Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Az világos volt, hogy gyárilag nagylámpás volt, mert egyrészt hátul kislámpás lökös van rajta, másrészt a csomiajtón a zár még a kis kerek, ami ha jól emlékszem csak 87-ig volt (lehet 88-is).

Amúgy létezett gyári kislámpás TR is, tehát létezik nagyobb lökös is hátra.

A nagylámpás TR-ek annyira nem is ritkák, de kislámpásból eddig nem sokat láttam élőben.

Díszlécek pedig passzolnak minden 3-ajtós A Corsáról, mert teljesen ugyanaz a két kasztni a hátsó kerékjáratokig. <_<

Link to comment
Megosztás:

milyen vastagon áll a por a tetején....innen látszik, hogy régóta nem mozdult <_<

Nyugi, eddig dolgoztam, most elmegyek kajálni, aztán nekiesek. :)

Próbakör még lehet nem lesz, mert nagyon csúnyán áll a futóművem, jó lenne még holnap beállítatni...

Link to comment
Megosztás:

Hát erre én is kiváncsi vagyok <_< Valami videjót dobj fel róla ha lesz próbakör :)

Próbakör már tegnap volt. Sajnos még nem 100%-os a gép, mert terhelésen szaggat.

Nagyon idegesítő, főleg hogy így is már nagyon jól megy, pedig amikor elkezdene rendesen tolni, akkor szaggat be.

Link to comment
Megosztás:

De az annál massszívabb használat lesz nemde ? :) :) :lol: :lol:

Csak a megoldás "szavatossága" miatt érdeklődöm ezirányba.

Gyári szinkron van benne, tehát sok gond nem lehet szerintem. <_<

Nálad is jó lenne minél előbb megcsinálni, mielőtt a fogaskerekeket is cserélni kell, mert az akkor még drágább lesz.

Link to comment
Megosztás:

Demó az élménytaxis ez jó <_< ....viszont vigyázni kell majd vele NKH mostanában eléggé aktív engem is lekapcsoltak de mindenről volt műbizi így csak a xenon-t kellett kivenni a helyszínen és utána ellenőrizték az izzókészletet. Szerencsémre 3 db volt az autóban így maradt 1 teljes készlet ez se jött be nekik.

Link to comment
Megosztás:

Demó az élménytaxis ez jó :) ....viszont vigyázni kell majd vele NKH mostanában eléggé aktív engem is lekapcsoltak de mindenről volt műbizi így csak a xenon-t kellett kivenni a helyszínen és utána ellenőrizték az izzókészletet. Szerencsémre 3 db volt az autóban így maradt 1 teljes készlet ez se jött be nekik.

Ezt most nem mondod komolyan hogy a xenont ki kellett szerelni? <_< Elmennek a jó édes anyjukba már ha kigondoltam. Én biztos hogy nem állnék le nekik kiszedni mikor most egy eltörött izzót 1óráig cseréltem mert ki kell venni a lámpát hozzá meg van annyi tyukbél hogy besz@rás.

Különben is ha műszakin átmegy minden gond nélkül akkor a nkh hogyhogy felülbírálhatja?Mik ők?Az Atyaúristen?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.