Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Nem bírtam várni tovább, és megkérdeztem, hogy mennyibe kerül azaz ominózus motortartó konzol, amire régóta áhitozom.A boltos válaszára, miszerint 5400ft, az AZONNALKÉREM volt a válaszom.Ha ezt tudom, már régen benne lenne a motor, meg minden ami kell, a Corsa orrában................

Öregem! :unsure: Ott volt az orrod előtt és nem vetted el! :)

Link to comment
Megosztás:

Van egy kis zűr...........Telegrácsoltam a CSergőbe, és nem tudnak szerezni, mert állítólag ezt 2 cég gyártotta, és azok már nem gyártják, ezért nem tudnak adni.De azért majd futok még pár körtét...........

De neked azért lesz egy?

Akkor ma délután még én is megkérdezem Kalocsán, hátha tudnak ők szerezni valamit.

tehát hallgatni mégsem arany :unsure:

akkor kapjátok össze magatokat mindjárt itt van augusztus vége :)

Addigra már szerintem készen lesz, de ha minden jól megy, lehet, hogy augusztus 11-én, a Hungaroringen már tesztelek. Mondjuk tényleg csak akkor, ha minden zökkenőmentes lesz.

Link to comment
Megosztás:

Elhoztam a Corsa B hűtőt, és beprószáltam a gépsas orrába.Töku.a.Még a felfogatási pontjai is, és a mérete is.Szal ilyenem is van mosmán........ :unsure:

Jah, meg vasárnap délután pihenés képpen kiműtöttem az üza.tankot a gép alól, és megrökönyödve láttam, hogy az e.ac helye nincs kivágva.Most mijamanót csináljak?Kivágassam, a régi üza.rendszer helyét pedig beforasztassam, vagy pedig hagyjam, és szerváljak hozzá külső AC-t?Meg az előremenő uza.cső is egy vicc.Lehet kapni olyan nagynyomású, drótfonatkülsejű csövet.Azzal meg lehet ezt oldani?Mert ami a kasztni alatt megy el, az egy amolyan műa. cső, és semmi több..............

Link to comment
Megosztás:

Szerintem megoldható a drótszövetes csővel is, csak kicsit drágább muri... :) és szerintem a külső ac se rossz megoldás.

Igen, ez nekem is megforult a fejemben, de ez újabb költség.A tetejébe még nem is olcsóságos sajnos. :unsure:

Viszont a drótszövetes dolgot mindenféleképpen megjátszom, mert ami jelenleg alatta van, az egy vicc.

Link to comment
Megosztás:

nem vicc az, ami alatta van... minden opelen ilyen szerintem gyárilag. Ha gondolod, ilyen műanyag csövet méterszám tudok szerezni(levegőből 7 bart lazán kibír)

másik tankot nem lehetne venni bontottan?

Gondoltam rá, de még agyalok a dolgon.Hogy is jönne ez ki olcsóbban.......... :unsure: Demónak elvileg van ilyen üza.szivattyúja, kettő is.

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam rá, de még agyalok a dolgon.Hogy is jönne ez ki olcsóbban.......... :unsure: Demónak elvileg van ilyen üza.szivattyúja, kettő is.

Ugyan nem értek hozzá és belepofázni sem akarok,de ne az legyen a döntö hogy mennyibe kerül,mert az elöbb vagy utóbb megbosszulja magát.Legalábbis ez a tapasztalatom.

Link to comment
Megosztás:

Én még nem szedtem ki a tamkot a kocsi alól, nem is tudom, hogy hogyan néz ki. Ahol szívja a benzint nincs egy külön köralakú lemez, körbecsavarozva?

Ha nincs és csak egy csö lenne, akkor szerintem ki kellene cserélni a tankot egy injektoros Corsa tankra, mert az a csö valószínü, hogy túl vékony. Meg kell mérni az AC szívóoldalán a bemenet átméröjét. Ha nagy a különbség, akkor felejtös. A csöveket az egész kocsi alatt ki kell cserélni, mert ha ezekre rárakod az AC-t, akkor pár másodperc után kidurranna.

nem vicc az, ami alatta van... minden opelen ilyen szerintem gyárilag. Ha gondolod, ilyen műanyag csövet méterszám tudok szerezni(levegőből 7 bart lazán kibír)

másik tankot nem lehetne venni bontottan?

