Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

És a 2db LET motorral megoldott 4x4? Jó, tudom, az is nehéz, de ott már nem lehetetlen a 4-5-600LE-se...

Az se éri meg a szívást és a költségeket, mert pl. a BoostBeast se megy olyan jól, mert vannak elsökerekes A Corsák, amik gyorsabbak 402m-en. 201m-en viszont nagyon jó még mindig.

Link to comment
Megosztás:

Nem is értem miért probléma az hogy az hogy az opelnak szar a 4X4-e, Mintha akkor probléma lenne egy Audi Quatro hajtás bele hackelni, nektek ez a legkevesebb!

Alapjában más a két összkerékhajtás felépítése. Ez akkor lenne megoldható, ha az opelba hosszába raknák a motort és a váltót, valamint vagy a motort kellene elölrébb, vagy az elsö kerekeket hátrébb rakni.

Onnantól már egész egyszerü lenne! B)

Azt se hiszem, hogy abban a zöld Caliban Quattro van. Majd ha láttam! De eddig senki se látta ha jól tudom... :)

Link to comment
Megosztás:

Végre eljutottam oda, hogy kipróbáljam a kicsit, külső féltengelycsukló csere után.Az eredmény megdöbbentő.Bár lehet érezni, hogy a kormányösszetartást össze kell hozni, de nagyon jó végre, hogy húzatáskor nem szakítja ki a kormányt a kezemből.

Ennek örömére egy Volvo T5-t be is próbáltam, sikerrel.Bár 1.ben kisit elpörögtem, de 2.ban már szépen elhúztam......

Az élet apró örömei...... :)

Link to comment
Megosztás:

Végre eljutottam oda, hogy kipróbáljam a kicsit, külső féltengelycsukló csere után.Az eredmény megdöbbentő.Bár lehet érezni, hogy a kormányösszetartást össze kell hozni, de nagyon jó végre, hogy húzatáskor nem szakítja ki a kormányt a kezemből.

Ennek örömére egy Volvo T5-t be is próbáltam, sikerrel.Bár 1.ben kisit elpörögtem, de 2.ban már szépen elhúztam......

Az élet apró örömei...... :)

ZK?....és mégis eladod... B) :omg: Inkább nem mondok semmit se nem! :)

Link to comment
Megosztás:

Ha egyszer oda jutok, hogy kell valami vicces játszóautó...akkor én biztos hogy csinálok egy A Corsa turbót 4X4-gyel...vagy valami hasonló vicceset... :)

De ez majd talán a következő 5 év után csak...valami 4X4 az biztos...hogy milyen alapokon, vagy hogy na...az még a jövő zenéje... B)

Link to comment
Megosztás:

A lehetőség adott volt neked ish.......

Jobb lesz ez így.

Nem azzal van a baj,hogy eladod,én megértem,hogy kell a pénz!DE!

Te is tudod,hogy szívem szerint megvettem volna,de örülök,ha egyenlőre egyet is fenntudok tartani.THX Fönököm! :)

Másrészt azért nem értem,mert eddig mióta "kész" van,sosem mértük meg,sosem hoztuk ki és sosem jártál vele igazán,ergo sosem élvezted igazán a munkád gyümölcsét.

Ez valami olyasmi lenne szerintem,mintha megszerezném a város legjobb csaját és bezárnám a kisszobába,aztán leléptetem mert jobb az úgy.

Remélem végre sikerül olyan autót venned,amiben tényleg örömöd leled.

Link to comment
Megosztás:

sosem élvezted igazán a munkád gyümölcsét.

Ebben 1t értünk.De még bőven lett volna mire költenem rajta, és ezt már a családi költségvetés nem bírta volna el.Így is sokszor túlfeszítettem a húrt.Ezt pedig 2 gyerkőccel a hátam mögött nem engedhetem meg magamnak.Jó móka volt, azért tudtam használni, de nem nekem való ez már.

Más lett volna a helyzet, ha nem kényszerülünk társasházba.........

Link to comment
Megosztás:

Ebben 1t értünk.De még bőven lett volna mire költenem rajta, és ezt már a családi költségvetés nem bírta volna el.Így is sokszor túlfeszítettem a húrt.Ezt pedig 2 gyerkőccel a hátam mögött nem engedhetem meg magamnak.Jó móka volt, azért tudtam használni, de nem nekem való ez már.

Más lett volna a helyzet, ha nem kényszerülünk társasházba.........

Majd visz vele a srác egy kört, ha benne lesz az XE! :)

Link to comment
Megosztás:

Namost erről egy vicc jutott eszembe, ami csak az én esetemben igaz (hangsúlyozom, CSAK az én esetemben)

Az 1.4-es Corsás nekivág a 402 méternek, és iszonyat jó időt megy. Meglátja ezt az 1.2-es Corsás, és ilyet szól:

-De laza vagy, 1.4-es Corsás. Én is lazulhatok veled?

-Persze!

Most már ketten vágnak neki a 402 méternek, és végigmennek iszonyat tempóban. Meglátja ezt az 1.2-es Mantás, és így szól:

-De lazák vagytok! Veletek tarthatok?

-Persze.

Hárman állnak a rajthoz, és 10 méterre a céltól megszólal az 1.4-es Corsás:

-Mondd csak, 1.2-es Corsás, egyáltalán beindul az 1.2-es Manta?

-Nem!

-Hú, de laza!

Ui.: De akkor is könyököl! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.