Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Kezd tele lenni a hócihőm ezzel a féltengely dologgal.Már lassan 5 hete, hogy szét van túrva a kisautó és már csak ezekre a fránya féltengelyekre várok.Már a rövidebb tengely készen is van, de nem vagyok vele kisegítve.Sajnos.A hosszú ugyanis nem fért bele a marós ember padjába, v. mifene...........

Lehet, jobban jártam volna, ha heggesztetek. :wub:

Olvasgatom az itt leírtakat és anno Én pont ezért nem vágtam bele. A féltengely dologra nincs "normális" megoldás.

Link to comment
Megosztás:

Olvasgatom az itt leírtakat és anno Én pont ezért nem vágtam bele. A féltengely dologra nincs "normális" megoldás.

De van, csak nem olyan olcsán. 250 és 500 euró között vannak a tengelyek, persze a legolcsóbb nem ér túl sokat.

Van még gyári megoldás is, ahol csak Opel alkatrészeket kell használni minden variálás nélkül, de ahhoz pedig nem olyan egyszerü alkatrészeket találni.

Link to comment
Megosztás:

Na, ezért használtam idézőjelet. Se pénzem, se időm sajna erre már:(

Viszont jó látni másnak jól halad a szekér és van kitartás.

Ha a féltengely meglesz, akkor sztem onnan számított 2 nap, és műxik a csoda.Meg hát ki lesz kísérletezve ez a C20NE+F16 vonal, a buktatóival együtt.

Link to comment
Megosztás:

Ezt nézzétek és föleg hallgassátok meg! :lol:

Most elkezdtem gondolkodni, hogy mi is lenne jobb majd egyszer, egy LET, vagy egy ilyen karbis XE. :lol:

Ennek hihetetlenül jó hangja van és eszméletlenül pörög. :D

Kár, hogy a videó felénél megakad és utána már nincsen hang. :D

Ezt el tudnám hallgatni egy ideig.

Link to comment
Megosztás:

Ezt nézzétek és föleg hallgassátok meg! :lol:

Most elkezdtem gondolkodni, hogy mi is lenne jobb majd egyszer, egy LET, vagy egy ilyen karbis XE. :lol:

Ennek hihetetlenül jó hangja van és eszméletlenül pörög. :D

Kár, hogy a videó felénél megakad és utána már nincsen hang. :D

Ezt el tudnám hallgatni egy ideig.

Nem kicsit veszi a fordulatot a szekér! ;)

Kicsit le van könnyítve ez-az a gépen...

bazz... elég korrekten szól! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezt nézzétek és föleg hallgassátok meg! :lol:

Most elkezdtem gondolkodni, hogy mi is lenne jobb majd egyszer, egy LET, vagy egy ilyen karbis XE. :lol:

Ennek hihetetlenül jó hangja van és eszméletlenül pörög. :D

Kár, hogy a videó felénél megakad és utána már nincsen hang. :D

Ezt el tudnám hallgatni egy ideig.

Ha nem látnám, azthinném hogy egy moci.. úgy felpörög...(videó fele.. jóvan, akkor nem csak nálam van gikszer.. )

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Nemtudom de szerintem nem ennek a hangja lehet, nem vok rosszmájú stb de ha egy motor így szól akkor van benne kakaó :lol: és akkor ilyen gázadásokra kicsit talán megkéne moccania valamilyen irányba ez meg áll mint a cölöp egy helyben. De ez csak az én véleményem...

Hmm. ebben van valami.. tényleg meg se moccan.. mondjuk a videó mocorog eléggé sajna.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindenki fikázza a webert. Én már megmondtam hat évvel ezelött, hogy ez a tuti! Láttátok volna weberrel a 2.2 mantámat! Nagy tengely és könnyített lendkerék, sőt könnyitett volt a főtengely is, mert a könnyitett lendkerék miatt még nem fog ám annyira gyorsan felpörögni. :D

A 26 éves vassal kiakasztottam a 220-as órát az m7-esen és még bőven nyomtam. :lol:

Bár most marha OFF voltam. Bocs. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindenki fikázza a webert. Én már megmondtam hat évvel ezelött, hogy ez a tuti! Láttátok volna weberrel a 2.2 mantámat! Nagy tengely és könnyített lendkerék, sőt könnyitett volt a főtengely is, mert a könnyitett lendkerék miatt még nem fog ám annyira gyorsan felpörögni. :D

A 26 éves vassal kiakasztottam a 220-as órát az m7-esen és még bőven nyomtam. :D

ne add a Demo alá a lovat, mert tegnap megállás nélkül erről áradozott igy is :lol:

bár sztem azóta már megrendelte a hozzávalókat :lol:

Link to comment
Megosztás:

ne add a Demo alá a lovat, mert tegnap megállás nélkül erről áradozott igy is :lol:

bár sztem azóta már megrendelte a hozzávalókat :lol:

Na azért annyira nem eszik forrón a kását! :D

(Habár a szívótorok a karbihoz már folyamatban van :D )

Link to comment
Megosztás:

Na azért annyira nem eszik forrón a kását! :lol:

(Habár a szívótorok a karbihoz már folyamatban van :lol: )

Most szólok, hogy egy ideje már karbis ©20XE az álmom, úgyhogy gátlástalanul másolni fogom a technikai megoldásiadat, ha mégis belekezdesz. :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.