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A fék valószínü, hogy csak azért ilyen, mert összefogdostátok és van rajta egy kis olaj.

Kell párszor nagyot fékezni, aztán be fog állni. A rövid féltengelyt pedig kicsit rövidíteni kell, ahogy tegnap is mondtam, akkor jó lesz. :lol:

A helyzet az, hogy lényegsebben bent fog a fékpedál, mint előtte.Szal v.mi még mindig nem stimm.

Akárcsak a külső résszel, kerékagyilag.Vmi, v.hova beleér még mindig, pedig délelőtt pusztán a kíváncsiság kedvéért kihézagoltam a külső féltengelycsuklót.Semmi változás, talán már nem olyan erősen csinálja, de beleér.Főleg a bal oldala a bibis.Sajnos időhiány miatt nem tudtam vele tovább foglalkozni, de sztem holnap folyt.köv.Így ez nemleszjó.......... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A helyzet az, hogy lényegsebben bent fog a fékpedál, mint előtte.Szal v.mi még mindig nem stimm.

Akárcsak a külső résszel, kerékagyilag.Vmi, v.hova beleér még mindig, pedig délelőtt pusztán a kíváncsiság kedvéért kihézagoltam a külső féltengelycsuklót.Semmi változás, talán már nem olyan erősen csinálja, de beleér.Főleg a bal oldala a bibis.Sajnos időhiány miatt nem tudtam vele tovább foglalkozni, de sztem holnap folyt.köv.Így ez nemleszjó.......... :lol:

Ne pánikoljál már vazee! :D A kuplungot is helyreraktuk ez is meglesz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne pánikoljál már vazee! :D A kuplungot is helyreraktuk ez is meglesz! :D

Az nagy kaland volt! :lol: Ha nem fog a közepén sem, meg az elején sem, akkor fogni fog a végén! :lol:

Sztem a féktárcsám beleér a nyerget tartó konzolba, és ferdén indul meg az egész......... ez a tippem......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.