Az más, ami Wolfi Corsája alatt van. Azalatt még egy síma benzincsö van, ami nem bírja a nyomást, mivel az AC közvetlenül a motornál van, és a karbis gépekhez nem kell benzinnyomás. Az újabb kocsik alatt se igazán vastag a benzincsö, de azok müanyagbevonatú fémcsövek, amik bírják a nyomást. Ezért is kellett volna Ákos Corsája, mert abban minden maradhatott volna, csak rá kellett volna csavarozni a két csövet a benzinhídra és kész. Így most mindent cserélnem kell. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mi pont mostanában csináltunk ilyen átalakítást a Mantában (karbi->injektor). Ami kellett: tankcsere, 10mm átmérőjű szövetszálas gumicső (tanktól AC-ig), 8mm átmérőjű szövetszálas gumicső, 8mm-es rézcső, új AC és benyaszűrő, rengeteg bilincs és pár méter kábel az AC-nek. De ha tankot cseréltek, akkor semmiképp se bízzatok az előző tulajban, mossátok át ezerszer, mert nekem pl most dugult el másodjára az AC-m a tankban lévő trutyitól.

Link to comment
Megosztás:

Demo! Akkor ha jól értem megvan végre az alany a projecthez?

Még nincs, csak a régi 5-ajtós Corsám. Azt is már elkezdtem, de az nem lesz olyan hamar kész. :unsure:

Tegnap nézelödtem a környéken kocsi után, de alig van eladó A Corsa, és ha van is, akkor vagy dízel, vagy benyás és nagyon drága az állapotához képest.

Link to comment
Megosztás:

Van harmadik variáció is? :D :)

Szemesre elkészül valamelyikőtök? Kívánsi lennék egy ilyen kis szörnyetegre élőben :unsure:

Van még gázos is. :lol:

Nálam most igen jól néznek ki a dolgok, mert holnap megyek Györbe megnézni egyet és ha nem csaltak túl sokat a képek, akkor meg is veszem. Akkor holnapután eredetvizsga, aztán már kezdem is. Most, hogy "nem kell mennem dolgozni" szerintem egy, másfél hét alatt készen lesz a technika, az optika még ráér kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Ma hívtak, hogy valószínüleg lesz egy F16CR váltóm. :)

Azzal máris sokkal viccesebb lehet a dolog. :D

Kérdés, hogy az XE-t meddig viseli majd el............

Amúgy körbejárom ezt a tankcsere dolgot is.Hátha van kedvező áron. :unsure:

Ugyan nem értek hozzá és belepofázni sem akarok,de ne az legyen a döntö hogy mennyibe kerül,mert az elöbb vagy utóbb megbosszulja magát.Legalábbis ez a tapasztalatom.

Nemnemnem.Szó sincs semmi ilyesmiről, csak ha nem túl nagy beruházás egy injektoros tank, akkor majd azt fogom választani.Ha sok, akkor inkább alkudozok egy külső AC-ra, és egy ügyeskezű szakemberrel átalakíttatom a tankot a szükséges mértékben.

Szósenincsen semmilyen olcsójánososkodásról.A benyacsövet pedig csupán a biztonság kevéért, de mindenféleképpen cserézni akarom, bár esetemben szükséges is.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos már pár napja nincs otthon netem, mert beszart valami. :unsure:

A Corsával viszont elég jól haladok, szerintem ma, vagy holnap már be fog indulni. :lol:

Ha péntekig nem törnek el a féltengelyek, akkor megyek a Hungaroringre tesztelni. :D

Ha valakinek esetleg lenne kedve, örülnék ha jönne.

Íme még pár kép a jelenlegi helyzetről:

IMG_1001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/060807/IMG_1002...ltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/060807/IMG_1003...ltoltes.hu_.jpg

A fék és a futómű:

IMG_1006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/060807/IMG_1004...ltoltes.hu_.jpg

A rengeteg hely a szereléshez: :D

http://www.kepfeltoltes.hu/060807/IMG_0998...ltoltes.hu_.jpg

Ez itt a zárlemez fölött a hasam lenne? :) Csak most vettem észre.

http://www.kepfeltoltes.hu/060807/IMG_0999...ltoltes.hu_.jpg

Nem ér hozzá, csak úgy néz ki, de a hézagon még dolgozunk.

http://www.kepfeltoltes.hu/060807/IMG_1000...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.