Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Alakul ez Demobáááá...

Én drukkolok...aztán majd jól elsziszegünk Soltvadkerten... <_< :lol:

Én benne lennék a sziszegésben :lol: , remélem menni fog a Corsa addigra.

Mondjuk szerintem max még csak tesztüzem lesz, mert nagyon úgy néz ki a dolog, hogy egyelőre marad hátra a 4x100-as fék, mert nem tudom, hogy azt meg fogom-e tudni oldani addigra, ugyanis simán nem tudom kicserélni az 5x110-re.

Meg lehet, hogy a bukókeret se lesz még benne...

Mondjuk még akármi lehet. Ha lesz több segítségem, akkor simán el is készülhet addigra minden...

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok milliomos,de mivel jelentősen rövidíti a beszívott levegő mennyiség útjának hosszát,tuti pár lovat lehet vele nyerni.

6-7e körül tuti megmérnék a kocsidat, de Kecsón a szakmunkásban is van pad, ott akár ingyen is megmérnék. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok milliomos,de mivel jelentősen rövidíti a beszívott levegő mennyiség útjának hosszát,tuti pár lovat lehet vele nyerni.

Aham.

Meg biztos sokat javít a szívósor áramlási viszonyain is ez a mérnöki gondossággál megtervezett remekmű. A magam részéről még azt is el tudom képzelni, hogy olyan örvények keletkeznek odabent, amik inkább a légszűrő felé szívják a levegőt, mintsem a motor felé... :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Aham.

Meg biztos sokat javít a szívósor áramlási viszonyain is ez a mérnöki gondossággál megtervezett remekmű. A magam részéről még azt is el tudom képzelni, hogy olyan örvények keletkeznek odabent, amik inkább a légszűrő felé szívják a levegőt, mintsem a motor felé... :lol: <_<

Gabi!

Először olvass utána a témának és utána vélekedj!

Nem pont ebben a megoldásban gondolkodom,valami ilyesmi jár a fejemben:

C16XE poerbox tuning

Link to comment
Megosztás:

6-7e körül tuti megmérnék a kocsidat, de Kecsón a szakmunkásban is van pad, ott akár ingyen is megmérnék. <_<

Engem nem a méricske érdekel,hanem hogy hogyan lehet a powerboxot legyártani itthoni körülmények között.

Van itthon egy elég jó heggesztő trafóm és azt hiszem végre megcsinálom egyenáramúra.Van hozzá 4db 250A-es diódám,nem sok meló összehozni.

Ha az kész lesz,akkor simán tudok varni KO-s anyagot,de még aluminiumot is.

Link to comment
Megosztás:

Engem nem a méricske érdekel,hanem hogy hogyan lehet a powerboxot legyártani itthoni körülmények között.

Van itthon egy elég jó heggesztő trafóm és azt hiszem végre megcsinálom egyenáramúra.Van hozzá 4db 250A-es diódám,nem sok meló összehozni.

Ha az kész lesz,akkor simán tudok varni KO-s anyagot,de még aluminiumot is.

Pedig nem lenne rossz megtudni, hogy tényleg mennyit számít <_<

3 mérés kéne: gyárival, powerbox-al, majd a powerboxra egy sárkányos matrica :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem nem a méricske érdekel,hanem hogy hogyan lehet a powerboxot legyártani itthoni körülmények között.

Van itthon egy elég jó heggesztő trafóm és azt hiszem végre megcsinálom egyenáramúra.Van hozzá 4db 250A-es diódám,nem sok meló összehozni.

Ha az kész lesz,akkor simán tudok varni KO-s anyagot,de még aluminiumot is.

Megcsinálni nem nagy valami, Vanyek is megcsinálta otthon.

Mondjuk én inkább kiadnék pár forintot és megvarratnám valakivel szépen AVI-val. <_<

Link to comment
Megosztás:

Megcsinálni nem nagy valami, Vanyek is megcsinálta otthon.

Mondjuk én inkább kiadnék pár forintot és megvarratnám valakivel szépen AVI-val. :lol:

Vanyek mit tapasztalt?

Nyugi,nem lesz ronda varrásnyom sehol! :lol:

Ha sikerül a trafót meghackelnem,akkor alut is tudok majd varrni! <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.